Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Шоколад грибний чи з тгк

Rastaman

Сектант
Реєстрація
29.03.24
Повідомлення
12
Репутація
0
Вподобайки
8
Бали
38
Підкажіть будь ласка контакти пекаря котрий може робити шоколад з тгк чи грибний 🙏
 
ИК Термометр есть ? Если есть то сделай сам. Ты определись , ты трипануть хочешь или эстетики захотелось ?
 
Це те саме, що «мені лимонад або абсент»))
 
Чому хуйню? «Або з тгк, або грибний». Це два різних тріпи. Тому я таке і написав
Повідомлення об'єднано автоматично:

А контакти - будь ласка https://labrc.name/threads/asortiment-prajs-kontakti.298/
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ты хуйню пиздонул . На лабе был шоколатье который делал шоколад с шишками и грибами , а ему нужен контакт
Може хуйню і зпіздонув, зате, на відміну від тебе - я допоміг (якщо в продавця є в наявності звісно)
 
Чому хуйню? «Або з тгк, або грибний». Це два різних тріпи. Тому я таке і написав
Повідомлення об'єднано автоматично:

А контакти - будь ласка https://labrc.name/threads/asortiment-prajs-kontakti.298/
Повідомлення об'єднано автоматично:


Може хуйню і зпіздонув, зате, на відміну від тебе - я допоміг (якщо в продавця є в наявності звісно)
Суть в контактах повара шоколаде а не в его содержании шоколада . По этому или или .
«мені лимонад або абсент»
Ось тут хуйню пиздонул )

Ну помог дай бог помог .
 
справді самому легше всього з грибами закрутити)
 
Суть в контактах повара шоколаде а не в его содержании шоколада . По этому или или .

Ось тут хуйню пиздонул )

Ну помог дай бог помог .
Хотів пошутИть - не вийшло, буває..
 
Да я тупонув, в нас на лабі була хороша пекарка, але її контакти загубилися 😩
 
Да я тупонув, в нас на лабі була хороша пекарка, але її контакти загубилися 😩
Да ,понимаю была шоколатье , я шарю о ком ты . Но наверное после ребута она решила не возвращаться
 
Ты хуйню пиздонул . На лабе был шоколатье который делал шоколад с шишками и грибами , а ему нужен контакт
я давненько её не видела онлайн. Ни тут, ни в ТГ.
Наверное мужем занимается, он тяжёлый 300й
 
Я рекомендую печиво з ТГК від Містера Скара
 
Назад
Зверху Знизу