Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

А в нас вже збільшили ше по +1 годині накинули, а на завтра дибілістіка по 3 години через 2 не буде, знову викручуватись треба.
З іншої сторони трошки похуй. Є генератори, акумулятори, просто трошки напрягу.
У меня без света горячей воды нет - это неприятно пизда(( Надеюсь быстро восстановят... Не зря же столько бабла напилили
 
У меня без света горячей воды нет - это неприятно пизда(( Надеюсь быстро восстановят... Не зря же столько бабла напилили
До місяця часу ±

Да, якось вечір не дуже насправді, наламались плани. Ну тепер хоч на завтра вже знаю чого очікувати, і вже якось з цим можна буде працювати.
 
Всем доброе утро! Как вы тут?
 
Всем доброе утро! Как вы тут?
Доброго - бадьорого і вам😎
Працюємо, підлаштовуємось знову під графіки відключень світла, генератори гудять, павербанки підключені, акумулятори заряджаються - нічого нового))))
 
Доброго ранку.
Гарно
Тріпуєм
С утра пораньше?)
Доброго - бадьорого і вам😎
Працюємо, підлаштовуємось знову під графіки відключень світла, генератори гудять, павербанки підключені, акумулятори заряджаються - нічого нового))))
Да, есть такое. Радует, что всё ещё лето, не так тяжело
 
Да, есть такое. Радует, что всё ещё лето, не так тяжело
Таки да, ми от з шефом налаштували/облаштували все, та й справляємось. Поруч кафешку подруги - підключили до нашої "махіни" по домовленості, тому взагалі не жаліємось.
Якось перетерпимо, не так все погано.
 
Краще з ранку, щоб вночі спати)
ЛСД, DOM - більше зранку подобається
Гриби та DMT - ввечері
Отут згоден, я запримітив мені от взагалі останнім часом якось "нічні тріпи" не особо заходять. Коли уже тріпуєш пів дня, навіть якшо з обіду почав, ну ше максимум пару годинок нічних зачепити можна, далі уже потребую сну,якось так.
 
Отут згоден, я запримітив мені от взагалі останнім часом якось "нічні тріпи" не особо заходять. Коли уже тріпуєш пів дня, навіть якшо з обіду почав, ну ше максимум пару годинок нічних зачепити можна, далі уже потребую сну,якось так.
Чи то старієм, чи то мудрієм:cool:
 
Цікаво, що буде якщо прийняти ще 100 мкг?
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу