Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

𝐁𝐋𝐀𝐂𝐊 𝐏𝐀𝐍𝐓𝐄𝐑𝐀│︎ФЛУДИЛКА С ВКУСНЯШКАМИ

А в тебе була нагода потестити масло
Може і ти б на той світ злітав, так як я, був би казковий досвід
Мне кажется я бы буквально на тот свет слетал. А я ещё пожить хочу
Повідомлення об'єднано автоматично:

Просто там не рассчитать дозировку, как, например, с печеньем и шоколадом. Толлер низкий, внутреннее напряжение. Ой было бы не кайф
 
Мне кажется я бы буквально на тот свет слетал. А я ещё пожить хочу
Повідомлення об'єднано автоматично:

Просто там не рассчитать дозировку, как, например, с печеньем и шоколадом. Толлер низкий, внутреннее напряжение. Ой было бы не кайф
Ти знаєш, я вернувся, і сказав, що хочу назад, там хорошо
 
Останнє редагування:
Так ты будешь то масло брать себе?
Якби не трабли з прийомом, то взяв би
Зараз думаю, може написати заяву в ДБР, чекаю, що юрист скаже. А так я рік ніяких посилок отримувати не буду, умовно ж дали, і там ще вартість експертизи 12000 грн, а з заробітками туго, ще й на обезбол, опіати, гроші треба.
 
Якби не трабли з прийомом, то взяв би
Зараз думаю, може написати заяву в ДБР, чекаю, що юрист скаже. А так я рік ніяких посилок отримувати не буду, умовно ж дали, і там ще вартість експертизи 12000 грн, а з заробітками туго, ще й на обезбол, опіати, гроші треба.
А что с тобой? Зачем обезбол?
 
А что с тобой? Зачем обезбол?
Да не допомагають звичайні табли, налбуфін типу сильний, але його в комбінації з діазепамом колю, бо сам він неефективний для мене. А так трамадол і субітекс мучу, але і трам слабо помагає. А ціни гилять за обезбол аптека×10, 1 табла 8 мг - 800 грн
 
Да не допомагають звичайні табли, налбуфін типу сильний, але його в комбінації з діазепамом колю, бо сам він неефективний для мене. А так трамадол і субітекс мучу, але і трам слабо помагає. А ціни гилять за обезбол аптека×10, 1 табла 8 мг - 800 грн
Я понял. Так что с тобой, что тебе нужен обезбол? Травма?
 
Я понял. Так что с тобой, что тебе нужен обезбол? Травма?
Не зрозуміло поки.
Невропатолог сказав, що не знає, чим допомогти. Типу я від армії закосити хочу
Поїду ще до якогось, сам не знаю, що робити
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу