Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Група підиримки очікує, так і кортить уже клацнути по тому баннеру😁
Ану клацай!
Чомусь на одному телефоні не можу сьогодні ввійти на сайт Лабрц. , даже з впн. Прийшлося переставляти ТГ на другий телефон і там входити на сайт. Треба було скріншоти зробити для банера.
 
Ану клацай!
Чомусь на одному телефоні не можу сьогодні ввійти на сайт Лабрц. , даже з впн. Прийшлося переставляти ТГ на другий телефон і там входити на сайт. Треба було скріншоти зробити для банера.
Все супер, відкривається гілка смокед
 
Я

Я перепробував в житті багато різних ПАР, но ніколи не трогав вени. Максимум внутрім'язово.
Ну я також в/в ніразу. І не зможу) З дитинства боявся кров з пальця дати, нив пів дня потім. А коли у 18років давав кров з вени, то вийшов з кабінету і втратив свідомість лайтово, благо за вікно схопився, відчинив і дихав, в очах потемніло))
Я не зможу вколотись, і вколоти не дам, для мене це табу і unreal.
 
Вже тричі за останні 3 години виходило сонце, лив дощ, ахххх, осінь😍😁😁
 
Да так само, тільки дощ вже раз п'ять лив за цей період.
Я думав що то на погоду мною крутить, а потім зрозумів, що це "таймер в голові", наставлений на понеділок шоб трошки поюзати😂
 
Ну думаю сьогодні Карпати програють.
А на Рух не ходиш?
Взагалі за кого вболіваєш?
Та який Рух, бро...)
У мене 60 виїздів за Карпати)
З 2009 по 2017 жодного домашнього матчу не пропустив.
 
Та який Рух, бро...)
У мене 60 виїздів за Карпати)
З 2009 по 2017 жодного домашнього матчу не пропустив.
Рух і в нас мало хто признає. Можна сказати що це Верес , який пробився був вищу лігу. А потім так як стадіон на ремонті, то грали в Львові. А потім за бабки замутили клуб собі , а Верес по новому почав був з нуля.
 
Рух і в нас мало хто признає. Можна сказати що це Верес , який пробився був вищу лігу. А потім так як стадіон на ремонті, то грали в Львові. А потім за бабки замутили клуб собі , а Верес по новому почав був з нуля.
У Руха гуд база, молодь, і так далі. Але ну, це Винники. Це не Львів) Його і не признають тут, я дуже сумніваюсь) В країні комусь подобається, минулий сезон був непоганий, жаль злили ДК останній матч, а так були б в єврокубках.)
 
У Руха гуд база, молодь, і так далі. Але ну, це Винники. Це не Львів) Його і не признають тут, я дуже сумніваюсь) В країні комусь подобається, минулий сезон був непоганий, жаль злили ДК останній матч, а так були б в єврокубках.)
Яркий прогноз сьогодні на матч?
 
Яркий прогноз сьогодні на матч?
Перемога Шахтаря. Карпати заб'ють.

До речі, вчора ж u19 грали, Карпати перший тайм виграли 0:1 у кротів, і тупо провалили останні 20 хвилин, і програли 2:1..
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу