Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Did якщо ти після цієї перемоги пропадеш і зупинишся тут флудити, я найду тебе, і сам знаєш шо буде
😂😂😂😂
 
Did якщо ти після цієї перемоги пропадеш і зупинишся тут флудити, я найду тебе, і сам знаєш шо буде
😂😂😂😂
Мотивация :D
Я люблю коньяк, але саме круто це домашній самогон це бімба...іноді віскарік можна
Вы новенький? Раньше не видел вас тут
 
Так так😁
Ну людина новорег наче як, і спочатку трішки неадекватно іноді влітала у розмови.
Але я так поняв це було від не усвідомлення, як тут все устроєно.
Ось помогли банер встановити, і наче спілкування налагодилось)
 
Так так😁
Ну людина новорег наче як, і спочатку трішки неадекватно іноді влітала у розмови.
Але я так поняв це було від не усвідомлення, як тут все устроєно.
Ось помогли банер встановити, і наче спілкування налагодилось)
Иногда достаточно просто установленного баннера...)
Ну будем смотреть
 
Иногда достаточно просто установленного баннера...)
Ну будем смотреть
Та ну враховуючи чий це банер, і як хлопці зараз чекають ту нещасну оплату вже невідомо скільки.... Ну такоє.
Я от хотів би з кимось із шопів старичків РЦ законектитись. Ніяк не виходить.
 
Та ну враховуючи чий це банер, і як хлопці зараз чекають ту нещасну оплату вже невідомо скільки.... Ну такоє.
Я от хотів би з кимось із шопів старичків РЦ законектитись. Ніяк не виходить.
Понимаю. По мнению некоторых, сейчас баннера менее актуальны для магазинов. По сравнению с тем, что было раньше
 
Понимаю. По мнению некоторых, сейчас баннера менее актуальны для магазинов. По сравнению с тем, что было раньше
Я вже це зрозумів, коли вник за попередній місяць, більше активити почав, якийсь конект із шопами появився, і я просто бачу - НЕпунктуальність, безвідповідальність..
Чому з Вами я знайомий купу років - і ЗАВЖДИ все було і є стабільно на високому рівні?
А з іншими оцими сумнівними шопами якісь мутні справи тільки проявляються...
Еххх..
 
Я вже це зрозумів, коли вник за попередній місяць, більше активити почав, якийсь конект із шопами появився, і я просто бачу - НЕпунктуальність, безвідповідальність..
Чому з Вами я знайомий купу років - і ЗАВЖДИ все було і є стабільно на високому рівні?
А з іншими оцими сумнівними шопами якісь мутні справи тільки проявляються...
Еххх..
Спасибо за добрые слова)
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу