Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

зрадів спочатку що виграв, потім трошки засмутився що виграв цей одесит манернуватий)
От якого біса ти до мене чипляешся?
Я тебе ж не чипляю, , а ти тільки нападаеш, образливо висловлюєшся...
Рибак рибака, як то кажуть 😂😂

Трандець..ти, латентний що, бачив мене, спілкувався, що ти таке кажеш??
 
Завтра побачиш, скрінь поки

Ти малахольний, зрозуміло

У тебя не хватило ума понять смысл сообщений, ты перешель на оскорбления и теперь будешь что-то ныть про "образливо висловлюватися"?)) У тебя айкью огурчика маринованого, я посмотрю. Хотя характеристика Шоеку в твой адрес полнее)

Потому что ты пишешь как солевая дура на попайках)
 
У тебя не хватило ума понять смысл сообщений, ты перешель на оскорбления и теперь будешь что-то ныть про "образливо висловлюватися"?)) У тебя айкью огурчика маринованого, я посмотрю. Хотя характеристика Шоеку в твой адрес полнее)
Слушай что люди тебе рекомендуют)
 
У тебя не хватило ума понять смысл сообщений, ты перешель на оскорбления и теперь будешь что-то ныть про "образливо висловлюватися"?)) У тебя айкью огурчика маринованого, я посмотрю. Хотя характеристика Шоеку в твой адрес полнее)
Ну давай, і надалі, сприймай думку інших ( які, звісно ж, пишуть про інших, судячи по собі) як аксіому, бо своєї, мабуть, нема.....мабуть думати просто нема чим..
Можеш знову, ще раз, відняти репутацію, якщо це тебе тішить..
Грайся))
Може і дограєшся)))
На цьому розмову з тобою вважаю закінченою.
 
Останнє редагування:
В ігнор тебе, до побачення
Блін, навчить хлопчика у ігнор додавати, воно не розуміє

Можеш ще відняти репутацію, якщо це тебе тішить..
nemozhu.png
Не можу, бро

не очікував від тебе таких слів, бро, я називаюся на честь Зенона Кітійського, ти на честь Марка з альбому Оксімірона, про які "думати" ти пишеш, чіназес :ROFLMAO: Йди почитай Гаррі Поттер і Методи Раціональности.

На цьому розмову з тобою вважаю закінченою.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу