Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

у моєму мозку щось зламалось(

drunkpunk69

Сектант
Реєстрація
09.04.24
Повідомлення
230
Репутація
587
Вподобайки
414
Бали
247
дав сьогодні вночі по носу 10-11 мг 2сб після пари ревасиків

зловив якийсь тяжкий вхід, але в цілому отримав те, що хотів: приємне помазаньє та цікавий візуал

почало спускати, дав ще 5-6 мг
і шо?! відпустило… залишились легкі візуали і ахуєвша тяжкість в грудях

через деякий час було прийнято рішення нюхнути ще 5-6

нуль ефекту. взагалі. зовсім… навіть тяжкість відпустила. тільки дрель в ніздрі та горлі від маленького ліфту

при цьому кохану нагрібало кожного разу

дунув дві банки зверху ііііііі…. і шишка не взяла навіть
а траву я не курю майже зовсім, тому такого точно не очікував. зазвичай, гребе шо пізда

я щось зламав у своєму організмі(
 
Лютяк. Тепер тобі пряма дорога — стати boss of this gym
Повідомлення об'єднано автоматично:

Раджу збирати петиції і пікети задля заборони блядського ревасіка.
Всю малину зіпсував
 
Говорят альфа ПВП лучше всего исправляет данную ситуацию
З горя, пісюна з горла хлєбнути
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ой пардон. Мені здалося, не альфа ПВП, а Аліна ПВП
 
Раджу збирати петиції і пікети задля заборони блядського ревасіка.
Кстати ревасик то ещё дерьмо. Похлеще амфетамина будет. Ещё не под каким веществом я не получал режима бога, как под Рево.
 
Сподіваюсь це іронія)
Та нет. 3-6 банок за раз и полетел. Бывало даже подругу прогибом кинул до крови и похуй. Я конешно парень крепкий был, но не настолько шобы впечатать 60кг веса в пол, по трезвой даже просто еле поднял бы
 
Та нет. 3-6 банок за раз и полетел. Бывало даже подругу прогибом кинул до крови и похуй. Я конешно парень крепкий был, но не настолько шобы впечатать 60кг веса в пол, по трезвой даже просто еле поднял бы
Під антибіотики ще ахуєнно.
Регіональне представництво МСЛ НацПолу дає тобі “сертифікат чьоткості" з занесенням в ЄРДР
 
Та нет. 3-6 банок за раз и полетел. Бывало даже подругу прогибом кинул до крови и похуй. Я конешно парень крепкий был, но не настолько шобы впечатать 60кг веса в пол, по трезвой даже просто еле поднял бы
Правильно говорят бьет - значит любит. Рево раскрыло твою настоящую любовь!
 
дав сьогодні вночі по носу 10-11 мг 2сб після пари ревасиків

зловив якийсь тяжкий вхід, але в цілому отримав те, що хотів: приємне помазаньє та цікавий візуал

почало спускати, дав ще 5-6 мг
і шо?! відпустило… залишились легкі візуали і ахуєвша тяжкість в грудях

через деякий час було прийнято рішення нюхнути ще 5-6

нуль ефекту. взагалі. зовсім… навіть тяжкість відпустила. тільки дрель в ніздрі та горлі від маленького ліфту

при цьому кохану нагрібало кожного разу

дунув дві банки зверху ііііііі…. і шишка не взяла навіть
а траву я не курю майже зовсім, тому такого точно не очікував. зазвичай, гребе шо пізда

я щось зламав у своєму організмі(
Бэд трип бро
 
Подвязывай овердозить😅
 
дав сьогодні вночі по носу 10-11 мг 2сб після пари ревасиків

зловив якийсь тяжкий вхід, але в цілому отримав те, що хотів: приємне помазаньє та цікавий візуал

почало спускати, дав ще 5-6 мг
і шо?! відпустило… залишились легкі візуали і ахуєвша тяжкість в грудях

через деякий час було прийнято рішення нюхнути ще 5-6

нуль ефекту. взагалі. зовсім… навіть тяжкість відпустила. тільки дрель в ніздрі та горлі від маленького ліфту

при цьому кохану нагрібало кожного разу

дунув дві банки зверху ііііііі…. і шишка не взяла навіть
а траву я не курю майже зовсім, тому такого точно не очікував. зазвичай, гребе шо пізда

я щось зламав у своєму організмі(
впринципі, те що ти описуєш може бути початковими проявами HPPD-синдрому. але поки рано робити якісь висновки. якщо раптом будеш помічати якісь негаразди з психікою після цього епізоду(будь-які), то напиши мені.
 
перевизуалило аххаахха ну а если быть честным то перестимило! реваха то стим + от сибири стим = вышло шопопало на акцент лёгких ! это как напиздячится алкашки и потом занюхать это всё жырной дорогой фрэкса а потом пытаться уснуть = в последствии ни сна ни спокойствия акцент накждый орган который в ахуе особенно мотор либо давление иногда лёгкие , и что выберёт твой розогнанный мозг хз...
 
дав сьогодні вночі по носу 10-11 мг 2сб після пари ревасиків

зловив якийсь тяжкий вхід, але в цілому отримав те, що хотів: приємне помазаньє та цікавий візуал

почало спускати, дав ще 5-6 мг
і шо?! відпустило… залишились легкі візуали і ахуєвша тяжкість в грудях

через деякий час було прийнято рішення нюхнути ще 5-6

нуль ефекту. взагалі. зовсім… навіть тяжкість відпустила. тільки дрель в ніздрі та горлі від маленького ліфту

при цьому кохану нагрібало кожного разу

дунув дві банки зверху ііііііі…. і шишка не взяла навіть
а траву я не курю майже зовсім, тому такого точно не очікував. зазвичай, гребе шо пізда

я щось зламав у своєму організмі(
Допился
 
впринципі, те що ти описуєш може бути початковими проявами HPPD-синдрому. але поки рано робити якісь висновки. якщо раптом будеш помічати якісь негаразди з психікою після цього епізоду(будь-які), то напиши мені.
дякую

я зараз нейролептики приймаю, але зробив пропуск і вживав через ~23 години після останнього прийому
думаю, це теж могло трохи зіграти
 
перевизуалило аххаахха ну а если быть честным то перестимило! реваха то стим + от сибири стим = вышло шопопало на акцент лёгких ! это как напиздячится алкашки и потом занюхать это всё жырной дорогой фрэкса а потом пытаться уснуть = в последствии ни сна ни спокойствия акцент накждый орган который в ахуе особенно мотор либо давление иногда лёгкие , и что выберёт твой розогнанный мозг хз...
Пздц, где вы там тот Стим от Сибири видели я хз, под такой жёсткой психоделической поркой как от Сибири, хуй его разбери стимит тебя мажет или нет, даже если да оно сильно не значительно, просто как на фоне, потому шо психоделия всё сбивает
Повідомлення об'єднано автоматично:

И после Сибири спокойно спал всегда ложился сразу
 
Назад
Зверху Знизу