Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Трохи зайшли в русню

Xісока Морроу

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
638
Репутація
975
Вподобайки
866
Бали
684
Кажуть що від пригожина є користь бо він показав що в русню можна зайти без супротиву.
От невідомі, войовничі месники зайшли в русню навести суєти.
Та і руснява повітряна сила не дуже поспішає бомбити вже захвачені території ерефії, що теж дуже круто :3
Слава ЗСУ

Ще б цікаво послухати ниття плановіка, бо іншої такої відвертої консєрви я не знаю тут (хіба шо секель, але я його вже давно не бачив)
 
Переглянути вкладення 36281
Йдемо на московію робити яника царьом (всі ці роки це був агент ГУР).
Як завжди хуй пойми, чи то постіронія, чи чекати ще питання/розповіді шо хаваю з телемарафону або Сирський це взагалі росіянин.
Дякую за неоднозначні коментарі ^_^
 
плановiк зараз стоїть в Суджi, панiкi нема, мова про глубокий прорив вiдcутня, працює ствольна i реактивна арта 👾
 
ніхуя не поняв, піду Корчинського дивитись
 
кукуруку
 
Кажуть що від пригожина є користь бо він показав що в русню можна зайти без супротиву.
От невідомі, войовничі месники зайшли в русню навести суєти.
Та і руснява повітряна сила не дуже поспішає бомбити вже захвачені території ерефії, що теж дуже круто :3
Слава ЗСУ

Ще б цікаво послухати ниття плановіка, бо іншої такої відвертої консєрви я не знаю тут (хіба шо секель, але я його вже давно не бачив)

Та вони там всі повсирались нах! Ти бачив ці відео? Думаю, плановік сьогодні буде погано спати)
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
операция успешная, наши силы начали окапываться уже там. +деф донецкой области не смотря на все зрадоебские крики…
 
Назад
Зверху Знизу