Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

шишкоюзеры не проходите мимо!

Были где-то семечки с отличных сортов, но нужно искать.
А ты на даче будешь растить или в квартире?
 
Я не собираюсь стать супергровером я просто хочу попробовать что-то новое для себя ! А лампы слава богу мои руки и смекалка смастерят.
Зрозуміло, це важливе уточнення. Бо знаєш тут добряки подумають що в тебе серйозний підхід і будуть відправляти насіння по 15$, а тобі достатньо і ErrorsSeeds або запилених, типу для твоїх гроверських проб. Ну і доречі те що я писав про лампу, це не супергров, а база, звісно якщо ти не плануєш пересадити ту посаджену дичку на вулицю. Скільки днів від каски тому що на цій фотці рожевій?
Я знаю чела який перетаскував строго 2 раза на день бо одне вікно просвічувалося зранку, а друге до самого вечору так там урожай був точно більше 100г з відра 10л.
Більше 100грам сухого, з 10 літрів відра перетаскуючи від одного вікна до іншого, це цікаво 🤔, якийсь ідеальний сценарій. Якщо це квартира, то це запах піздец який на цвітінні, ну і там будь кому буде зрозуміло що сусід чимось займається. А якщо приватний будинок, то і нахуй не потрібно тримати то біля вікон, висадити на вулицю. Я б хотів глянути реальний гроурепорт з результатами коли от так біля вікна вирощують😂
 





Дорогие дяди и тёти!

Я решил немного себя понасиловать в данный период года а именно попробовать вырастить шш , но семки стоят лв в гроу шопах поэтому кому "не сложно/не взападло/не в крысу и просто по доброте душевной" дайте семок плз)
Я сам не курю шш , так лежит на всякий пожарный забитых пару пипеток вдруг надо будет сняться с амфетамина.

Имеется неплохой опыт по выращиванию роз, туй и самшитов на даче .


На сегодняшний день я с 3 мая выращиваю вот такое чудо.
Переглянути вкладення 18904Переглянути вкладення 18905
Обязуюсь вам отчитываться в будующем созданной теме и если семка будет урожайной отдам 20% с куста изи.

Верю в Вас и Заранее спасибо!
Удачи в грове бро
 
Были где-то семечки с отличных сортов, но нужно искать.
А ты на даче будешь растить или в квартире?
Сейчас как раз данный вопрос решается, связано с работой ...

Но в квартире сейчас собираю бокс, заказал фитоматрицы поддон и гроубэг, также фильтр а кулера у меня есть
 
тут добряки подумають що в тебе серйозний підхід і будуть відправляти насіння по 15$, а тобі достатньо і ErrorsSeeds або запилених, типу для твоїх гроверських проб. Ну і доречі те що я писав про лампу, це не супергров, а база, звісно якщо ти не плануєш пересадити ту посаджену дичку на вулицю. Скільки днів від каски тому що на цій фотці рожевій?
Цікаво де ці добряки ? Просто цікаво ...

Одна фітоматриця вже є, ота шо на рожевій фотці, замовлено ще 7, Я ж не зовсім з дуба рухнув напередодні трохи інфи ввібрав в себе , але міг щось пропустити, або за рахунок відсутності досвіду не знати.
І то не дичка а АК-47 MonsterCannabis замовлення в мережі.
Днів 14-17. Не можу знайти дату фотки але пам'ятаю що після пророщування в спонжику було 1е травня.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Могу подогнать коробок семян с разных неплохих шишек на опыты)
Было бы здорово
 
Но в квартире сейчас собираю бокс, заказал фитоматрицы поддон и гроубэг, также фильтр а кулера у меня есть
Мабудь варто було би з самого початку облаштувати простір де буде рости рослина, а вже потім стартувати. Хоча ок, зараз вона не виділяє виражений запах і бокс, витяжка, фільтри можуть почекати. Але світло вже мало б бути топове, як мінімум 50% бюджету на твоє вирощування має зайняти світло.
Одна фітоматриця вже є, ота шо на рожевій фотці, замовлено ще 7, Я ж не зовсім з дуба рухнув напередодні трохи інфи ввібрав в себе , але міг щось пропустити, або за рахунок відсутності досвіду не знати.
Ну з базою необхідно ознайомитись перед тим як починати. Мені якщо чесно байдуже і я тут не хейтити, просто спостерігач і вільний коментатор. Ну і звертаю увагу на те, що на мою думку, здається мені помилкою.
Днів 14-17. Не можу знайти дату фотки але пам'ятаю що після пророщування в спонжику було 1е травня.
IMG_4231.jpeg
Ось такий вигляд мав мій вазон на 15 день від каски, ну і це 20 літровий аірпот.
 
Сейчас как раз данный вопрос решается, связано с работой ...

Но в квартире сейчас собираю бокс, заказал фитоматрицы поддон и гроубэг, также фильтр а кулера у меня есть

Напомни свой ник на старом форуме, плиз.
Есть штук десять семян где-то, завтра поищу.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Разных убийственных сортов. Но они уже долго где-то тусуются, год так точно.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Старые походу для прорастания))
Или не?
 
Мабудь варто було би з самого початку облаштувати простір де буде рости рослина, а вже потім стартувати. Хоча ок, зараз вона не виділяє виражений запах і бокс, витяжка, фільтри можуть почекати. Але світло вже мало б бути топове, як мінімум 50% бюджету на твоє вирощування має зайняти світло.

Ну з базою необхідно ознайомитись перед тим як починати. Мені якщо чесно байдуже і я тут не хейтити, просто спостерігач і вільний коментатор. Ну і звертаю увагу на те, що на мою думку, здається мені помилкою.

Ось такий вигляд мав мій вазон на 15 день від каски, ну і це 20 літровий аірпот.
ну круто шо сказати) але треба ще й враховуваты сорт і я так розумію це з самого початку в боксі?
так я і облаштовую поки семки знаходяться )) для наступних ростків... + в мого бадилля як ти кажеш хрупкий ствол і як мені натякнули шо це із-за того що небуло імітацію вітру а точніше обдуву...
А судячи з того что ти даєш зворотній відгук - хай він буде не зовсім і позитивним і приємним, але доречним і корисним, то тобі не байдуже)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Напомни свой ник на старом форуме, плиз.
Есть штук десять семян где-то, завтра поищу.
Разных убийственных сортов. Но они уже долго где-то тусуются, год так точно.
Старые походу для прорастания))
Или не?
смотря как они хранились ... а ник такой же просто актив был мой на соседнем форуме , и по обнове секты я сюда залетел уже основательно
 
ну круто шо сказати) але треба ще й враховуваты сорт і я так розумію це з самого початку в боксі?
Описана мною проблема не залежить від сорту. Ну і так, звісно в мене стоять вони під лампою🤷‍♂️, це саме основне. А бокс там, шафа чи картонна коробка, байдуже.
в мого бадилля як ти кажеш хрупкий ствол і як мені натякнули шо це із-за того що небуло імітацію вітру а точніше обдуву...
Зрозумів, якщо людина взагалі має досвід вирощування, то не сказала б що причина витягнутого тонкого стебла, це те що на рослину не дув вентилятор😂 Освітлення, це основа. Або гівно освітлення, недостатньо потужності (Ват) або висота від рослини до лампи не правильно встановлена, занадто високо лампа і рослині не вистачає світла та вона тягнеться до нього. На стадії розсади взагалі на те не варто звертати увагу, достатньо просто циркуляції повітря. Я на рослини ціленаправлено виставляю обдув хіба що коли вже розростаються на стадії цвітіння, коли зеленої маси багато, і там необхідна циркуляція повітря через ризик появи плісняви.
Ну і додатково, із власного досвіду, не варто витрачати час і починати з маленьких горщиків/стаканів, саджай одразу в основну тару яка має бути на весь цикл вирощування. Теорія про максимальне заповнення корисного обʼєму горшка, на практиці не виправдала очікувань, лише гається час. Коріння і так займе обʼєм скільки буде потрібно.
 
Останнє редагування:
Описана мною проблема не залежить від сорту. Ну і так, звісно в мене стоять вони під лампою🤷‍♂️, це саме основне. А бокс там, шафа чи картонна коробка, байдуже.

Зрозумів, якщо людина взагалі має досвід вирощування, то не сказала б що причина витягнутого тонкого стебла, це те що на рослину не дув вентилятор😂 Освітлення, це основа. Або гівно освітлення, недостатньо потужності (Ват) або висота від рослини до лампи не правильно встановлена, занадто високо лампа і рослині не вистачає світла та вона тягнеться до нього. На стадії розсади взагалі на те не варто звертати увагу, достатньо просто циркуляції повітря. Я на рослини ціленаправлено виставляю обдув хіба що коли вже розростаються на стадії цвітіння, коли зеленої маси багато, і там необхідна циркуляція повітря через ризик появи плісняви.
Ну і додатково, із власного досвіду, не варто витрачати час і починати з маленьких горщиків/стаканів, саджай одразу в основну тару яка має бути на весь цикл вирощування. Теорія про максимальне заповнення корисного обʼєму горшка, на практиці не виправдала очікувань, лише гається час. Коріння і так займе обʼєм скільки буде потрібно.
Я відносно нещодавна переїхав і є інші трохи затрати , це на дачі або в родичів так там є в чому вирощувати , а тут вже брав шо було поруч... звісно зрозуміло що пересадка це стресс для рослини і по кращому варіанті сходу робити все тіп топ але шо вже є... да і фітоматриця відносно нещодавно з'явилась бо почав трохи занурюватись в тему... а бадиль вже був не маленький на той час
 
Актуально?
 
офкорс
 
Назад
Зверху Знизу