Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

У Києві ВЛК працюватимуть цілодобово

cultura

Конфуций
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
4 385
Репутація
6 077
Вподобайки
7 788
Бали
2 790
Сьогодні, 28 серпня, провели засідання Ради оборони Києва, на якому розглянути питання мобілізації для забезпечення безперервної та ефективної роботи об’єднаних центрів мобілізації.
Був уточнений склад центрів, в яких працюватимуть найбільш кваліфіковані кадри з представників районних держадміністрацій, районних ТЦК та СП, районних управлінь Національної поліції у місті Києві, відділів охорони здоров’я для здійснення координації та контролю за роботою лікарів, включених до складу військово-лікарських комісій.


Також уточнили режим роботи об’єднаних центрів мобілізації для проведення медичних оглядів та професійно-психологічного відбору у визначені терміни, щоб забезпечити відповідну пропускну спроможність об’єднаних центрів мобілізації.
"Звернута увага на ефективну роботу військово-лікарських комісій для забезпечення цілодобового проведення медичних оглядів та гарантованого проведення заходів мобілізації", - йдеться у повідомленні КМВА.

Мобілізація в Україні​

Нагадаємо, в Україні з початку повномасштабного вторгнення Росії дії загальна мобілізація та воєнний стан.
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
- до 9 листопада 2024 року.
Також зазначимо, що
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
За оновленими законодавством, всі військовозобов'язані українці повинні були оновити свої облікові дані. Для цього, зокрема, запустили електронний кабінет військовозобов'язаного - мобільний застосунок "Резерв+".
 
Давно пора, а то ухилянтов ловиш ночью а комиссия не работает, приходится в подвале держать, не демократически получатся.
 
Майдан 3. Небесний мільйон.
 
Мда...
 
В три смены пашут
 
Якщо матеріально заохотять лікарів, то проблем з тим не буде
Та эти недоликари и так гниды такого уже натворили что просто ужас. Берут нахуй просто всех подряд. Да не спорю попадаются и молодые здоровые ребята,но их процент +- 20% до 35 лет. Вот позавчера у меня в части умер тип,что точно случилось никто рассказать не смог. Просто стало сердце на 2-й день пребывания . В первой части куда я попал так там случилось три 200-х за сутки... Ебать ни
 
Та эти недоликари и так гниды такого уже натворили что просто ужас. Берут нахуй просто всех подряд. Да не спорю попадаются и молодые здоровые ребята,но их процент +- 20% до 35 лет. Вот позавчера у меня в части умер тип,что точно случилось никто рассказать не смог. Просто стало сердце на 2-й день пребывания . В первой части куда я попал так там случилось три 200-х за сутки... Ебать ни
В мене добрий знайомий моєї сім'ї, йому вже за 60, працює лікарем, але за тим фахом, який безпосередньо потребує ВЛК/МСЕК. То йому тоже пропонували побути на ВЛК. Він каже: ви що йобнулась, щоб я гріхів перед смертю набирався
 
Трудяги
 
Та эти недоликари и так гниды такого уже натворили что просто ужас. Берут нахуй просто всех подряд. Да не спорю попадаются и молодые здоровые ребята,но их процент +- 20% до 35 лет. Вот позавчера у меня в части умер тип,что точно случилось никто рассказать не смог. Просто стало сердце на 2-й день пребывания . В первой части куда я попал так там случилось три 200-х за сутки... Ебать ни

Короче ясно, все эти ВЛК и врачи до сраки. Чисто для видимости.
 
Короче ясно, все эти ВЛК и врачи до сраки. Чисто для видимости.
Где-то так, они сами говорят - если нема руки или ноги, то проканает, иначе годен.
Жалуешься, что нема глаза - так на второй же видите!
Там косить бесполезно, как бесполезно приносить талмут истории болезни - бумажные медицинские карты не действительны еще со времен ковиднлго карантина.
Вместо них электронные, но если за последних 3 года не был у докторов - они пустые, тобто никаких доказательств, что чем то болеешь на момент ВЛК.

Посему так? Им проводят инструктаж, что все годные и точка, за любые приписки будут разбираться, почему не делишься, ибо все списания платные за конкретные деньги с дележем и круговой порукой.
 
И крематории тоже
 
Сьогодні, 28 серпня, провели засідання Ради оборони Києва, на якому розглянути питання мобілізації для забезпечення безперервної та ефективної роботи об’єднаних центрів мобілізації.
Був уточнений склад центрів, в яких працюватимуть найбільш кваліфіковані кадри з представників районних держадміністрацій, районних ТЦК та СП, районних управлінь Національної поліції у місті Києві, відділів охорони здоров’я для здійснення координації та контролю за роботою лікарів, включених до складу військово-лікарських комісій.


Також уточнили режим роботи об’єднаних центрів мобілізації для проведення медичних оглядів та професійно-психологічного відбору у визначені терміни, щоб забезпечити відповідну пропускну спроможність об’єднаних центрів мобілізації.
"Звернута увага на ефективну роботу військово-лікарських комісій для забезпечення цілодобового проведення медичних оглядів та гарантованого проведення заходів мобілізації", - йдеться у повідомленні КМВА.

Мобілізація в Україні​

Нагадаємо, в Україні з початку повномасштабного вторгнення Росії дії загальна мобілізація та воєнний стан.
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
- до 9 листопада 2024 року.
Також зазначимо, що
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
За оновленими законодавством, всі військовозобов'язані українці повинні були оновити свої облікові дані. Для цього, зокрема, запустили електронний кабінет військовозобов'язаного - мобільний застосунок "Резерв+".
ну пиздец
 
Назад
Зверху Знизу