Тріп-репорт на Psilocybe Cubensis Golden Teacher від Марло

SiriusWhite

Посвященный
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
1 178
Репутація
1 050
Вподобайки
1 670
Бали
954
Тестер: Ч/30 років /61 кг/ 174 см
Толлер: нульовий/ДМТ два тижні тому
Речовина: Psilocybe Cubensis Golden Teacher
Спосіб вживання: чай
Дозування: 3 г

Тріп-ситтер: дружина

Посилання на продавця:

Відразу хочу подякувати магазину за те, що схвалили мене на пробу псилоцибінових грибів та кетаміну.

Приїхав до поштомату. Оглянув місцевість на безпечність. Забрав відправлення. Вдома розпакував. Стелс гарний (але ідеалу немає меж). Власне два товара на пробу:
photo_5210678646363249610_y.jpg


Далі тріп-репортаж на Psilocybe Cubensis Golden Teacher
photo_5210678646363249757_y.jpg

Цього разу вирішив тріпувати в світлий час доби. Розкрив зіп. Положив чарівників на ваги.
photo_5208812465893268057_y.jpg

Гриби м’які, не пересушені. Не дуже крихкі. Висипав їх в термос.
photo_5210678646363249611_y.jpg

Закипʼятив 250 мл води. Остудив приблизно до 85 градусів по цельсію. Залив в термос. Залишив настоюватись 15 хвилин. Вилив в чашку. Випив чай.

Таймінг

00:00 Збираємся і виходимо на вулицю для прогулянки до природи.

00:30 Починаються легкі эфекти: трохи не комфортно та трохи неспокійно. У мене так завжди під час «входу». Ледве-ледве морозить. Почали йти швидше, щоб не стало холодно.

01:00 Зʼявилась лінь. Ми сповільнили темп прогулянки. Вже не морозить, стало тепліше. Кольори стали яскравіше. Зупиняю зір на траві, на деревах - присутній морфінг.
photo_5210678646363249615_y.jpg

01:30 Відчуваю эйфорію в середині. Підійнявся настрій. Зупинились біля озера. Захотілось обіймати дружину. Під час обіймів такі приємні та теплі відчуття
photo_5210678646363249613_y.jpg

02:00 Відчуваю, що ефект на максимумі. Рухаюсь наче трішки пʼяний, але в тілі присутня легкість. Природа зачаровує. Ми підійшли до соснового лісу. Я дивлюсь на стовбури, закриваю очі. Думки, що чудово б було тріпонути, коли почнуть цвісти абрикоси та вишні. 100% треба і всім рекомендую. Гриби та природа ідеально доповнюють одне одного + на природі підсилюється психоделічність думок. Кайфую від співу пташок.

03:00 Починаємо повертатись до дому. Дорога пролягала через залізничні колії. Коли підходили до них через посадку, то чули потяг - звук був обʼємнішим і потужнішим ніж в звичайному стані. Эфекти потроху починають спадати. Почуваюся умиротвореним і задоволеним такою прогулянкою.

04:00 Дійшли до вуличок. Йдучи милуємось, як сідає сонце, хоча й небо не зовсім чисте. Захід сонця сприймається більш чуттєво.
photo_5206618781282064015_y.jpg

04:30 Прийшли до дому. Страшенно хочеться їсти. Розігріли піцу. Навіть уже на прикінці тріпу їжа ще надзвичайно смачна.


Висновок:

Псилоцибінові гриби від Марло успішно пройшли тестування. Можна сміливо брати в цьому магазині! Для першого разу 3-х грамів достатньо. Якщо ви більш досвідчені, то приймайте 4 і на йдіть до природи. Хто ж хоче цілком поринути в глибини своєї психіки рекомендую дозування від 5-6 грамів, але в такопу разі тріпуйте вдома!

Оцінки:

Сервіс/підтримка 10/10
Приємні в спілкуванні, швидко відправили

Стелс 8/10
Вцілому надійний, але тут такий пункт, що завжди можна краще (+ рекомендація: гриби в ідеалі відправляти/зберігати у вакуумній упаковці)

Речовина 9/10
Діючої речовини в чарівниках було достатньо


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Останнє редагування:
А меня эти грибы во сне вылечили от фурункула, сон был как будто я с руки гной давлю, проснулся, фурункул исчез- чудо
 
Спасибо:cool:
Повідомлення об'єднано автоматично:

А меня эти грибы во сне вылечили от фурункула, сон был как будто я с руки гной давлю, проснулся, фурункул исчез- чудо
Ну точно волшебники😵‍💫
 
классно написано, меня тоже на входе морозит
 
🤝
 
Для чаю все ж краще гриби подрібнити, тоді заварка буде більш ефективною
 
Очень как-то слабенько тебя унесло, очень поверхностно как от 120mcg LSD.
 
Хороший трип 😶‍🌫️
 
Очень как-то слабенько тебя унесло, очень поверхностно как от 120mcg LSD.
При желании можешь почитать мой другой трип-репорт на грибы, я там объяснял, что моя индивидуальная чувствительность к псилоцибину меньше чем в остальных. Я по лесу легко гулял при дозировке 6 г
Повідомлення об'єднано автоматично:

Благодарю 😊
 
  • Вподобайка
Реакції: LSD
Назад
Зверху