Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

Да 700 це позор тут старатись
А Вот 3 г котиків то святе
Повідомлення об'єднано автоматично:

построим секту ирл
Повідомлення об'єднано автоматично:


где это так на зоне?
Дома
 
Та я не спішу
До середи розберемся
Мені цікава динаміка у довгу перспективу. Наразі думаю, що якщо перша ніч без переможця, то другу також не віддадуть. А от у третю вже у людей апатія з'являється. І от тоді хтось хто увесь цей час відпочивав, має шанси.
 
Мені цікава динаміка у довгу перспективу. Наразі думаю, що якщо перша ніч без переможця, то другу також не віддадуть. А от у третю вже у людей апатія з'являється. І от тоді хтось хто увесь цей час відпочивав, має шанси.
До вийпу секти в нас і по 3 суток були битви
 
Мені цікава динаміка у довгу перспективу. Наразі думаю, що якщо перша ніч без переможця, то другу також не віддадуть. А от у третю вже у людей апатія з'являється. І от тоді хтось хто увесь цей час відпочивав, має шанси.
напиши докторскую по своим наблюдениям
 
Бля фруль как-то странно вонять начал
 
Шо вы тут?) я уже дома)
 
Тактика
 
Бан нахуй
 
Полный
 
Ребят пишите осмысленные предложения, иначе не засчитают выигрышь
 
"Поки добкін ще має надію, шансів у мене не дуже." це з нотатків з минулих разів, ділюся з вами за так
 
Поки добкін ще має надію, шансів у мене не дуже.
 
Ребят пишите осмысленные предложения, иначе не засчитают выигрышь
так тобі ж це тільки в плюс, поки "переможець" та ті хто не читав правила думатимуть що усе, твоє повідомлення реально переможе:)
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
эта топка не кончится никогда
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу