Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Как ненаход обернулся находом

ох Хісоку) запевняю тебе друже, що це все наслідки ненаходу шш від tgk31. Кура поклав біля великих деревин, а там йде активна вирубка та вивіз цих деревин. Приходжу на місце - цих деревин вже як хуєм змило. Як osint аналітик побачив що біля цих деревин порубаних є дерево. Знайшов +- це місце. Розхуярив як бульдозер - мимо( звісно шо підеш бродити і перевіриш пару інших дерев. Бачу пляшка скляна, розумію що десь біля може бути щось...рию..а там пакет прозорий...я спочатку подумав сміття...бо таке часто буває...а потім дивлюсь шо в пакеті якісь чорні плямки різні окремі...починаю розуміти що це мк. розриваю і бачу купу чекетів. Відразу перша думка шо хуй там шишка. Потім думаю може це прінімалово. Якась подстава. Як так легко знайти мк. Нема нікого. Жму на чекет твердий. Думаю бля може гаш чи шишка раз твердо. Розриваю нахуй і бачу білу цю залупу вашу....сука.......ну як так...ну нахуй мені ці солі....ну ппц...скільки за ринковою ціною торгують 20г солі шопи, не в курсі Хісоку ?
Цікаво розписав.
Та й про чайку я пошуткував)
А те що в результаті послідовних дій отримав своєрідний джекпот, то кайфово бо халява, хоча шкода шо сіль, фе.
Але ще важливіше що ти не втрапив в якусь рандомну халепу через це лайно.

щодо ціни за сольку взагалі не в курсі. Хіба шо глянути шо просять шопи та взяти якесь середня арифметичне або може трохи нижче і піг нав.

А щодо продажу загалом. Відверто кажучи, малоймовірно що якийсь шоп захоче взяти бох зна чию сольку.
Я б на твоєму місті роздав би трохи кому-небудь рандомними кладами. Може хтось з сектантів розпробує і викупить.

Як на мене від цього краще як можна швидше позбутися, ціна то вже вторичне
 
Цікаво розписав.
Та й про чайку я пошуткував)
А те що в результаті послідовних дій отримав своєрідний джекпот, то кайфово бо халява, хоча шкода шо сіль, фе.
Але ще важливіше що ти не втрапив в якусь рандомну халепу через це лайно.

щодо ціни за сольку взагалі не в курсі. Хіба шо глянути шо просять шопи та взяти якесь середня арифметичне або може трохи нижче і піг нав.

А щодо продажу загалом. Відверто кажучи, малоймовірно що якийсь шоп захоче взяти бох зна чию сольку.
Я б на твоєму місті роздав би трохи кому-небудь рандомними кладами. Може хтось з сектантів розпробує і викупить.

Як на мене від цього краще як можна швидше позбутися, ціна то вже вторичне
Я зима нахуй в унитаз. Збут дрібного опту соляри - не моя тема
 
Я зима нахуй в унитаз. Збут дрібного опту соляри - не моя тема
Ну змити в унітаз максимально тупо. Сам в мінусі бо ненаход, когось підставив, бо чужий клад забрав просто для того щоб потім викинути? Хай би повисіла тема пару днів, може й забрав би хтось. А як не продав би, то краще вже знайомим хто юзає віддати або тут в рулю розіграти.
 
А і невже ти думаєш що сольові прям всі теми на форумі читають. Сюди зайдуть ті кому цікаво почитати історію як тобі повезло. Треба було назвати щось тіпа "продам 20 г солі майже даром" може і приманив би цільову аудиторію
 
Ну змити в унітаз максимально тупо. Сам в мінусі бо ненаход, когось підставив, бо чужий клад забрав просто для того щоб потім викинути? Хай би повисіла тема пару днів, може й забрав би хтось. А як не продав би, то краще вже знайомим хто юзає віддати або тут в рул

Мені паливо її зберігати - жінка вертається. Ну так, по суті, ти правий. Я не повинен був брати мк( але це все ці не знаходи. Вони посіяли в пені надію що я зможу щось продати виміняти.
 
ох Хісоку) запевняю тебе друже, що це все наслідки ненаходу шш від tgk31. Кура поклав біля великих деревин, а там йде активна вирубка та вивіз цих деревин. Приходжу на місце - цих деревин вже як хуєм змило. Як osint аналітик побачив що біля цих деревин порубаних є дерево. Знайшов +- це місце. Розхуярив як бульдозер - мимо( звісно шо підеш бродити і перевіриш пару інших дерев. Бачу пляшка скляна, розумію що десь біля може бути щось...рию..а там пакет прозорий...я спочатку подумав сміття...бо таке часто буває...а потім дивлюсь шо в пакеті якісь чорні плямки різні окремі...починаю розуміти що це мк. розриваю і бачу купу чекетів. Відразу перша думка шо хуй там шишка. Потім думаю може це прінімалово. Якась подстава. Як так легко знайти мк. Нема нікого. Жму на чекет твердий. Думаю бля може гаш чи шишка раз твердо. Розриваю нахуй і бачу білу цю залупу вашу....сука.......ну як так...ну нахуй мені ці солі....ну ппц...скільки за ринковою ціною торгують 20г солі шопи, не в курсі Хісоку ?
Найти соль это страшный сон планокура )
 
Назад
Зверху Знизу