Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Кокаїн від KARLSHOP

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 054
Репутація
4 415
Вподобайки
5 009
Бали
2 380
ДАНІ:

ПРОДАВЕЦЬ:
KARLSHOP
ПОМІЧНИК: Bazz13
ГІЛКА ШОПУ: тиц сюди :)
ТЕСТЕР: Майже 33/100/178.
ПРОБА: Кокаїн, вагою в 0,25 гр. - приз за призове місце в рулетці.
ДОСВІД: Відсутній від слова зовсім.
ДОЗУВАННЯ: ~ 0,08 гр.
ДЕВАЙС: Ніс.
ОПИС ТЕСТОВОГО ЗРАЗКУ: Місцями камено-, місцями порошко-подібна субстанція у співвідношенні, приблизно, - 50/50 від загальної ваги - блискучого, білого кольору зі сліплячим око глянцевим відтінком. Запах різкий, хімічний. Мені нагадав запах бензину "калоші", тестеру #2 - розчинника для фарби.
Вцілому зовнішній вигляд я описав би одним словом - "секс".

ФОТО:
20240706_205108.jpg

20240706_204751.jpg


ТАЙМІНГ:

Подрібнив частину вмісту, процес в кайф, ніякої лівої субстанції, яка б хрумкала якось не так чи відлітала в сторони виявлено не було.
Зробив собі таку от смужку.
Кривий окомір оцінив її вагу десь 0,08 гр..

20240706_205249.jpg

20240706_205445.jpg

00:00-00:05 Вжух і смужка в носі. Буквально одразу ж відчув у ньому нове для себе відчуття гіркоти.) А ще десь через хвилину мене почали накривати хвилі сильної ейфорії. Причому настільки сильної, що голос в середині мене неодноразово повторював "ого".)

00:05-00:15 Тестер #2 попросив "побудувати" йому доріжу, поки займався процесом відчув як змінився мій настрій зі звичайного на піднесений, життя перестало здаватись унилим, в голові активізувався потік приємних, радісних думок, а "тяга" ейфорії стала рівною. Одним словом я би описав цей стан як блаженство.

00:15-00:40 Емпатія, комунікабельність на вищому рівні. Підвищилось лібідо. З'явилось бажання бути корисним, захотілось змін в житті.

00:40-01:20 Ейфорія зійшла нанівець,а сам стан став більш стимулятивним.
Сходив в душ, після чого зайнявся повтором процедури.


ВИСНОВКИ:

ПРОБА:
Вагів не маю, візуально, вага відповідає заявленій. Стосовно ж відчуттів/ефектів - порівнювати ні з чим, але "чуйка" каже, що все так і мало бути, оцінка 9/10 - залишу собі невеличке поле для маневру в майбутньому.

ЗВ'ЯЗОК З ПРОДАВЦЕМ: Чітко, по суті, без води. Одразу після того, як дізнався про перемогу і відписав в лс Bazz13 довелося трішки зачекати з відповіддю, але як тільки її отримав - скинув свої дані і посилка виїхала в той же день - 9,5/10.

СТЕЛС:
Доволі цікавий, спочатку шукав не там де було потрібно - перемудрував, що називається. А коли вже почав думати, що пусто - заповітний "вміст" був виявленим - 9/10, вакуум відсутній.

ДОСТАВКА: Швидше часу, розрахованого НП - 10/10.
 
Хороший реп! С почином,)
 
ДАНІ:

ПРОДАВЕЦЬ:
KARLSHOP
ПОМІЧНИК: Bazz13
ГІЛКА ШОПУ: тиц сюди :)
ТЕСТЕР: Майже 33/100/178.
ПРОБА: Кокаїн, вагою в 0,25 гр. - приз за призове місце в рулетці.
ДОСВІД: Відсутній від слова зовсім.
ДОЗУВАННЯ: ~ 0,08 гр.
ДЕВАЙС: Ніс.
ОПИС ТЕСТОВОГО ЗРАЗКУ: Місцями камено-, місцями порошко-подібна субстанція у співвідношенні, приблизно, - 50/50 від загальної ваги - блискучого, білого кольору зі сліплячим око глянцевим відтінком. Запах різкий, хімічний. Мені нагадав запах бензину "калоші", тестеру #2 - розчинника для фарби.
Вцілому зовнішній вигляд я описав би одним словом - "секс".

ФОТО:
Переглянути вкладення 30033

Переглянути вкладення 30034


ТАЙМІНГ:

Подрібнив частину вмісту, процес в кайф, ніякої лівої субстанції, яка б хрумкала якось не так чи відлітала в сторони виявлено не було.
Зробив собі таку от смужку.
Кривий окомір оцінив її вагу десь 0,08 гр..

Переглянути вкладення 30032

Переглянути вкладення 30031

00:00-00:05 Вжух і смужка в носі. Буквально одразу ж відчув у ньому нове для себе відчуття гіркоти.) А ще десь через хвилину мене почали накривати хвилі сильної ейфорії. Причому настільки сильної, що голос в середині мене неодноразово повторював "ого".)

00:05-00:15 Тестер #2 попросив "побудувати" йому доріжу, поки займався процесом відчув як змінився мій настрій зі звичайного на піднесений, життя перестало здаватись унилим, в голові активізувався потік приємних, радісних думок, а "тяга" ейфорії стала рівною. Одним словом я би описав цей стан як блаженство.

00:15-00:40 Емпатія, комунікабельність на вищому рівні. Підвищилось лібідо. З'явилось бажання бути корисним, захотілось змін в житті.

00:40-01:20 Ейфорія зійшла нанівець,а сам стан став більш стимулятивним.
Сходив в душ, після чого зайнявся повтором процедури.


ВИСНОВКИ:

ПРОБА:
Вагів не маю, візуально, вага відповідає заявленій. Стосовно ж відчуттів/ефектів - порівнювати ні з чим, але "чуйка" каже, що все так і мало бути, оцінка 9/10 - залишу собі невеличке поле для маневру в майбутньому.

ЗВ'ЯЗОК З ПРОДАВЦЕМ: Чітко, по суті, без води. Одразу після того, як дізнався про перемогу і відписав в лс Bazz13 довелося трішки зачекати з відповіддю, але як тільки її отримав - скинув свої дані і посилка виїхала в той же день - 9,5/10.

СТЕЛС:
Доволі цікавий, спочатку шукав не там де було потрібно - перемудрував, що називається. А коли вже почав думати, що пусто - заповітний "вміст" був виявленим - 9/10, вакуум відсутній.

ДОСТАВКА: Швидше часу, розрахованого НП - 10/10.
О-ля-ля
Кокаина-кокаина..
 
А тут напишу - а мені ще навіть не відправили(
 
Гуд Трип - репорт бро!!!
0.08- ну у тебя глаз алмаз. Красава!
 
Назад
Зверху Знизу