Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 045
Репутація
4 400
Вподобайки
4 991
Бали
1 880
Дані:

ГІЛКА ШОПУ: >>КЛІКАЙ, БРОУ, СЮДИ<<
ПОМІЧНИК: 9IRa GYRY
ПРОДАВЕЦЬ: SEROTONIN
ТЕСТЕР: 33/95/178.
ПРИЗ: шишки сорту Амнезія, в кількості 3 грами - призове місце в рулетці.)
ДОСВІД:
Достатній, з перервами, до самого безпосереднього тесту, по класиці, скількись днів не дув, толер, я би сказав, трохи нижче середнього.
СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Через бульбулятор балконний трохи палівний.
ДОЗУВАННЯ: 300 мг.
ЧАС ДІЇ: 02-00 +- години.
ОПИС ЗРАЗКУ: Дві шишки, одна в рази 4 більша іншої, майже не липкі, з різким шишечно-хвойно-земляним ароматом, світло-зеленого забарвлення. Фото #2, зі спалахом, робить колір більш глибоким.) Читав в інтернеті, що в ароматі можна вловити нотки бузку - після подрібнення - нашифровав, що вони присутні, липкість, доречі, все так само відчувалась мінімально, а ще було знайдено дві насінини. Зовнішній вигляд - 8/10.
ФОТО:
Без:

20240812_164007.jpg
Зі спалахом:
20240812_164023.jpg
Шкуротест:
Подрібнив крайню шишку впятку зробив 2 напаси, кожного разу банка вигорала за раз, десь 200+100 мг. Кростолер - розовий кінгсбрідж.

00:00-00:20 Вирішив одразу заморочитися з "розібрати водний", по дорозі, поки зливав воду, подумав вкотре що пізда це паліво хапати дома на балконі в суботу, під вечір. Ви так робите? А нахуя, вам пахую? Всівсь за комп, ввімкнув Бонобо, щось останнім часом під накур прослуховую його альбомчики, ніби норм, цього разу -
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
. Старіші ніби прикольніші, хоча і самих нових, я ще не чув, якось можливо.
На хвилині 10ій відчуття того що мене накрила хвиля похуїстично-релаксово-врівноважених) відчуттів стала відчутною.) Стан - "легкий влом" з позитивно-похуїстично-нормальним) сприйняттям всього. Хвилин ще через 5 почав угарати з себе і з того, що останні кілька годин писав на форумі будучи під рожевим кінгсбріджем.


00:20-00:40 Поки валявсь і угорав - викупив, що ефекти вже досягли свого апогею і перевалили за пікові показники, разом з тим, настрій продовжував бути ще достатньо припіднятим, не напряжним, не паранойним. Залипати в інетах і угорати з власних переписок в тг було теж по кайфу.
Screenshot_20240818_160856_Telegram.jpg

00:40-01:00 Сходив в душ - трохи роздуплитись, але це не особливо допомогло, бо ще через кілька хвилин викуривши першу сіжку з моменту тріпу і повернушись з балкону в кімнату (де я її курив) мене прибило хвилею стоуну намертво до ліжка.


01:00-01:30 Валявся камінчиком в ліжку, щось думав про свої різні життєві штуки, слєгка мєчтав, а ще грунтовно гвалтував себе думками про те щоб зняти врешті-решт чєхли, підняти свою попу, зібратись і вийти на прогулянку, бо ніби як і ТЦК в таку пору вже мають бути по домах.


01:30-02:00 Вийшов все ж на прогулянку, ну як на прогулянку? В похід по заздалегідь покладеному в голові маршруту через магазік по ще один рожевий кінгсбрідж, а далі в парк - повторити процедуру хапок.


02:10 Повтор процедури, але це вже зовсім інша історія.

ВИСНОВКИ:
Харошенькіє рабочіє шишечкі, при курінні яких не варто очікувати, що тебе буде "мателять"). В перший день зняття проби, після вже скурених 300 мг і випитиго бухлішка я ДОДАВ ЩЕ 400, а то можливо і всі 500 мг, в результаті, непогано так проригався, в два підходи. Для повноти відчуттів, імхо, оптимальне дозування 250-350 мг. Норм і вдень і вночі для покуру, в міксі навіть з легким бухлішком - на наступний "сонне царство".

ПРОБА: 8/10, вага ок.
СПОСІБ ОТРИМАННЯ: Доставка НП.
ТЕРМІН ДОСТАВКИ: Виїхало, ніби тоді як і мало, доїхало навіть чуток швидше, оперативність, не суперсвєрх - 8.5/10.
СТЕСЛ:
На відьєбісь, але хендмейд я оцінив - 6/10. Вакуум присутній.
ЗВ'ЯЗОК: 10/10.
 
Останнє редагування:
гідний тріп
 
Назад
Зверху Знизу