Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

я рад видеть новые лица у нас в флудилке :love:
 
Президент Росії дзвонить Трампу і каже йому:
- Дональд, виходь з офісу. Тому що я бачив дивний сон. Я бачив Америку, всю цю красиву країну, і на кожному будинку бачив плакат.


І що на плакатах було написано ?, - запитав Трамп.

- Сполучені Штати Росії.

Трамп каже :

"Знаєш, Володья, я дуже радий, що ти подзвонив. Повіриш чи ні, але минулої ночі я теж бачив сон. Я бачив велику Москву, і вона була ще красивіша, ніж зараз, повсюди щасливі люди і на кожному будинку був величезний плакат ».

- Що було написано на плакатах? - запитав Путін.

Трамп відповів:

- Не знаю. Я не вмію читати по-українськи!
 
Где слишком много полицейских нет свободы. Где много солдат нет мира. Где слишком много адвокатов нет справедливости
 
Під Сибіром потрапив вертоліт Путіна в катастрофу. Всі загинули, один він і врятувався. Знайшов його сибіряк і тягне додому на санках.

Путін: «Мені б в лікарню»

- Так Ви що, Володимире Володимировичу, як нашу поліклініку закрили, так зараз лікарня в 250 км найближча.

- А доїхати є на чому?

- Доїхати... тобто?! Дорігже немає!

- А як же ви добираєтеся?

- Чекаємо весни, а там на човнах, плотах.

- Що ж. Треба подзвонити, за мною прилетять.

- Ага, як Крим приєднали, так люди все з радості тягнути стали, щоб хоч якось сім'ю прогодувати і вишку сперли телефонну.

- Так ... а як же ви тут живете ?!

- А зараз до дому доїдемо, я Вам телевізор включу і Ви самі переконаєтеся, що живемо ми добре і проблем у нас, крім України ... більше немає...
 
Блин ну ладно, а за рандомное сообщения или просто колво человек записуются?
рулетка между людьми написавшими смс в промежутке между 4950-5050. Приз в таком случае разделяется на 3 по 25/5г между 3 победителями.

ебаный в рот все правила на 1 странице
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу