Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

гровинг в системнике на эсл

Ще я такі брав
З радіатором від проца нормально охолоджуються
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Розпиляй по половинкам КЛЛ на 6400К, 50-65Вт я думаю що більше і не знайдеш. Там все одно буде трішки електроніки яка гріється, можна забити, але якщо руки не із Ж то можна винести "мозок" за межі боксу. Ще говорять є натрій низького тиску який не гріється і ефективніше будь-яких ледів але я такі тільки на картинках бачив.

Є ще реальний варік живити світлодіоди обмеженим струмом, прикіл світлодіодів в тому що максимальний Лм/Вт досягається десь на 30% від паспортного значення Амперів, а нагрів джерела світла становиться мізерним. Оверампераж на китайських заводах робиться для того щоб ЦА замінювала лампочки часто за рахунок перегрівів і похуй що в консюмерських ледах до доробки 100Лм/Вт по факту немає - головне щоб можна було завітний сотен на коробці написати, тоді піпл зхаває. Тож якщо провести де-амперізацію можна досвітлювати лентою 12В або голими платами від ледів на 220В з найближчого магазину (на хабрі є мануал про 2 резистора один з яких треба викусити, простіше не буває).

Удачі бро і знайди краще щось більше бо висота 50см це зовсім кисло і заїбешся його болгаркою доробляти.
 
Ще я такі брав
З радіатором від проца нормально охолоджуються
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Це ще треба зуміти посадити алюмінієвий радіатор на цю пиздюльку, наприклад нарізати метчіком різьбу в алюмінії, потім із-за текучості алюму треба буде постійно підкручувати ті з'єднання, крім того треба ще зуміти посадити той лед з радіатором так щоб радіатор не контактував з металевим корпусом сістемніка. Ну і вишенька на торті - щоб відвести 50Вт тепла від того світлодіодіка голого радіатора від дешманського 775/478 буде недостатньо, потрібен кулер.
 
какои мощьности брать лампы?
и какои сорт выбрать
Какой нвхуй системник, больше гемора чем выхлопа ))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можно мощные диоды записать на процентов 50
 
Какой нвхуй системник, больше гемора чем выхлопа ))
Дійсно, системник це мабуть найважче, все необхідне помістити в маленький корпус. Міні горщик, міні лампа, міні кущик до якого потрібно кожного дня дивитись підгинати/підрізати. Наскільки мені відомо, то оптимальним варіантом освітлення в таких проектах є борд, зі своїми плюсами по економії корисного місця всередині та своїй ефективності. В будь якому випадку джерело світла буде виділяти тепло, але ніби з цими бордами в таких проектах проблем з теплом немає, головне винести драйвер за межі системника, так як драйвер є основним джерелом тепла. Ну а погратись в бонсай прям доведеться в такому проекті.
 
В будь якому випадку джерело світла буде виділяти тепло
ЛОЛ почитай заголовок автор як раз назвав джерело світла яке НЕ виділяє тепло.
Холодне свічіння це круто
Холодне світіння це клас
Холодне світіння узимку
І рук не зігріє для вас
 
ЛОЛ почитай заголовок автор як раз назвав джерело світла яке НЕ виділяє тепло.
Взагалі не виділяє? Круто 🤘 Ну якщо це вважається хорошим та ефективним варіантом, а не борд на ват 60, то нехай буде. Росту і процвітання!
 
Ну якщо це вважається хорошим та ефективним варіантом
кєєєєєєк ну як можна вважати КЛЛ якогось обісраного 775 або 640 стандарту ефективними якщо є божественні т8??? Із зарубіжних 840 це топ із усіх люмінофорів конкретно по енергоефективності, але навіть дідусеві ЛБ 40 за рахунок великого розміру мають кращий вихлоп на ватт аніж будь-який КЛЛ.

сістємнік це не про ефективність але взагалі-то якщо є куди заховати ЛЛ не в компактному форматі то це може бути дуже ефективним, абсолютний топ для саджанців.
 
кєєєєєєк ну як можна вважати КЛЛ якогось обісраного 775 або 640 стандарту ефективними якщо є божественні т8??? Із зарубіжних 840 це топ із усіх люмінофорів конкретно по енергоефективності, але навіть дідусеві ЛБ 40 за рахунок великого розміру мають кращий вихлоп на ватт аніж будь-який КЛЛ.

сістємнік це не про ефективність але взагалі-то якщо є куди заховати ЛЛ не в компактному форматі то це може бути дуже ефективним, абсолютний топ для саджанців.
Я спочатку написав великий текст, а потім згадав тебе і видалив його, залишу лише. Та іди ти нахуй!
Хуйню пишеш якусь, то ти за ЄСЛ типу це круто і ти з автором однієї думки. Я залишив вас у спокої, але ти всеодно відповідаєш мені, що там щось не ефективно. Ти взагалі де? Ти взагалі хто? Ти взагалі яку думку маєш свою? Абсолютний топ люмінісцентна лампа? Ти від чого відштовхуєшся, аутдорщик колгоспний? В чому там топ? Може я теж зніму свої діоди і повішаю люмінісцентну лампу
 
Абсолютний топ люмінісцентна лампа?
Як так сталося що з чотирьох слів "абсолютний топ для саджанців" ти прочитав тільки 2 перших? Гарна світловіддача, високе значення К і пох якщо листя буде мацати джерело світла, а найголовніше банально зручна форма - про що тут думати якщо все давно відомо?

Якщо великий текст що ти видалив такий же як і цей маленький тоді правильно зробив. Багато знаків питань, мало питань осмислених.
 
Назад
Зверху Знизу