Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

За что Аллах так с женщинами?

Кто главбог?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    15
Ислам это воистину огромная мудрость ниспослана Мохамедом, мир великому пророку.
Так хто твій поводир, АлахАкбар? Будь яка релігія якій ти поклоняєшся вже 100 раз переписана і можеш додатково сам ще під себе переписати
Среди них не бывает философов, среди них не бывает математиков, физики/химики встречаютсе крайне редко.
В тому світі де їх пиздять і загоняють під шконарь, не дають навіть отримати базову освіту в школі, то може і не бути по обʼєктивним причинам. А так в світі дуже багато відомих жінок, політичних діячів, власниць бізнесів, письменниць, артисток.
Если уж быть вещью, то точно не нищеброда с комплексом Наполеона.
Вони хочуть понахвататись всього потрохи що вигідно їм, і ігнорувати повністю супутні настанови та традиції.
 
В тому світі де їх пиздять
Не пѝздять, а один чоловік пѝздить.

У нас і того немає, адже на Украденій країні недавно мусора прийняли закон про так зване "домашнє насилля", що по факту це значить зара чоловік у себе в сім'ї більше не бог і не пан.

Так хто твій поводир, АлахАкбар?
Немає іншого бога крім Aerobatik і Admin пророк його.
 
У нас і того немає, адже на Украденій країні недавно мусора прийняли закон про так зване "домашнє насилля", що по факту це значить зара чоловік у себе в сім'ї більше не бог і не пан.
Це ще в якому сенсі?😟Бог, пан, друже в тебе якісь комплекси. Тебе образила жінка і ти хочеш влади на нею, саме над слабкою жінкою, а її потрібно завойовувати, зацікавлювати. Ти зацікавлений в домашньому насильстві? Щоб якась пʼяна макака напилась і зламала пару кісток своїй дружині безкарно?
 
раз они так с женой, то меня и ногами и руками и зарежут вообще за такое мнение)
Ты не верный будешь, там у мусульман делятся на две группы, одни совсем тронутые и творят дичь, с отца стороны мусульмане у меня родня, в детстве пыталась бабка в ислам втянуть, Аллах и вся эта тема)
 
Тебе образила жінка і ти хочеш влади на нею, саме над слабкою жінкою, а її потрібно завойовувати, зацікавлювати. Ти зацікавлений в домашньому насильстві? Щоб якась пʼяна макака напилась і зламала пару кісток своїй дружині безкарно?
Ти як криве дзеркало - висвітлюєш мої слова у максимально не тому сенсі який я в них вклав.

Я так оце тут говорю не тому що я мізогін, а тому що я лібертін. Домашнє насилля це десь може 8 із 10 по шкалі хуйовості, тоді як відсутність диктату сім'ї на території сімейного будинку це 9.5 із 10. Бо відношення комірки суспільства МАЮТЬ бути поза звичайного закону який діє в громадських місцях, бо нагадую - сімейне гніздо розташоване на приватній території це аж ніяк не громадське місце.

Просто в будь-якому озброєному суспільстві держава ще хуй залізе в чиюсь постіль. А якщо чоловік - батрак чиновничого класу то все що залишається - ну тіпа не ругати закони по яким приходиться жити. Хай спочатку одне право заберуть, потім інше право, а потім взагалі - морковкою у вигляді деяких територій заставлять ваювати в інтересах супер-могутніх дядічек.

Щоб якась пʼяна макака напилась
Ми точно говоримо про Іслам?
 
Ты не верный будешь, там у мусульман делятся на две группы, одни совсем тронутые и творят дичь, с отца стороны мусульмане у меня родня, в детстве пыталась бабка в ислам втянуть, Аллах и вся эта тема)
лучше всего становится отшельником шаманом где-то на просторах латинской Америки, отказывается от цивилизованной жизни и сливаться с природой
 
Бо відношення комірки суспільства МАЮТЬ бути поза звичайного закону який діє в громадських місцях, бо нагадую - сімейне гніздо розташоване на приватній території це аж ніяк не громадське місце.
Взагалі то права кожного з подружжя мають бути захищені. А не основний представник сімʼї чоловік, а жінка подаван, не маюча жодних прав, і щоб навіть тапками по хаті не шуршала
Просто в будь-якому озброєному суспільстві держава ще хуй залізе в чиюсь постіль.
Америка озброєна? Там трапляються суди як ти кажеш «з постілі». Всякі сексуальні домагання, домашнє насильство, недавно Джоні Депа хотіла розібрати його дружина, забув як звати.
Ми точно говоримо про Іслам?
Ми говоримо про домашнє насильство в Україні. Ти ж привів приклад що в Україні прийняли якийсь закон про домашнє насильство
 
Взагалі то права кожного з подружжя мають бути захищені. А не основний представник сімʼї чоловік, а жінка подаван, не маюча жодних прав, і щоб навіть тапками по хаті не шуршала
Таки читав на попередній сторінці мою думку про 50/50 vs 51/49 ? Хтось має бути головнішим, і я за те щоб це був чоловік.
Америка озброєна? Там трапляються суди як ти кажеш «з постілі». Всякі сексуальні домагання, домашнє насильство, недавно Джоні Депа хотіла розібрати його дружина, забув як звати.
Таки процетований меседж очами зачепив? Я говорю про державу, треба було згадувати Roe v. Wade - і то це не постіль, а так сказати посткоїтальні розборки.
Ми говоримо про домашнє насильство в Україні. Ти ж привів приклад що в Україні прийняли якийсь закон про домашнє насильство
Назву топіку теж забувати не треба. Я не бачу сенсу обговорювати слов'янських пияк, неозброєних, у правах принижених значно нижче рівня жінок - у темі про геніальність Ісламу. Камон братюня, там вже 1к років немає таких проблем.

(наступних пару годин я буду не за компом - відпочинь, подумай, і нагенеруй норм питань, а не питань в стилі чукча не читач)
 
Не знаю кто главбог , но знаю точно кто главпро , вот он Darkseid.
 
Потому что женщина слабее и ей легче может овладеть сам папенька Сатана и тогда она становится сильнее большинства мужчин и становится угрозой преследуя только свои личные эгоистичные целюшки, вот добрый алах и пытается своего любимого сыночка предостеречь от этих красивых соблазнительных лапок…..
 
Назад
Зверху Знизу