Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

(2) Cocaine від MOROCO

whosbefore\5+

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 349
Репутація
2 741
Вподобайки
3 064
Бали
1 514
Це друга версія репорту тієї ж проби https://labrc.name/threads/cocaine-vid-monaco.12093/

Людина, яка мені знайома по декільком дням литсування в ТГ отримала від мене пробу проби і вирішила поділитись із сектантами своїми враженнями, які він тут не може залишити, через те, що не відвідує форуми

До вашої уваги - (текст повністю скопійований з його нотатки за його згодою), фото додам своє для краси​

photo_1_2024-08-02_18-15-41.jpg
--pizdec coconut--
Загалом, картина наступна:
тестер 23р/ст.ч/64кг
Спонсор: невідомий мені ще @Pravolivyj, нині товариш в інтернетах)
Досвід-майже усі речовини окрім сімейства Шульгіна, дмт та вв шляпи, солі, мєфи, кєти теж мімо, тестер норм мужик.
Балдьож був у виді 0.1 кришталика, що переливався на світлі і приємний на запах.
Останній раз кокоджамбу куштував 2-3 роки тому. Останній до коко: дмет протягом 2-3 тижнів.
Стежинку розбиваю на дві файних рисочки, крошився легенько, не налипав, тільки розсипався ще дужче, ну сніг, пісок кінетичний, як забажаєте-клас!
По магістралі у кожну ноздрю
-5 хв, полегшення, відчуття легкості
-20 хв, чиста абсолютно голова, ейфорія на 9/10, хоча я вже доволі битий
-35-40 хв вирішив сходити до магазину, починаю помічати ефект мазаніни від мдма і візуалів, як під бомами..
-55-60 хв я вже вдома, похід був яскравий як понос єдинорога в майські дні, мазанка+візуали то посилювались, то зникали протягом всього часу, але як з'являлись знову, були ще дужчі, що мене НЕ могло НЕ порадувати.
-75-80 хв, ефект чистої голови, ейфорія 9/10, стимуляція 10/10, не просто пре, шо не можеш зупинитись, а ідеальна, наче в лайві підтягувалась, насолода, візуали та мазанка вже пройшли, але загальний стан 10/10.
-100-120 хв, явно виражених ефектів немає, просто задоволена особа йде спокійно спати, засинаю без проблем, прокидаюсь як завжди, з натхненням зробити щось добре)
Всім піс, sincerely yours @Guts_theblack_swordsman.
upd: незалежна думка, як людини яку просто вгостили, не з метою репорту.
-Задоволений? так, максимально
-Варте свого? Однозначно
-а по отходам шо? Ну, значить ви ніколи кокєр не бахали і не знаєте його основних бафів)
-Рекомендуєш? Наркотики рекомендувати не можна, але цей кокєр вартий Вашої уваги.
Без лишніх слів, @Pravolivyj жму краба, приємно здивований.

І від себе нагадую: любіь маму, мийте руки з милом
 
Визуалы и мазанина.. эх, классный же кокэйн
 
Так от кокейна нету мазанин и нет вищуалов
 
людина описала свої відчуття після 0.1 - що і як, вірити чи ні - вам )
я додатково бачив його відео-кружочки в тг, враження відповідні)
 
0.1 кокса это сильно
 
Це друга версія репорту тієї ж проби https://labrc.name/threads/cocaine-vid-monaco.12093/

Людина, яка мені знайома по декільком дням литсування в ТГ отримала від мене пробу проби і вирішила поділитись із сектантами своїми враженнями, які він тут не може залишити, через те, що не відвідує форуми



До вашої уваги - (текст повністю скопійований з його нотатки за його згодою), фото додам своє для краси​

--pizdec coconut--
Загалом, картина наступна:
тестер 23р/ст.ч/64кг
Спонсор: невідомий мені ще @Pravolivyj, нині товариш в інтернетах)
Досвід-майже усі речовини окрім сімейства Шульгіна, дмт та вв шляпи, солі, мєфи, кєти теж мімо, тестер норм мужик.
Балдьож був у виді 0.1 кришталика, що переливався на світлі і приємний на запах.
Останній раз кокоджамбу куштував 2-3 роки тому. Останній до коко: дмет протягом 2-3 тижнів.
Стежинку розбиваю на дві файних рисочки, крошився легенько, не налипав, тільки розсипався ще дужче, ну сніг, пісок кінетичний, як забажаєте-клас!
По магістралі у кожну ноздрю
-5 хв, полегшення, відчуття легкості
-20 хв, чиста абсолютно голова, ейфорія на 9/10, хоча я вже доволі битий
-35-40 хв вирішив сходити до магазину, починаю помічати ефект мазаніни від мдма і візуалів, як під бомами..
-55-60 хв я вже вдома, похід був яскравий як понос єдинорога в майські дні, мазанка+візуали то посилювались, то зникали протягом всього часу, але як з'являлись знову, були ще дужчі, що мене НЕ могло НЕ порадувати.
-75-80 хв, ефект чистої голови, ейфорія 9/10, стимуляція 10/10, не просто пре, шо не можеш зупинитись, а ідеальна, наче в лайві підтягувалась, насолода, візуали та мазанка вже пройшли, але загальний стан 10/10.
-100-120 хв, явно виражених ефектів немає, просто задоволена особа йде спокійно спати, засинаю без проблем, прокидаюсь як завжди, з натхненням зробити щось добре)
Всім піс, sincerely yours @Guts_theblack_swordsman.
upd: незалежна думка, як людини яку просто вгостили, не з метою репорту.
-Задоволений? так, максимально
-Варте свого? Однозначно
-а по отходам шо? Ну, значить ви ніколи кокєр не бахали і не знаєте його основних бафів)
-Рекомендуєш? Наркотики рекомендувати не можна, але цей кокєр вартий Вашої уваги.
Без лишніх слів, @Pravolivyj жму краба, приємно здивований.

І від себе нагадую: любіь маму, мийте руки з милом
💪 респект
 
Это точно был кокаин а не МДМА ?
 
очень хорошии трип
 
Неплохой репортаж ☺️
 
мефедроновое наслаждение
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу