Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Кабинет переговоров от G-Lab|Приз каждые 1000 СМС|Общий призовой фонд 33 000+$|Общение и Флудилка|Цель 1млн сообщений!

Не помешало бы, только закончились и опять привыкнуть без них тяжело немного.
 
Да трохи надоїло, прикурився
Є таке, в мене правда з тим халепа, бо навіть після довгого перериву курю майже раз за разом з самого початку і набутої за той час толерантності, через пару днів вже як не бувало. Всьо пропало і так по кругу весь час.
 
Є таке, в мене правда з тим халепа, бо навіть після довгого перериву курю майже раз за разом з самого початку і набутої за той час толерантності, через пару днів вже як не бувало. Всьо пропало і так по кругу весь час.
Після перериву має гарно накурювати
 
Після перериву має гарно накурювати
Та перші рази та, потім вже хіба перший раз за день, решта відчувається що трохи не то, як було раніше.
А коли курив 2-4 дні в тиждень і по 1-2 раза в день, не більше, навпаки рідше і менше, то весь той довгий час толерантність росла, але при тому тримало дуже добре, зараз тоже гребе, но різниця є і вона вже навсе, я думаю
 
Та перші рази та, потім вже хіба перший раз за день, решта відчувається що трохи не то, як було раніше.
А коли курив 2-4 дні в тиждень і по 1-2 раза в день, не більше, навпаки рідше і менше, то весь той довгий час толерантність росла, але при тому тримало дуже добре, зараз тоже гребе, но різниця є і вона вже навсе, я думаю
Типу перерив не поможе ?
 
Типу перерив не поможе ?
Не знаю, довгий може більше би поміг, проблема скорше в тому, що я або не курю, або курю раз за разом.
Насправді то зі всіма препаратами так, спочатку всьо здається ліпше, тримає сильніше і тд
А потім тільки згадується, от тоді було добре, і трава зеленіша, і ....
Та то таке, хіба то проблеми, то незручності не більше

А в тебе як воно? Крім шишок нічого не вживав?
 
Не знаю, довгий може більше би поміг, проблема скорше в тому, що я або не курю, або курю раз за разом.
Насправді то зі всіма препаратами так, спочатку всьо здається ліпше, тримає сильніше і тд
А потім тільки згадується, от тоді було добре, і трава зеленіша, і ....
Та то таке, хіба то проблеми, то незручності не більше

А в тебе як воно? Крім шишок нічого не вживав?
Трішки мдма, кетаміну
По потребі налбуфін, бупренорфін від болю
Масло рсо грам 70 вжив
 
Уночі тріщить, а вдень плющить
 
Назад
Зверху Знизу