Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Amph від FENDI

whowasbefore

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 102
Репутація
2 314
Вподобайки
2 696
Бали
1 514
Репорт, що більше схожий на життєву ситуацію, в яку ти ніколи б, знаючи, не хотів влазити


Фото самої речовини відповідає загальноприйнятому вигляду амфетаміну. Зважування речовини не супроводжувалось фотосесією, але потрапило на хімтест.



Преамбула:
Того вечора дуже все класно починалось - FENDI SHOP - Киев Харьков Одесса Буча - босс в той же день дав клад. Роботи багато - є і добре, скоро значить вирушу, думаю, точно напишу в сроки. Ну все як завжди, по канону, нема інших думок, ніж тих що завжди - точно мати на якісь дні прибодрін, точно допомогти шопу, бо написати прикольно, а вйобувати все, як голодний - точно не моє. Є кому дати, бо потреба є, пару людям, надієшся, що тріп допоможе у виборі. Корочє

Їхати відносно не далеко, район знайомий, катався там просто, щоб кататись. Жара нєімавєрна. Їду, доїхав-приїхав. Людно відповідно до місцевості. А перед тим просто оглянув фото і забив координати. Вже на місці зрозумів, що клад трошки старіший, ніж свіжий. На місяців 2-4. Інша рослинність, інші трохи видимості і відмінності. Проглянув все по першим признакам - не то. Пече так, що воду, яку взяв пити, у висновку за тих пару хвилин, в більшості, вилляв на себе, бо тупо шкварить від місцевості. Написав селлеру, вийшов трохи з природної камери - тихо. Перед тим трошки попробуав поколупати дистанції точки від схожих орієнтирів - марно. Земля як асфальт - а де-інде там справді асфальт. Не далеко совались людішки, хтось просто проходив, хтось шукав місце для чогось. Не тягнув хвости -поїхав додому, щоб прийняти душ і напитись води, бо пездець реально. Через трохи ловлю меседж і від нього аут свого спокою. Конфронтація з селлером, де я точно не маю мовчати, слово за слово, агр на агр. Безтолкові, часом, обвинувачення, не сприяння пошуку і обламування на звичайних питаннях, які б не мали нести для селлера смислового навантаження. Я зїв. Подякував і на наступний день пообіцяв поїхати пошукати. Те саме апокліптичне гівно з жарою. Супроводжується все інсектами, очі заливаються потом і точно не видно по орієнтирам навіть приблизного місця, хоча скріни я надсилав точного місцезнаходження, яке лежало прямо на координатах. Вривання в глибину втомлювало кропивою, навіть маючи мінімальні знаряддя для полегшення пошуку - така природа бориться і відкидає назад. Знову вода використовується на зовні, замість середини. Орієнтири не орієнтують - одне фото і червона крапка. Там де вона можу бути - той самий асфальт, або від засухи пертворена на асфальт земля. Допоміжний інструмент виявився слабким для такого - руки зайобані вже. Джунглі і не вистачає амазонки з піраніями - так хочаби б відчув, що в цій душегубці ти хоч трохи живий. Час взагалі втрачає там сенс. Вода, яка залишаєтсья все більше набирає температуру і вже, здається, шкодить більше, ніж спасає. Я знаходжу клад

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
photo_2024-07-22_02-14-38.jpgphoto_2024-07-22_02-23-58.jpg

маркіз\ліберман відповідно



Таймінги:
0:00
Дозування не більше стандарту - .06-.08. Розбивається по золотому перетину - ліва права. Пече. Пече, тому що це не амф. Це те, що називається амфом, те що багато селлерів продають під назвою амф, і те, що містить в собі pma,pmma. Ну чув, щоб писали, що це щось смертельне для людини, але воно робить те, що не повинен робити амф, по моєму власному суджееню. Не приємний ефект для ніздрів і в подальшому для носоглотки.

0:05
Діє воно, як повинен би мав діяти стимулятор, будь-то чистий амф, чи амф (якщо він там є) з домішками, які на фото показали реактиви. Організм точно відчує заклдену в нього дію, думки пришвидшуються і організовується в складні і логічні блоки і вже на той час, після перших ліфтів, пропадає згадування про неприємні наслідки вживання.

0:30
Жара. Тут нема що казати. Єбенить так, ніби тебе ти встратий пиріг якого запхнули на пирготування, але не виміряли температури духовки. Розгін речовиною відбувається, а усі негативні від неї ефекти виходять назовні, виходять через все, що є в тобі. Жара зменшує дію стимулятора, бо організм і так бориться за виживання в режимі нон-стоп стараючись ліквідувати негативні наслідки всіх чинників, а тут ще й амф\пма, який шукає місце в тобі, але всі клітини все відторгують, щоб стабілізуватись та існувати. Вплив порошку стає фоновим, скоріш за все, бо енергія тупо розсіюється від стимулу організації правильного існування, яке може навіть не бути ціленаправленим, але прагне просто існувати.

1:00
Відчуття того, що не тверезий - точне. Інколи переключаєшся дуже різко на щось, що відволікає, чи сигналізує. Дозволяє реагувати конкретно і чітко. Заснути не получиться, бо працюють в тобі синапси пришвидшеного режиму. Завтикати на щось під цим порошком тяжко.

2:00
Пілся такого забігу, який просто трішки став менш інтенсивним і мною вже сприймався прийнятніше я всеодно ловлю певні бентежності, тіло не виробляє стимуляції, а бориться з погодою. Я вдома, але світла нема - вентилятор не працює, пю багато води і точно не концентруюсь на тому, щоб отримати двіж від проби. Це просто не можливо, бо потреби перебивають бажання.
3:00
І десь тут я розумію, що ефекти, як такі пропали, я не втомився, але і не бодрствую сильно. Я не метаюсь, але і не сиджу. І розумію, що стимулятори точно не для такої погоди. Вони встрачаються, нівеляція максимальна, а шкода не менша. Після всього до години 4ї-5ї після вживання випито було до 2х літрів пива і вложено тіло в сон. Відходосів як таких замітно не було. Бажання вживати - тимбільше.
Не все те добре, що на кокс похоже.


Не знаю, що вирішують собі селлери представляючи одну речовину за іншу. Та я і несильно за це парюсь. Висновок зроблений. Вирішувати покупцю.
Як по мені - чистота основа успіху. Все що робиться поза цим - на ваш страх і ризик​

Висновки йдуть позаду мене, а незрозуміле пхаю поперед себе

Якість - речовина, яка повинна містити амфетамін 5\10

Швидкість оперативність\стелс - швидко, не повністю якісно в отриманні 6\10

Вага - точно не мало 10\10



Любіть маму, мийте руки з милом
 
Бля. Я трипы не читаю. Просто мне похуй кто там чем объебашился...
Но твою прилюдию прочитал. Понравилось. Главное что финал был радостный)))
Решил даже Трип сам прочитать. Нормально излагаешь. Пойдет.
 
Бля. Я трипы не читаю. Просто мне похуй кто там чем объебашился...
Но твою прилюдию прочитал. Понравилось. Главное что финал был радостный)))
Решил даже Трип сам прочитать. Нормально излагаешь. Пойдет.
Аналогично
 
whowasbefore Гадаю ти теж чекаєш та в пошуку, тому і тестиш те що пропонують селери в своїх пробах , той самий сульфат який був раніше?
 
Назад
Зверху Знизу