• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Екстезі?)

Ну?

  • Простий собі тіп

    Голосів: 1 11.1%
  • Коп

    Голосів: 0 0.0%
  • Мусорок

    Голосів: 1 11.1%
  • Чайка

    Голосів: 1 11.1%
  • Бдітєльний гражданін

    Голосів: 4 44.4%
  • Свій варік в комєнти

    Голосів: 1 11.1%
  • Ти все вигадав.

    Голосів: 4 44.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    9

cultura

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 832
Репутація
2 249
Вподобайки
2 673
Бали
1 214
Коротше питання таке.
Ситуація...
Йдеш ти такий вуличками, гуляєш, через хвилин 40 опісля як закинувся, з навушничками, в капішончіку на вулиці вже біля 22-ох годин, темновато, музичку собі слухаєш, точно і зіниці на всі очі, а попереду тебе йде тіп. Раз обертається, другий, третій. Ну і ти викупаєш, що він щось собі там вже крутить в голові, починаєш уповільнюватись, ну і він власне теж, ну ок ти вирішуєш його обігнати, а при обгоні втикаєш чого ж він тупить, а він перебирає листочки на гілці дерева, навіть не під ліхтарем.
Так от питання, хто цей тіп?)



П.с для мене це був ніби якийсь флешбек, я колись в чийомусь чи то репорті чи то просто тексті читав щось подібне)
 
Останнє редагування:
Коротше питання таке. Ситуація...
Йдеш ти такий вуличками, гуляєш, через хвилин 40 опісля як закинувся, з навушничками, в карішончіку на вулиці вже біля 22, темновато, музичку собі слухаєш, вже точно і зіниці на всі очі, а попереду тебе йде тіп. Раз обертається, другий, третій. Ну і ти викупаєш, що він щось собі там вже крутить в голові, починаєш уповільнюватись, ну і він власне теж, ну ок ти вирішуєш його обігнати, апри обгоні втикаєш шо він робиь, а він перебирає листочки на гілці дерева, навіть не під ліхтарем.
Так от питання, хто цей тіп?)



П.с для мене це був ніби якийсь флешбек, я колись в чийомусь чи то репорті яи то просто яитав щось подібне)
То був не тіп, а тіпесса і шукала вона червоний мак в синьому ізо.
 
То був не тіп, а тіпесса і шукала вона червоний мак в синьому ізо.
Нє тіпесса вискочіла сразу с плворота, коли я цього тіпа обганяв. Я їй там в чат кричав, бландінка вєрнісь, хотів сігну їй свою показати
 
Нє тіпесса вискочіла сразу с плворота, коли я цього тіпа обганяв. Я їй там в чат кричав, бландінка вєрнісь, хотів сігну їй свою показати
Бландінки з єбанцой, нормальним пацанам таке не треба. Вже краще до Бафкіс підкатувати, там хоч можна за гран виїхати
 
Бландінки з єбанцой, нормальним пацанам таке не треба. Вже краще до Бафкіс підкатувати, там хоч можна за гран виїхати
Хто писав шо бафкіс норм подруга якость, хз хто. Ну в цьому є щось, риси обличчя в неї точно не уєбанські, ще б намарафєтить, отсолить, вставить зуби. Зви до себе)
 
Хто писав шо бафкіс норм подруга якость, хз хто. Ну в цьому є щось, риси обличчя в неї точно не уєбанські, ще б намарафєтить, отсолить, вставить зуби. Зви до себе)
Ну старічки писали, що раньше вона капец красотка була, причому розумна ,з вищою освітою насклвик пригадую. А познайомилась з солярою і сам бачиш, а рихтовать там важко буде крім зубів. Я б поміг дівчинці, бо ріл шкода її хороша вона, але на жаль її вибір зроблено..і нам цього не змінити. А от як привід комусь виїхати через одруження з нею навіть цілком можливо, обійдеться явно дешевше а ніж в місцевої бізнес вумен Квалі,)
 
Ну старічки писали, що раньше вона капец красотка була, причому розумна ,з вищою освітою насклвик пригадую. А познайомилась з солярою і сам бачиш, а рихтовать там важко буде крім зубів. Я б поміг дівчинці, бо ріл шкода її хороша вона, але на жаль її вибір зроблено..і нам цього не змінити. А от як привід комусь виїхати через одруження з нею навіть цілком можливо, обійдеться явно дешевше а ніж в місцевої бізнес вумен Квалі,)
Ти вже вдруге про це говориш) так а яким це таким чином завдяки, я так розумію, конкретно їй можна виїхати? Я щось не вдупляю.
 
Ти вже вдруге про це говориш) так а яким це таким чином завдяки, я так розумію, конкретно їй можна виїхати? Я щось не вдупляю.
Ну дивись все просто, наскільки я розумію з діагнозу Баффі вона не є повноцінно дієздатною особою і поки опікується нею тільки мама. При одруженні, ти або хтось інший як законно юридичний чоловік автоматично стає її опікуном і відповідно має право на виключення зі списків мобілізації. Принаймні, донедавна так було 💯 % але думаю в цьому плані нічого не змінилося
 
Ну дивись все просто, наскільки я розумію з діагнозу Баффі вона не є повноцінно дієздатною особою і поки опікується нею тільки мама. При одруженні, ти або хтось інший як законно юридичний чоловік автоматично стає її опікуном і відповідно має право на виключення зі списків мобілізації. Принаймні, донедавна так було 💯 % але думаю в цьому плані нічого не змінилося
Знаєш як називається ця табла?Screenshot_20240520_011705_Chrome.png
 
Коротше питання таке. Ситуація...
Йдеш ти такий вуличками, гуляєш, через хвилин 40 опісля як закинувся, з навушничками, в карішончіку на вулиці вже біля 22, темновато, музичку собі слухаєш, вже точно і зіниці на всі очі, а попереду тебе йде тіп. Раз обертається, другий, третій. Ну і ти викупаєш, що він щось собі там вже крутить в голові, починаєш уповільнюватись, ну і він власне теж, ну ок ти вирішуєш його обігнати, а при обгоні втикаєш шо він тупить, а він перебирає листочки на гілці дерева, навіть не під ліхтарем.
Так от питання, хто цей тіп?)



П.с для мене це був ніби якийсь флешбек, я колись в чийомусь чи то репорті чи то просто читав щось подібне)
А нахуя ты типа высаживаешь?
А если он испугался и замедлил ход - есть разница с какой стороны ты будешь к нему подходить?
 
так и есть. Но не только.

Ну діс на емінема хто ж не чув)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну старого білобрисого я люблю немінема) як ліричного, так і слім шейді)
Хоча і в нового буває що ще щось більш менш толкове через раз випльовується
 
Ну діс на емінема хто ж не чув)
Багато хто)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну старого білобрисого я люблю немінема) як ліричного, так і слім шейді)

Хоча і в нового буває що ще щось більш менш толкове через раз випльовується
Наприклад?
 
Назад
Зверху