Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

🆕 😈💀BANCHER420💀😈 - 💵 ДЕНЬГИ ЗА ФЛУД В ТЕМЕ 💵 + 💟 СКИДКА НА ПОКУПКУ 💟

Пожилые люди, как правило, демонстрируют менее гибкое мышление. Им сложнее формировать новые концепции, реакции тормозятся, есть проблемы с абстрактным мышлением, замечено более слабое вербальное и числовое мышление.

Изменения исполнительной функции мозга можно впервые увидеть у взрослых на пятом десятилетии жизни. Это согласуется с выводами систематического обзора о том, что изменения связности функциональных сетей достигают точки перегиба на четвертом и пятом десятилетии.
 
  • Haha
Реакції: Did
Що ще, ану цікаво як дальше прогрес хвороби буде розвиватися, давай сиди і дальше трать свій час на розвиток свого психозу)))) а кави попю понаблюдаю
 
Деменция – возрастное слабоумие, характеризующееся нарушением в когнитивной сфере. Ранее приобретенные человеком навыки и знания утрачиваются, возникают сложности в приобретении новых.
Повідомлення об'єднано автоматично:

не повезло конечно старичку, преждевременно она наступила
 
Слухай може тобі яка допомога потрібна, то виговорися, чи може тобі грошима допомога потрібна ...чи що тебе мучить? Гроші то бери пиши вигравай мені пофігу...Я не в тому статусі щоб просто тратити час на цю всю фігню.....Слабоуміє точно не в мене!!!! Печаль в тому, що ти не знаєш навіть хто пише чоловік чи жінка
 
А я продовжую я знаю, що потрібно тримати себе на високих вібраціях...цих нещасних вже не спасти
 
ахаххахаххаха про статус рассмешил, спасибо) у меня на районе тоже подзаборные алкаши на лексусах раньше ездили
 
Жаль що в них так життя склалося...це їхнє печально що так але вони собі зробили вибір як жити....
 
Ладно треба актив робити
 
каждый сам куёт свою судьбу
 
Тому неможна ніколи нікого осуждати бо сьогодні ти пан а завтра під забором і необов'язково навіть бухати чи вживати щось...достатньо зломати ногу або почасти не в той час не в те місце...
А ти якщо треба гроші нервуй скажи я тобі приз передам якщо така нужда крепка.... Чого ти гризешся з усіма я ж вроде дивлюся ти місцями нормальний а потім як переключає тебе....
 
Ладно треба актив
 
опа
 
Так воно і є
 
Я вже це все пройшов...і знаю наперед як буде вже....дальше
 
Валим дальше
 
мчим
 
вваливаем получается
 
robbery
 
Назад
Зверху Знизу