Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп репорт на мет від міністерства

alabama93

Сектант
Реєстрація
05.07.24
Повідомлення
274
Репутація
260
Вподобайки
217
Бали
208
Бажаю здоровʼя шановні читачі, хотів би з вами поділитися своїм тріп репортом та просто враженнями від чудового продукту Міністерства відправок. Мет прийшов досить швидко, на пошті було все ок, в подробиці вдаватися не буду, але вечірка дійшла в мої руки. Провів відразу органолептичний аналіз і виявив нестандартні на перший вигляд кристали, з нестандартним запахом, який нагадав мені сперму або щось таке наближене людське. Хімози я не відчув, тому був здивований. Самі кристали не є повністю прозрачними або з якимось вкрапленнями, кристал є безбарвним, трошки вологості присутньо.
Дібравшись до звичного нам місця тестування ми прийнялись за сам тест. На жаль шишок під руками не опинилося, хотілось дунути відразу після дорожки, оскільки стало відомо що канабіс позитивно впливає на протидію метамфітаміновій інтоксикації. Але речовина зовнішньо склала таке враження, що ніби її там і не мало би бути. В цьому я впевнився згодом.
Великий плюс, що не прийшов мілкодисперсний кристал, або якась волога хрінь. Це для торчебасів. Ми тут за якісний та корисний двіж та часопроводження, відповідно.
IMG_0353.jpegIMG_0354.jpeg
Отже, приступаємо до тріпу(вживання). Чесно, конкретне дозування було важко визначити, оскільки немає під собою точних ваг, але прикинув що камішок побільше десь має мати 0.3 вагу, інша частина 0.2. Подрібнили відповідно другу частину, без якихось заморочок та проблем, повністю суха речовина на виході. Вийшло три здоровезних дороги. Першою була жінка, як занюхнула, то відразу відійшла, закрила очі, і пустила сльози рікою. Такого я ще не бачив)) далі нюхав кент, але він вдавав що беземоціональний. Він швидко прибрав це, і настала моя черга. Я відсипав трошки для вживання методом куріння, але в мене це вийшло невдало, чому, не питайте. До речі хочу зауважити що під час креслення ми отримали в пику порцію здорового вітру, і в мої думки прокралася паранойя, що це поганий знак. Довелося корячитись, щоб це прикрити і не мати втрат.
Настала моя, відповідно, черга.
(17:00)
Занюхав.
Перше враження - порох солодкуватий, але до біса пекучий. Я вже такий брав, але з рук. До хріна такого знюхав, але тріпи тоді не буди вдумчивими, просто був потік подій, людей та багато іншого. 🤪
Мене повернуло у спогадах назад, підсвідомість автоматично розблокувалася, як у мене це завжди відбувається під дією наркотиків, і я сидів в очікуванні ефекту. Також додам що невеликий крапаль був вкрадений кентом, у якого пробився жор на мет. Трошки розізлило та засмутило, але оскільки мій толлєр буквально -1, то я за це не сильно парився. Переживав тільки щоб мене не трусило, і не було зомбі ефекту, та щоб міг нормально функціонувати, оскільки наразі проживаю не один, а з не вживаючими людьми. Отже, хотілося отримати спокій та метамфетамінову тягу, та саме цю не хімічну ейфорію, вивільнити свої ресурси. Хоча планував бути на одинці, оскільки тоді вдається досягти ментальної глубини тріпу, бути з людьми мені не зашкодило.
Кажучи чесно, ліфтів я не відчував зовсім. Я ніби прошмигнув це, і знаходячись максимально в моменті, я не звертав уваги на ці всі грязні нюанси. Було відчуття, що моя енергія Кундаліні набирає оберти, і я стаю все більш навіть не то що свідомим, а справжнім господарем своєї планети, своєї сонячної системи, своєї галактики та своєі домівки. Сидів в очікуванні, розповідав якісь історії, встав з бетону і почав ходити по траві. Запив це все гарним пивом і почав очікувати вечірки. Дуже хотілося ганджубасу, але через те що мій співбесідник збрехав про дату відʼїзду, не вдалося забрати пробу, яку мені напередодні видали. В голові майорила картинка кущів канабісу, але довелося це замінити сигаретами та алкоголем.
Час почав йти максимально повільно. Я сидів вже більш розслабленим, все почалось сприйматись максимально легко. Присутність у реальності була, і ніякі фантазії , ілюзії, або не справжні світи на той момент не створювалися. Я почав глибже дихати, ніби щось всередині мене вивільнилося. Сигарети не хотілось особливо курити, але покурив і було досить непогано, але відчув потенціал залежності від табачної продукції, і це засмутило. Ніби хочеться отримувати просто задоволення, але такі моменти почали кидатися в очі. Я став більш поміркований. Друзів теж розігнало, і я замітив одну річ, що не було такого сильного статевого потягу. Чесно кажучи, всі інші продукти що я брав на дегустацію та у власних цілях споживання, були занадто важкими в плані самоконтролю. Занадто сильно піднімалося моє лібідо, і це поганило всі плани, всі відносини, оскільки протистояти цьому на той момент мені здавалося неможливим.
Отже, все навкруги стало більш відкритіше, трошки почало дихати. Було сумно, оскільки канабіс вніс би свою лепту в настрій, оскільки вваажаю що канабіс корисний для здоровʼя людини, але цю відсутність я намагався замінити розмовами. Була прийнята спроба покурити цей камінь.
На жаль, мій девайс був говноєдним, це була жовта лампа, оскільки від трубки я позбувся. Важко напалювалось, але зміг випарувати якусь частину речовини, і смак був дєрьмовим. Дим плотно хімічний, не знаю, можливо варто би було провести ще один цикл очищення даної продукції, але цей дим було можливо втягнути. Мав просто такий досвід, що і 0.001 кубометр диму не можна було стягнути, оскільки рвотні рефлекси цього не дозволяли. Води пити не хотілось, негативних ефектів не було, тахікардії чи ще чогось там. Настрій був відмінний і почалась відчуватися ейфорична стимуляція. По співвідношенню - його тут немає, це був баланс, не навязчивий, ніби для клієнта і заточено)
Покурити цей камінчик це було дуже вдалою спробою, оскільки я відчув хай, такий саме сативний хай. Додались краски, і зʼявилися шутки, та юморні слова. Стало краще. Я спробував походити, щоб не обмежувати себе однією точкою, і цей процес був прекрасним. Варіантів для заняття чимось цікавим у мене було мінімально, ідей особливих не було, але я отримував задоволення від таких звичайних речей. Думаю, якщо є якась зайнятість, то це можна спрямувати в позитивне генеруюче русло.
Час йшов максимально повільно. Було присутнє ненавязливе спілкування та оповідання різних історій, пошук спільного та підбирання слів для якісного діалогу. До речі, місце вживання це природа, тому мало бути вдвічі приємніше. Дуже добре зглагоджувала тріп моя собака, коричнева кокер спаніель, максимально добра та ніжна собака, відчуває всі негативні аспекти таких штук, дуже сильно розбавляла настрій, постійно була поряд та ганялася за не існуючими предметами)
18:00
Нарешті пробила перша година, мені було дуже цікаво що буде далі, оскільки я раніше не звертав уваги на те, як саме мене бʼє, але відчувався наростаючий ефект, саме такий, який можна контролювати. Здійснювати людську діяльність можливо в цьому стані, потреби в відлюджуванні немає)
Трошки потоптавшись на місці, я вирішив догнатись. Хочу відмітити, що такий нюанс присутній, але як досвід вказує, ніколи не робіть цього. Я намагався зважувати чи потрібно це робити , чи ні. Але настелив ще маленьку доріжку, і вона була пройдена. Чесно кажучи, наразі я розумію що краще це обмежуватись однією спробою вживання, ніж багаторазовим наркоманським двіжом, оскільки речовина є дійсно працюючою, і не варто впадати в її обійми.
Зрозумівши що нам потрібно йти, ми почали збиратись. Друг попросив залишити йому чучуть, то я відколов невеликий кришталик та дав йому з собою. Своє поклав в пакет. Загалом скурив 3 цигарки, взагалі не курю, і це було дійсно зайве. Що можу порекомендувати під час тріпів, то це знайти свій спокій, навіть під дією стимуляторів. Не варто прибігати до якихось дій, таких як куріння чи розпивання. Максимум що дійсно треба зробити, це покурити трави, і зайнятися медитацією, або називайте це як хочете. У нас зʼявився настрій, ми почали слухати музику, і я виліз на бетонну огорожу і звідти почав танцювати. Було приємно знайти своє таке місце і на ньому знаходитись. На той момент я почував себе унікально. Натяку на пайку і не було навіть. Все було нормально. Але я розумів, що вживання соло дозволило мені б досягти кращих результатів.
Гарно запрацювала памʼять. Деякі спогади почали вспливати на поверхню. І не було відчуття власної непотрібності. Я віднайшов любов в собі, достиг апогею задоволеності. Приємно було спілкуватись, але знаходитись в своїй голові було не гірше. Функціонував я ок. Покинувши місце, ми вирушили до місцевого супермаркету для зволоження власних гланд. Прогулка була мега приємною, і я був максимально включеним у ситуацію.
Це не зайняло багато часу, і вирішивши не заходити всередину з собакою, я залишився на подвірʼї. Намагався триматися цієї тяги, і не звертати уваги на подразнюючі обʼєкти))
Глубини думок не було, оскільки я був під враженнями та в компанії. Наодинці було б інакше
Отримавши пляшку пива в руки, я буквально його висосав. Пиво чайка було дуже приємним до споживання, відсутня гіркота смаку. Було цікаво поспостерігати за тим, як змінить мене пляшка пива.
Чесно? Я забув що таке мет. Я відчув спʼяніння в максимальному обʼєктиві, як на тверезу голову. Стім відійшов на другий план, і я відчув пробудження апетиту. Був трохи розчарований цим, оскільки з метом було приємніше. З магазину вийшла знайома, яка дала деякі сигнальні вогні, і лібідо підскочило. Ментальний звʼязок сформувався відразу, і я вже був з нею, у своїй голові)) також деякі люди які проходили повз ніби як дементори витягували з мене цей піднесений настрій. Ото ж бо, я вирішив на цьому місці не затримуватись, і вирушив додому, та попрощавшись.
Доганятись не було потреби, ефект зберігав свою присутність. Спроба покурити смоли до речі була не вдалою)
Зараз мав би бути ніби пік ефектів, плато, чи щось таке, але цей тріп не був хвилеобразним. Був константний стан, і я цим насолоджувався. Прийшовши додому, я мав завершити деякі справи, тому добряче поїв і вирішив трошки відпочити. Була втома, яка через хвилин 15 змінилася на сильну енергію. І я прийнявся до справ, які давно закинув. Чесно, було важко. Особливо думаючого ефекту не було, і треба було напрягати мізки, але це не давало мега ефекту. Вирішити задачі мені чесно кажучи не вдалося, але це через відсутність практики, оскільки я вже 2 роки не працюю. Але під час проходження тесту і мінімальної роботи, я ввійшов у цей працездатний стан, і зрозумів що деякий потенціал все ж таки є, але має бути попередній наповнювач, щоб це можна було гарно поструктурувати. Цьої цілі я не достиг) тому було прийнято рішення уступити робоче місце своєму молодшому брату, з яким завʼязався досить таки цікавий діалог)
20:00-22:00
В цей час я просто лежав, і розпочав дивитися цікавий серіал. Це мене поглинуло, і стало дійсно цікаво передивлятися ці всі картини. Це відволікло і я почув ніби якийсь тягар зпав з моєї душі. Також прийняв душ, але це змило з мене всі враження за день, і я абсолютно нулячий влігся в ту постіль, і бажання щось передивлятися вже не було. Вирішив питання з шишками, але не в найближчі 2 дні)
22:00-01:00
Спробував поспати, але в моменти спроби відключки, пробуджувався стім. Стім чистий, не пиздуючий, лежати було приємно, тактильні зміни відбулись.
01:00-02:56
Трошки запаяло. Я розгубився і втратив нитку цікавості. Втратив продовження історії, тому було прийнято рішення добити остатки речовини, і це було правильним рішенням. Зробив чаю зеленого з медом, потрощив кристалик , поділив на дві , і принюхав. Права ноздря добряче пропечена була, я зачекав і прополокав ліву, ліфти я проігнорував, і просто запив це все діло чаєм. Стало легше. Негатив відійшов, собака почала гавкати, тому я її відправив на вулицю) наразі розлігся на електричному кріслі і буду продовжувати перегляд кінострічок. Оскільки тріп репорт завершив)
Висновки
Речовина діюча, раджу вживати наодинці, і знайти якесь дійсно годне заняття, наукове чи яке вирішувати вам, але наявність потенціалу вирішення проблем радує, і це треба кудись скеровувати.
Вага товару - 0.5
Оцінка
Магазин - 10/10
Товар - 9.5/10
Доставка - успішна.
Оператор - 10/10.
 
Шикарный репортаж ☺️
 
эххх вспомнил как собирал крошки по полу под метом)))
хороший трипчанский)
 
Назад
Зверху Знизу