Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Так записаться нужно? Или что какие условия
Крутят через рандомайзер сообщения от допустим 7500 до 8000. Число которое выпадает - это номер сообщения, и его автор - победитель. Вот и всё!
 
Так записаться нужно? Или что какие условия
Просто спілкуємось тут і все. Кожні 500 повідомлень = приходить Папа Гном і рандомно прокручує число. Чиє число повідомлення випало = той і переможець.
 
Нанюханий на актив, якщо точніше
Блять, ну ясно..) ну я не стягну на тверезу, не буду пиздіти. Після робочого дня, зараз просто валяюсь уже, скролю тєлєгу, ну і тут паралельно шось серфаю по форуму.
 
Блять, ну ясно..) ну я не стягну на тверезу, не буду пиздіти. Після робочого дня, зараз просто валяюсь уже, скролю тєлєгу, ну і тут паралельно шось серфаю по форуму.
Пізній час, якщо на роботу - то краще себе не зношувати, а нормально відпочити.
Це я на канікулах, тай трохи сижу
 
Пізній час, якщо на роботу - то краще себе не зношувати, а нормально відпочити.
Це я на канікулах, тай трохи сижу
Та не, далі сутки вільні будуть, але канешно зайобаний мальоха.
Погодка топ кстаті, у нас десь після 8 як вітер здійнявся їбанутий, в області вже гроза, блискає - у нас поки ніхуя.
 
Та не, далі сутки вільні будуть, але канешно зайобаний мальоха.
Погодка топ кстаті, у нас десь після 8 як вітер здійнявся їбанутий, в області вже гроза, блискає - у нас поки ніхуя.
В нас дощик маленький був, і все. Я вже з нетерпінням чекаю адекватних погодних умов, тому що в це Пекло - дуже страшно виходити
 
Просто спілкуємось тут і все. Кожні 500 повідомлень = приходить Папа Гном і рандомно прокручує число. Чиє число повідомлення випало = той і переможець.
Нормуль
Конечно и что по призам
Повідомлення об'єднано автоматично:

Давайте, добийте ще 460 смс, ше чучуть

👀👀😁😁😁
Ещё 460 смс осталось?
 
В нас дощик маленький був, і все. Я вже з нетерпінням чекаю адекватних погодних умов, тому що в це Пекло - дуже страшно виходити
Згоден, нахуй ця жара. Я такий двіж не вивожу.
Нормуль
Конечно и что по призам
Грам любого стафу із прайсу. На 1 сторінці все пише, дорогенька
 
Нормуль
Конечно и что по призам
Повідомлення об'єднано автоматично:


Ещё 460 смс осталось?
  • 1г/шт вещества на выбор: амфетамин, мефедрон, шишки, лсд, таблетки экстази, грибы, нбом ;
  • 0.5г вещества на выбор: 2С-В, 2С-I, кетамин, мдма.
  • +50% за трип репорт
 
  • 1г/шт вещества на выбор: амфетамин, мефедрон, шишки, лсд, таблетки экстази, грибы, нбом ;
  • 0.5г вещества на выбор: 2С-В, 2С-I, кетамин, мдма.
  • +50% за трип репорт
Точніше не на весь 1г,вірно
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу