Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

у моєму мозку щось зламалось(

дякую

я зараз нейролептики приймаю, але зробив пропуск і вживав через ~23 години після останнього прийому
думаю, це теж могло трохи зіграти
А в тебе до цього епізоду були вагомі причини приймати нейролептики?
 
Пздц, где вы там тот Стим от Сибири видели я хз, под такой жёсткой психоделической поркой как от Сибири, хуй его разбери стимит тебя мажет или нет, даже если да оно сильно не значительно, просто как на фоне, потому шо психоделия всё сбивает
Повідомлення об'єднано автоматично:

И после Сибири спокойно спал всегда ложился сразу
стім є, але дійсно малопомітний. мене зазвичай маже шо піздєц і ліжко то моє все. не пробував його відпочившим, тому дуже важко рухатись, але як починаю — прикольно
спати у мене нормально тільки цього разу вийшло лягти, а так то лежу та викручуюсь, намагаючись заснути
А в тебе до цього епізоду були вагомі причини приймати нейролептики?
угу
мені вони попередньо на рік прописані, але кожні три місяці моніторити стан у лікаря
Бро ти просто наркоман
амінь🖤
 
сынька чмо и потому так
 
угу
мені вони попередньо на рік прописані, але кожні три місяці моніторити стан у лікаря
Я не маю, звичайно права лізти в душу. Але я думаю, для декого (в тому числі і для мене) історія може бути повчальною, а для нашого вузькопрофільного спеціаліста Drug Psihiatr спростить анамнез/діагноз... якщо ти натякнеш чого тобі призначили їх на рік? Вже в свій час з наркотиками догрався, чи до цього жодного відношення не має?)
 
і шо?! відпустило… залишились легкі візуали
Деякі речовини краще не "наздоганяти" а одним махом. Конкретно 2цб любить залишати пост-ефекти на наступний день та спонтанні фбки

Рево це взаалі дніще, якщо ти цю дірміщу п'єш "парами" то твій шифер не залікує навіть психіатр.

Якщо ти всю цю мішанку вживав "вночі" замість того щоб спати то ти просто додік який із ніхуя заганя себе в напівекстремальну ситуацію, навчися відпочивати своє тіло і розум, жалюгіднику.

дунув дві банки зверху ііііііі…. і шишка не взяла навіть
Так це ж класика класична. От я наприклад я не курю цигарки, але під психотою хоч капітани блекі хоч сортове шишло - все падає у торбу і не відчуває дна, скоріше за все шишло в твоєму напасі було м1яко кажучи не 20%
 
Так люди ви поняли что с им ето hppd или он на нейролептиках
 
просто додік який із ніхуя заганя себе в напівекстремальну ситуацію, навчися відпочивати своє тіло і розум, жалюгіднику.
не бачу, щоб просив порад у своїй розповіді
губись
 
Не кури траву и будет нормально
 
плата сгорела, борода
 
Кем надо быть чтоб психоделики с алкоголем мешать...
Сам пробовал после мефа Сибирь, это было ужасно... Вот у меня точно мозг после такого опыта поламался. Не представляю что после алкоголя было бы
 
Кем надо быть чтоб психоделики с алкоголем мешать...
Сам пробовал после мефа Сибирь, это было ужасно... Вот у меня точно мозг после такого опыта поламался. Не представляю что после алкоголя было бы
сібірь після мєфу нормально залетіла

просто її по носу давати не треба
занадто інтенсивний і нецікавий тріп виходить. він якийсь плаский, оце слово асоціюється

перорально є час для входу, є сам тріп, є зміна свідомості та кольори

а носом пиздячка неприємна
Повідомлення об'єднано автоматично:

я коли перорально знову єбану, то, думаю, репортаж напишу
не було сил на це останні рази
 
дав сьогодні вночі по носу 10-11 мг 2сб після пари ревасиків

зловив якийсь тяжкий вхід, але в цілому отримав те, що хотів: приємне помазаньє та цікавий візуал

почало спускати, дав ще 5-6 мг
і шо?! відпустило… залишились легкі візуали і ахуєвша тяжкість в грудях

через деякий час було прийнято рішення нюхнути ще 5-6

нуль ефекту. взагалі. зовсім… навіть тяжкість відпустила. тільки дрель в ніздрі та горлі від маленького ліфту

при цьому кохану нагрібало кожного разу

дунув дві банки зверху ііііііі…. і шишка не взяла навіть
а траву я не курю майже зовсім, тому такого точно не очікував. зазвичай, гребе шо пізда

я щось зламав у своєму організмі(
умница
 
Назад
Зверху Знизу