Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Срашка

шо эєта абізяна піздіт .,. ніфіга ніпанятна.,. лісая шняга как всігда запостіла кал ,.
 
Ти угараєш? Тобі це лайно дійсно цікаво чи ти вважаєш, що люди на Лаб достойні щоб нагадати їм про цього овцейоба? З минулого повертають культові речі, в яких дійсно є за що зачепитись. Що тебе чіпляє в мураді легенді?
шо эєта абізяна піздіт .,. ніфіга ніпанятна.,. лісая шняга как всігда запостіла кал ,.
Іра,,,.ті правуа на всі 100%..,,,,ліса я шняга хочет корміть нас калом…,,но пусть сам хаваэе єго.
 
Ти угараєш? Тобі це лайно дійсно цікаво чи ти вважаєш, що люди на Лаб достойні щоб нагадати їм про цього овцейоба? З минулого повертають культові речі, в яких дійсно є за що зачепитись. Що тебе чіпляє в мураді легенді?

Іра,,,.ті правуа на всі 100%..,,,,ліса я шняга хочет корміть нас калом…,,но пусть сам хаваэе єго.
Прямой ты чел
Я бы сказала что и грубоватый.
Но по факту
 
Ти угараєш? Тобі це лайно дійсно цікаво чи ти вважаєш, що люди на Лаб достойні щоб нагадати їм про цього овцейоба? З минулого повертають культові речі, в яких дійсно є за що зачепитись. Що тебе чіпляє в мураді легенді?

Іра,,,.ті правуа на всі 100%..,,,,ліса я шняга хочет корміть нас калом…,,но пусть сам хаваэе єго.
відос смішний, що конкретно тебе дратує?
 
Прямой ты чел
Я бы сказала что и грубоватый.
Но по факту
Можливо грубий, але не образив його.
Якби почав спілкуватись як його кумир мурад легенда, то йому було б не приємно
відос смішний, що конкретно тебе дратує?
Розкажи що смішного на відео що ти вирішив нам нагадати про цього овцейоба? 3 паскуди кинули таксиста, так ще й головний овцейоб всю дорогу вів себе під стать йому. Бісить що цю хуйню форсили в свій час, стріми, подкасти, шоу, а по факту ібаний бидло-торчок, і зараз ти нам хочеш нагадати. Кожен тиждень виходило якесь відео з цією залупою, як казав класик батл репа "Если дерьмо под галочкой, то его обязательно схавают", і схавали. Єдине що може посмішити адекватних людей і чого всі чекали, це коли це чмо випльовувало свої зуби з застрявшим між них насваєм, в бою проти казаха.
 
нам нагадати про цього овцейоба? 3 паскуди кинули таксиста, так ще й головний овцейоб всю дорогу вів себе під стать йому. Бісить що цю хуйню форсили в свій час, стріми, подкасти, шоу, а по факту ібаний бидло-торчок, і зараз ти нам хочеш нагадати. Кожен тиждень виходило якесь відео з цією залупою, як казав класик батл репа "Если дерьмо под галочкой, то его обязательно схавают", і схавали. Єдине що може посмішити адекватних людей і чого всі чекали, це коли це чмо випльовувало свої зуби з застрявшим між них насваєм, в бою проти казаха.
Поржати з рашистів))
 
Можливо грубий, але не образив його.
Якби почав спілкуватись як його кумир мурад легенда, то йому було б не приємно

Розкажи що смішного на відео що ти вирішив нам нагадати про цього овцейоба? 3 паскуди кинули таксиста, так ще й головний овцейоб всю дорогу вів себе під стать йому. Бісить що цю хуйню форсили в свій час, стріми, подкасти, шоу, а по факту ібаний бидло-торчок, і зараз ти нам хочеш нагадати. Кожен тиждень виходило якесь відео з цією залупою, як казав класик батл репа "Если дерьмо под галочкой, то его обязательно схавают", і схавали. Єдине що може посмішити адекватних людей і чого всі чекали, це коли це чмо випльовувало свої зуби з застрявшим між них насваєм, в бою проти казаха.
Камон бро, расслабься, ты ж знаешь первое правило секты) а в целом, почему бы и не посмотреть на уебанов со стороны, что они делают, их увлечения, дабы понимать своего врага изнутри... Ты прям бомбанул) никто ж их не позитивист и даже нормально не отзывается...
 
Поржати з рашистів))
1)Відео було до того як їх почали кликати рашистами
2)Не відміняє того що такий мурад уебан може бути серед нас
3) Мені здається ти прийшов НАС РАТЬ нам
Камон бро, расслабься, ты ж знаешь первое правило секты) а в целом, почему бы и не посмотреть на уебанов со стороны, что они делают, их увлечения, дабы понимать своего врага изнутри... Ты прям бомбанул) никто ж их не позитивист и даже нормально не отзывается...
У мене така реакція на цю залупу, я просто не розумію того що це форсять
 

Вкладення

  • Bag.png
    Bag.png
    33.8 КБ · Перегляди: 3
1)Відео було до того як їх почали кликати рашистами
2)Не відміняє того що такий мурад уебан може бути серед нас
3) Мені здається ти прийшов НАС РАТЬ нам

У мене така реакція на цю залупу, я просто не розумію того що це форсять
Та ну, тема уйдет в небытие через минут 10...
Форсят т.к наверное поддерживают самого автора поста, а там хз точно. Но точно уверен нет никакого веса и будущего у данного контента, влияния тоже...
 
BagChasing малыш не бойся, у дядек выхода, все хорошо скоро будет...
 
Назад
Зверху Знизу