Тріп-репорт на фенілнітропропен від Chemical Store

Антон Блядин

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
10
Репутація
20
Вподобайки
14
Бали
13
Нарешті вийшло відновити)))


Тріп-репорт на фенілнітропропен від Chemical Store13.09.23

Антон Блядин

Сектант​

Так,
Тестуємо - фенілнітропропен
Продавець - Chemical Store
https://labrc.name/threads/chemical...m-reaktivi-vidpravki-po-vsij-ukrajini.137747/
Тестує - чоловік, 34 роки. Досвід кухаря +/- 7 років (але це не точно))

Отже, після мого повідомлення, про те що маю бажання протестувати, вже на наступний день планували мені відправити речовину. Проте, протупивши цей момент, я лиш на наступний день побачив повідомлення)) Оператор не уточнив, який мені потрібно перевізник та відправили так як хотів цього я. Що означає, для клієнтів працюють з будь-яким перевізником. Це приємно.
Ніч посилка їхала і після обіду прийшла очікувана смс про багаж у поштоматі.
По посилці, стелс у пацанів 10 з 10
Молодці.
Всередині, герметично завакуумований поліетиленовий пакуночок із сюрпризом. Зобивши надріз, одразу уловив знайомий запах. Ну що ж, не цукор - вже гарний настрій. Єдине що - колір трохи бліднуватий. фото прикріплю


по вазі абсолютно нарікань нуль. Згідно заявленого. Зовнішній стан речовини - специфічний. Тобто, відсотків 80 дрібно перемелений порошок. Ось тут я довго шукав метафору, щоб описати. Єине що мені спало на думку - кукурудзяна крупа. Такк-так, саме кукурудзяна крупа. Та час від часу знаходились кришталики невеликих розмірів. Виходячи з цього, я був впевнений, що спиртово-оцтовий розчин обійдеться без нагрівання. Тут вже хочу внести пояснення. Рецептів синтезу є масу, десятки і я впевнений, що кожний, поважаючий себе шеф-повар, вважає, що його рецепт є 100% вірний, решта гімно. Колись давно, майстер шеф зі славного міста Старокостянтинів, навчав мене нюансів різних. Саме від нього я почув, що пропен не любить нагрівання, тобто розчиняти його необхідно при кімнатній температурі. Проте є нюанс в часі, досить довгий процес. Отож я вирішив зробити два розчини та перевірити два варіанти, з нагріванням та без. Закладку робив по 10 г. На мою думку, для аналізу і розбору речовини саме маленька закладка - найбільш вдалий варіант, так як немає бурних реакцій, все можна детально контролювати та оцінювати. Так як я і очікував, при невеликому нагріванні на водяній бані, протягом буквально однієї хвилини, на дні розчину практично не лишилось залишків фенілу.

А ось розвівши, без нагрівання розчин, не перестаючи мішати, орієнтовно на 5-ій хвилині стало явно відсотків на 40 менше від початкового осаду. До повного розчину мені знадобилось 14 хвилин, що в принципі не так і погано.


Отож висновок, по розчинності - 10 із 10.
Решта процесу синтезу не бачу сенсу роз'яснювати, так як ми тут не для цього зібрались. Процес додавання розчину до промитої амальгами. Приблизно 5-6 секунд було часу в запасі між заливанням розчину та початком реакції. Цього вистачило для необхідних запобіжних засобів. А ось сама реакція була дуже потужною, бурхливою, біля двох хвилин суміш в колбі постійно піднімалась. Я рахую, що це досить активна реакція. Так, звісно, багато залежить від амальгами, проте тут же зібрались кращі з кращих, отже за константу я беру тільки хорошу, правильну амальгама, так як маючи багаторічний досвід, поганої апріорі не може получитись, навіть в темноті, навіть в навушниках і лівою рукою.
Побулькавши 4-5 хвилин, помаленьку реакція почала стухати. Вже хвилин за 7-8 від амальгами лишились дрібні крихти, так би мовити, лупа (пєрхоть). Дочекавшись припинення реакції, в колбі час від часу перемішуючи. Отже висновок, на даному етапі дуже задоволений. Дійсно приємно було проробити даний етап. Поводить себе хоч і бурхливо проте плавно, без скачків типу я вже заспокоївся але отут ще маю щось сказати і знов напівколби...
Моя оцінка -10 із 10.
Додавши гідроксид натрію, так само реакція відбувалася плавно і досить стримано. Рідкий амін відділився швидко. Для мене орієнтир із закладки в 10 г рідкого аміну для гарного виходу має бути 90-100 г. На цей раз мені було приємно. На фото можете побачити - майже 100г.


Процес окислення так само пройшов легко та без неприємностей. Закислював ортофосфатною кислотою, чистою. Манку з комочками, відкинувши та віджавши, можна було вживати прям із фільтру. Тобто висипавши на скло, продукт вже був практично сухим із приємним запахом та просто білосніжного кольору. На виході 10 г сухого, готового до споживання продукту.



Висновок. А даного продавця фенілнітропропен високої якості. Якби вже був відкритий магазин я неодмінно би почав співпрацювати. Не дивлячись на цінову політику. З нетерпінням чекаю відкриття даного магазину. Особисто від себе хочу побажати багато клієнтів, поменьше мудаків та бажано самим не зкурвитись. Гарної роботи!!!
 
Назад
Зверху