Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

согласен что топ)) вот бы еще амфа попробовать
Амф у белоснежки прекрасный но я его пробовал еще в 19 году)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да и по другому сейчас быть не может ведь магазин изначально и занимался амфетамином🙂
 
Амф у белоснежки прекрасный но я его пробовал еще в 19 году)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да и по другому сейчас быть не может ведь магазин изначально и занимался амфетамином🙂
Приветствую) Было дело
 
Неважливо, чи будеш ти кращий, ніж хтось. Важливо те, чи будеш ти краще, ніж учора
Це точно. А ще важливо чи можеш ти заробити на свої елементарні потреби, ну це вже таке особисте)
 
Зараз достатньо телефона, щоб заробити на елементарні потреби
Ну и немножко упорства)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Телефон є. Ще б хтось підказав як він може грошей заробити))
Я то знаю що люди якось умудряються але ЯК
Есть среди знакомых человек который дизайны соцсетей делал с телефона и на комп заработал. А другой себе блог завёл, пишет статьи
 
Ну и немножко упорства)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Есть среди знакомых человек который дизайны соцсетей делал с телефона и на комп заработал. А другой себе блог завёл, пишет статьи
Можливо і я колись доросту умом до того що зможу в інтернеті заробляти. Хоча б з компа)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Колись пробував себе в смм. Навіть заробив пару сотень баксів. Але щось почав бухати і закинув(
Зараз вже ніби взявся за голову є амбіції і бажання працювати. Завтра на співбесіду піду в приват банк інкасатором влаштовуватись
Можливо і я колись доросту умом до того що зможу в інтернеті заробляти. Хоча б з компа)
 
Можливо і я колись доросту умом до того що зможу в інтернеті заробляти. Хоча б з компа)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Колись пробував себе в смм. Навіть заробив пару сотень баксів. Але щось почав бухати і закинув(
Зараз вже ніби взявся за голову є амбіції і бажання працювати. Завтра на співбесіду піду в приват банк інкасатором влаштовуватись
Ой понимаю, я бухал последнее время до того наркотики. Выпал из сферы дизайна. Но меня вот клиент сам нашел, ночью буду делать) Удачи на собесе
 
Ой понимаю, я бухал последнее время до того наркотики. Выпал из сферы дизайна. Но меня вот клиент сам нашел, ночью буду делать) Удачи на собесе
Дякую бро, і тобі також продуктивної ночі! Зараз ще буду резюме доробляти
 
как у вас успехи
 
привіт, до нового?
 
Можливо і я колись доросту умом до того що зможу в інтернеті заробляти. Хоча б з компа)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Колись пробував себе в смм. Навіть заробив пару сотень баксів. Але щось почав бухати і закинув(
Зараз вже ніби взявся за голову є амбіції і бажання працювати. Завтра на співбесіду піду в приват банк інкасатором влаштовуватись
Да, бухло заважало мені також
А смм актуально, вперед і з піснею
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу