Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Коротше - сьогодні якийсь екстра йобнутий день від самого ранку.
Щойно прийшлось уїбать одного мудака-рагуля, а до цього іншого якось минувало, хоча язик сука довгий мав і не правий був абсолютно.
 
Коротше - сьогодні якийсь екстра йобнутий день від самого ранку.
Щойно прийшлось уїбать одного мудака-рагуля, а до цього іншого якось минувало, хоча язик сука довгий мав і не правий був абсолютно.
ну ще не вечір, можливо кількість рагулів в цей день зросте
 
ну ще не вечір, можливо кількість рагулів в цей день зросте
Це якийсь піздєц, якісь магнітні бурі на даунів повпливали чи шо, я не знаю. За 30хв дві йобнутих ситуації, і дійсно, ще ж не вечір
 
Всем доброе утро!

Це якийсь піздєц, якісь магнітні бурі на даунів повпливали чи шо, я не знаю. За 30хв дві йобнутих ситуації, і дійсно, ще ж не вечір
Ретроградный меркурий не закончился ещё?
 
Всем доброе утро!


Ретроградный меркурий не закончился ещё?
Доброго дня🤝

Я не знаю, людей наче поплавило, мало того що реально чудять, так ще й дупля не відрізають коли їм вказав що вони зробили хуйню
 
Доброго дня🤝

Я не знаю, людей наче поплавило, мало того що реально чудять, так ще й дупля не відрізають коли їм вказав що вони зробили хуйню
Мне кажется, это 90% всех конфликтных ситуаций)
 
Перша ситуація :
Чувак на машині заїжджає в арку де приватна територія, стоять і ходять люди, де НІКОЛИ машини не зїажджали блять. А воно собі придумало і рішило "похуй, едем" 😂
 
Мені рідко "щастить" на неадекватів - але сьогодні мабуть мені прям "фартить", юхууу😁 Кайф йомайо))
Тобі сьогодні додіки попадаються, а мені сьогодні навпаки ( дівчата пишуть щоб зустрітися). А я в таку жару даже з хати не хочу виходить.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу