Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Перша ситуація :
Чувак на машині заїжджає в арку де приватна територія, стоять і ходять люди, де НІКОЛИ машини не зїажджали блять. А воно собі придумало і рішило "похуй, едем" 😂
Оооо
Це вже стає класикою 😅
 
Я уже две ночи не спал. И после я пойду на отходняках гулять по городу в жару больше+ 30. Не я лучше отдохну. Вот если бы сказала - приезжай ко мне домой, я тебе миньет сделаю! То я бы уже был там))
 
Я уже две ночи не спал. И после я пойду на отходняках гулять по городу в жару больше+ 30. Не я лучше отдохну. Вот если бы сказала - приезжай ко мне домой, я тебе миньет сделаю! То я бы уже был там))
действительно
 
Тобі сьогодні додіки попадаються, а мені сьогодні навпаки ( дівчата пишуть щоб зустрітися). А я в таку жару даже з хати не хочу виходить.
Прийми холодний душик і газуй гулять. Шо за петля, дівки нав'язуються - треба брать)
Оооо
Це вже стає класикою 😅
А друга ситуація - довго описувати. Просто мужик вирішив, що прийшов до седе додому і наче господар, хоча я до цього сказав що йому робити.
Він вирішив проявити своеволие. Отримав ляща. 👌
 
Я уже две ночи не спал. И после я пойду на отходняках гулять по городу в жару больше+ 30. Не я лучше отдохну. Вот если бы сказала - приезжай ко мне домой, я тебе миньет сделаю! То я бы уже был там))
Во вотака нада еще должна тебе кокича или ешку дать
Повідомлення об'єднано автоматично:

Прийми холодний душик і газуй гулять. Шо за петля, дівки нав'язуються - треба брать)

А друга ситуація - довго описувати. Просто мужик вирішив, що прийшов до седе додому і наче господар, хоча я до цього сказав що йому робити.
Він вирішив проявити своеволие. Отримав ляща. 👌
Жоскій мюжік
 
Очінь жьоскій😎😁 здоров)
Я уже две ночи не спал. И после я пойду на отходняках гулять по городу в жару больше+ 30. Не я лучше отдохну. Вот если бы сказала - приезжай ко мне домой, я тебе миньет сделаю! То я бы уже был там))
Ну бля, да, дві ночі без сну - канешно діяти не дуже хочеться..
 
Очінь жьоскій😎😁 здоров)

Ну бля, да, дві ночі без сну - канешно діяти не дуже хочеться..
здоров шо там нормал но?
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ну то нах вони тє хай в тг кидають кружок сісьок іначе нейди
 
Ахахаха, дякую бро шо підняв настрій😁😁😁

Ну мало лі. А шо, мало робочих рук в селі?))
Нє нормально тіко тут в всіх картошка є то кому продавать а картоху за просто так не хто копати не буде
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу