Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Cocaine від PABLO_SHOP

whowasbefore

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 098
Репутація
2 314
Вподобайки
2 690
Бали
1 514
Усе нове - це добре, що воно нове

photo_2023-11-15_10-46-57.jpg

Преамбула:
Виважений і пунктуальний PABLO_SHOP оголосив нові проби, на свій старіший штамп КОРОНУ, бо і старі потребують оцінку -а я до любого віку відношусь з повагою, то ж не довго марудився і ми узгодили відправочку, все як в давніх і добрих традиція - якісна проба - якісний тест. Мені зовсім не шкода, якщо шоп знає, як правильно організовувати роботу. Наступний день і вже ввечері їду на далекий від мене поштомат - а тут оп і не просто посилочка, а 2 по 0.5 і ще якийсь новий брендовий товар. Бажання затестити росте зі швидкістю, з якою розганяє сам кокаїн.​


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

До хімтесту добратись не зміг. Але не критично, з селлером і так обговорили що їде, в порівнянні з попередніми штампами - так що тутя вірю. А вот доповнення до проби - каєф. Труба пірата, яку можна викорситати замість деревяного протезу чи плювачки, якщо ти вчишся в школі і треба загнати мокрого паперу у волосся пасії. Бренд - якість виконання - топ
photo_2024-07-23_22-29-59.jpg

В першу чергу проводимо зовнішній огляд. Тут наче все окей, треба дуже, напевно, багато займатись ним, щоб на око визначити (окрім загальних наявних ознак), що щось не так з продуктом - я не можу похвалитись таким. Реально на перший погляд для мене це стандартний продукт.
Думаю, якщо тут все ок - може відразу нюх і погнав ? Так воно і сталось. Новий девайс манить також себе випробувати. Крошиться нормально, не наліпає, лезо канцелярського ножа (завжди його юзаю) працює як треба - пару підходів в перемолці і перед тобою сухий, гранульований автобан, який так приємно пахне.

Тилько єдно в ґловє мам -
Коксу пєнчь ґрам - одлєчєчь сам

Новий девайс працює на ура. Він мені сподобався навіть більше, ніж сам тест речовини, напевно, бо наступні рази не доганався, якщо його десь губив в кімнаті - поки не знаходив нічого не відбувалось. ТОПЧИК.​


Час проходить не замітно. Все в тобі так швиденько струкутурується, хочеться час від часу курити і шось робити. Рівно, без ривків, так як оце буває, коли знаєш куда йдеш і що тобі потрібно)
Нічого в фоні не заважає, а ти пришвидшуєшся. Я був попереджений про якість - рамок не ставив собі ніяких, але по факту - частіше, ніж раз на годину і нема сенсу доганятись, хоча підла штука сніжок - кличе, як в морозні дні піти його трохи попінати, поганяти - обліпитись ним, на кінець

Плавні входи завжди. Кожен догін - як новий день. Реально, якість, як виявляється в Україні, якщо середня від PABLO - то вона точно буде достатня, щоб розуміти, що працює. Хотіли зварити крек. Але дні тесту, трохи відхились від планів, то ж получилось пудритись лише, але маю надію, що колись з селлером ми ще зможемо потестити більше і краще )

photo_2024-07-23_22-29-27.jpg
Балуватись з цим паном можна вічно) Ліфти - мінімальні, оніміння при певному способі вживання - коливаються від сильних, до майже невідчутних. Насолоджуєшся бо тягне правильно

Ейфо\стім - 35\65. Понятно, що настрій прилітає просто від самої думки. В мене точно так працює) Правильний, робочий продукт. Не вхандрить, не обідить і не знегативить. З єдиних негативних - можлива сухіть в носоглотці, мінімальна закладеність носу зранку, якщо в тебе такі ж проблеми як у мене. Якщо це забагато з мінусів для тебе - тоді обходь стороною, але не забувай, що з плюсів - всі решта позитивні моменти, які не викликають мінусів))

Висновки:

Якість - доволі хороша, кожен оцінить присутність того, що від кокаїну вимагається 8\10

Швидкість оперативність\стелс - тут топ - такі бувають рідко 11\10

Вага - ідеально 10\10

Рекомандації по шопу - реально все круто. Ще не було ніяких запар\гальм\відтягувань.
По продукту - так, є в нього кращі, але і цей працює, менше по часу, проте час - це гроші, і якщо ціна все-таки має значення - то можна не боятись, що попадеться бадяга.

Любіть маму, мийте руки з милом
 
змістовий репорт
 
Назад
Зверху Знизу