Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ля
 

Вкладення

  • IMG_0333.jpeg
    IMG_0333.jpeg
    161 КБ · Перегляди: 0
Давно, давно – ніхто й не пам’ятає, коли саме, – жив собі на світі один Чоловік. Піде було він на полювання, наловить риби, назбирає коріння дикої трави. А все ситий не буває.
 
Якось-то він довго нетрями блукав. Зголоднів, ноги натрудив. А так-таки нічого і не вполював. Сів і зажурився.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Охо-хо... Якби-то була така чарівна комора, щоб усіх на світі годувала.

Почуло те Сонце та й каже:

– Така комора є. Тільки до неї дбайливих рук треба. На тобі це золоте зернятко і зроби, як я велю.
 
Здоровенько, Рогаш...
Какой приз от типтоп хочешь выиграть?
И тебе привет) Если бы у меня был шанс выиграть, то только деньги интересуют. Я поэтому в других конкурсах перестал участвовать типа белоснежки, где деньги убрали)
 
Тож так так
 
Узяв Чоловік те зернятко і все зробив, як Сонце навчило. А потім і діти його так робили, і внуки, і правнуки, і праправнуки...

Що ж воно за комора така? І що то за зернятко, що його люди і досі шанують?

Та комора – то родюча нива. А золоте зернятко – жито, пшениця і всяка пашниця.
 
Ото понеслось
 
И тебе привет) Если бы у меня был шанс выиграть, то только деньги интересуют. Я поэтому в других конкурсах перестал участвовать типа белоснежки, где деньги убрали)
В інтернеті є де набагато більше можна заробити
 
На скоко людей розыгрышь будет?
Рулетка/Юбилейное каждые 5-10к смс
  • Формат проведения конкурса будет меняться по моему усмотрению. Приз 75 юсдт / 15 грамм товара
  • Либо рулетка между людьми написавшими смс в промежутке между 4950-5050. Приз в таком случае разделяется на 3 по 25/5г между 3 победителями.
  • Либо же нужно будет написать ровно 5ти-тысячное смс. Приз в одни руки.
  • Формат проведения будет анонсирован перед непосредственным приближением к цели
 
Одного разу бігла лисиця до саду і зустріла по дорозі їжака:

– Добрий день, їжаче!

Відповідає їжак:

– Доброго здоров’я!

– Ходи разом зі мною у виноград.

А він каже:

– Ой страшно, лисичко, бо там господар понаставляв пасток; можем попасти в біду.

– А, я, – каже, – не боюся, я школу закінчила, то дам собі раду!
 
погнали дальше
 
Рулетка/Юбилейное каждые 5-10к смс
  • Формат проведения конкурса будет меняться по моему усмотрению. Приз 75 юсдт / 15 грамм товара
  • Либо рулетка между людьми написавшими смс в промежутке между 4950-5050. Приз в таком случае разделяется на 3 по 25/5г между 3 победителями.
  • Либо же нужно будет написать ровно 5ти-тысячное смс. Приз в одни руки.
  • Формат проведения будет анонсирован перед непосредственным приближением к цели
Завтра буде руля ?
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу