Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Ого а чо так прислали?) Хоть розібрались з магазом?)
Та на мороз випав. Я відгук написав. Але далі не вів справу. Я ж не платив - то таке. А Марію Іванівну викинув, бо сам не люблю і оточенні нема людей які люблять
 
Та на мороз випав. Я відгук написав. Але далі не вів справу. Я ж не платив - то таке. А Марію Іванівну викинув, бо сам не люблю і оточенні нема людей які люблять
Ну на вкус и цвет спору нет а що ти хотів?)
 
Та на мороз випав. Я відгук написав. Але далі не вів справу. Я ж не платив - то таке. А Марію Іванівну викинув, бо сам не люблю і оточенні нема людей які люблять
Некрасіво відправили, що ще сказати..
Хоч не платив..

А прикинт чувак іде за якимись солями, оплатив, піднімає клад, а там сука метадон або шишка😂😂😂
 
может быть, но не сегодня
Повідомлення об'єднано автоматично:


это интимнее,чем сиськ
Ех женщини не дают (
Повідомлення об'єднано автоматично:

Если шо читать ( я асексуал не люблю женщин и мужчин детей животних и тд)
 
Некрасіво відправили, що ще сказати..
Хоч не платив..

А прикинт чувак іде за якимись солями, оплатив, піднімає клад, а там сука метадон або шишка😂😂😂
Та один замість солі якийсь опіат покурив. Його типу паралізувало частково, потім відновлювався і проблеми з мозком, координацією рухів. А йому чи 15 чи 16 років.

На ютубі інтервʼю давав
 
Мені здається Ярослав іноді хуйово читає пости))
Та нармально я читаю ти чо
Аааа вспомнил
Повідомлення об'єднано автоматично:

Та один замість солі якийсь опіат покурив. Його типу паралізувало і проблеми з мозком, координацією рухів. А йому чи 15 чи 16 років.

На ютубі інтервʼю давав
Піздєц бля(
 
Та один замість солі якийсь опіат покурив. Його типу паралізувало частково, потім відновлювався і проблеми з мозком, координацією рухів. А йому чи 15 чи 16 років.

На ютубі інтервʼю давав
Ну це жесть звісно..
На ютубі багато є наглядних відео з наркоманами, і інтервью, і їхні повсякденне нарко-життя, з жорсткими кадрами
 
Набили 200 за сьогодні, гуд результат бразерс енд сістер
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу