Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Seller/Grower/Mike Tuson Family Canna Farm Indoor VHQ Gidraponicа

Сюда обратился впервые и не прогадал .
Отличный сервис как и само качество!0307529B-D5C9-463D-BF1F-82A6C7704921.jpeg[ATTACH type="full"]50520[/ATTACH]
 

Вкладення

  • 863C92B2-9E8A-4835-ADA1-71855D0988F4.jpeg
    863C92B2-9E8A-4835-ADA1-71855D0988F4.jpeg
    1.4 MБ · Перегляди: 22
  • Вподобайка
Реакції: TEYA
Харвест нового сорта это всегда нечто большее, чем просто красота и новая палитра ароматов
 

Вкладення

  • imgonline-com-ua-exifTwrrNupGMZKW4kzV.jpg
    imgonline-com-ua-exifTwrrNupGMZKW4kzV.jpg
    399.3 КБ · Перегляди: 42
  • Вподобайка
Реакції: TEYA
Привіт)
Видно, що над шишлом постарались)

Гарні, міцні, ароматні, добре підсушені і відманікюрені.
Дякую, буду ще)
 

Вкладення

  • 20241007_141543.jpg
    20241007_141543.jpg
    1.3 MБ · Перегляди: 24

Доброго часу доби шановні сектанти та сектанточки




Давно не писав, часу як такого не було та із сектою пішли трабли. Сьогодні розповім Вам про мого нового товариша Mike Tyson(клікабельно).

Перше знайомство відбулося в цьому місяці і перше замовлення вже приїхало з шикарним бонусом. Затягувать не буду, замовляв я 25 розсипухи (не із-за того, що жлоб, просто припирає краще), прийшло бонусом не багато не мало(p.s дохера шишла) і це не може не радувати IMG_2064.jpegIMG_2069.jpeg

Я забравши посиль, зразу ж приступив до тесту і як ви думаєте з чого почав, звичайно ж з сипухи:)IMG_2078.jpeg

Толер їбейший, насипаю плотний напас, дим аж жовтий, заходе гарно і горлишко окутав присмак хорошого дубасу з присмаком шишла, ну виходе пздц. Кашель наскільки сильний , що сльози стримати неможливо, я не втрачаючи можливості напалив ще дві файні хапочки) План піднавалює з первої ляпки, ну жадність растамана бере своє. Пре до часу активно, далі 1 година спад.



На свої гроші братци і сестри це ТОП!



По шишці зразу можна виділити дуже ароматний запах, який відкривається ще інтенсивніше коли ти її нарізаєш, запах змішаний і не однозначний, ну цитрусом більш всього. Сама гарно висушена і вкрита безліччю маленьких тріхомок і кристалів, колір я думаю на фото видно.
IMG_2066.jpegIMG_2065.jpeg
І так нарізаєм і засипаємо баночку цього чудо-ароматного зеленого дракона, доречі хоть і маслиста, але ріжуться достатньо просто.IMG_2082.jpeg



00:00 Момент Х, вирішив без табака і не прогадав, 1,5 л верх і напас рішає. Перша баночка після розсипі заходе гарно, відчувається зразу інший рівень задоволення:) дим мʼякий , ніжно вкутує горло тим самим запахом, що пронизував декілька хвилин назад ніс. На видохі, так як і розсип, заставляє покашляти. Зразу товче молдаван, це так знайомо і так приємно, коли згадуєш ті часи, коли все було гуд і ми жили щасливо, ну не про це..

IMG_2085.jpeg

00:15 Через 15 хвилин я рішився на ще один напас, хотя і першого було достатньо цілком, ті ж маневри і знову слізоньки. Да хароша шала, подумав я. В другій банкі мені здалося, що є там щось в генетиці з таким терпким і знайомим доволі смаком окрім цитруса, чи то хвоя не зрозумілий присмак, але приємний. Колись пробував щось схоже, ну той селер стверджував що гідропон, тут не цікавився, ну колір дуже світлийIMG_2079.jpegIMG_2073.jpeg



00:45 Все так же чітко тримає, все на рівні, до речі вихід на плато відбувається, як у нас говорили «з познячком», може сігарєта послє плана доганяє наркомана хз.
IMG_2090.jpeg


Ну настрій шикарний, нема тупого і унилого не хочу і не буду. Хочеться творити,жити і розвиватися. Настрой: Наполеон. Головне шишок прихватити, а де прихопити ви в курсі😉

IMG_2086.jpeg

01:10 Вийшов з сином поганять мячика, та набрав смаколиків на вечір, бо думаю, що попуски будуть страшні, прям поросячі. А бухать я перестав, то трава для мене це задоволення і курю я багато. І смачного їм відповідно багато.
Але і не забуваю за братиків і сестричок ЗСУ!

01:45 Початок пост ефекту. Легенький сушнячок і трішки підгружує. Є дуже велике бажання покурити ще одну, але це вже інша історія :) В цілому, через 1,5 години після вживання, достатньо гарно пре ,але переважає вже індичка і хочеться розвалитися на диван.
IMG_2087.jpeg


Вивід:

Селер: 11/10 «Приємний в спілкуванні, толерантний, людина слова»

Стелс: 8/10 «Ну з моєї субʼєктивної думки, можна трішки попрацювати. За вакуум +»

Розсип: Тверда 8. Розсип на чувака без толі, це пару напасів і торба. Я три взяв, чотко!

Шишка: 9/10 «Завжди є стимул розвиватися, був в Європі курив таке, що мама не горюй. Тут добірна марихуана, яка доступна по ціні і дає в рот половині шлаку, яким банчать інші селери. Гарно пролічена, гарна з виду, без єдиної насінини.

Що ще треба?



На цьому все, контакти залишив вище, зустрінемось ще.

З повагою Антисепт
 


Доброго часу доби шановні сектанти та сектанточки




Давно не писав, часу як такого не було та із сектою пішли трабли. Сьогодні розповім Вам про мого нового товариша Mike Tyson(клікабельно).

Перше знайомство відбулося в цьому місяці і перше замовлення вже приїхало з шикарним бонусом. Затягувать не буду, замовляв я 25 розсипухи (не із-за того, що жлоб, просто припирає краще), прийшло бонусом не багато не мало(p.s дохера шишла) і це не може не радувати Переглянути вкладення 51252Переглянути вкладення 51253

Я забравши посиль, зразу ж приступив до тесту і як ви думаєте з чого почав, звичайно ж з сипухи:)Переглянути вкладення 51254

Толер їбейший, насипаю плотний напас, дим аж жовтий, заходе гарно і горлишко окутав присмак хорошого дубасу з присмаком шишла, ну виходе пздц. Кашель наскільки сильний , що сльози стримати неможливо, я не втрачаючи можливості напалив ще дві файні хапочки) План піднавалює з первої ляпки, ну жадність растамана бере своє. Пре до часу активно, далі 1 година спад.




На свої гроші братци і сестри це ТОП!



По шишці зразу можна виділити дуже ароматний запах, який відкривається ще інтенсивніше коли ти її нарізаєш, запах змішаний і не однозначний, ну цитрусом більш всього. Сама гарно висушена і вкрита безліччю маленьких тріхомок і кристалів, колір я думаю на фото видно.
Переглянути вкладення 51256Переглянути вкладення 51257

І так нарізаєм і засипаємо баночку цього чудо-ароматного зеленого дракона, доречі хоть і маслиста, але ріжуться достатньо просто.Переглянути вкладення 51259



00:00 Момент Х, вирішив без табака і не прогадав, 1,5 л верх і напас рішає. Перша баночка після розсипі заходе гарно, відчувається зразу інший рівень задоволення:) дим мʼякий , ніжно вкутує горло тим самим запахом, що пронизував декілька хвилин назад ніс. На видохі, так як і розсип, заставляє покашляти. Зразу товче молдаван, це так знайомо і так приємно, коли згадуєш ті часи, коли все було гуд і ми жили щасливо, ну не про це..

Переглянути вкладення 51267

00:15 Через 15 хвилин я рішився на ще один напас, хотя і першого було достатньо цілком, ті ж маневри і знову слізоньки. Да хароша шала, подумав я. В другій банкі мені здалося, що є там щось в генетиці з таким терпким і знайомим доволі смаком окрім цитруса, чи то хвоя не зрозумілий присмак, але приємний. Колись пробував щось схоже, ну той селер стверджував що гідропон, тут не цікавився, ну колір дуже світлийПереглянути вкладення 51260Переглянути вкладення 51261



00:45 Все так же чітко тримає, все на рівні, до речі вихід на плато відбувається, як у нас говорили «з познячком», може сігарєта послє плана доганяє наркомана хз.
Переглянути вкладення 51269


Ну настрій шикарний, нема тупого і унилого не хочу і не буду. Хочеться творити,жити і розвиватися. Настрой: Наполеон. Головне шишок прихватити, а де прихопити ви в курсі😉

Переглянути вкладення 51264

01:10 Вийшов з сином поганять мячика, та набрав смаколиків на вечір, бо думаю, що попуски будуть страшні, прям поросячі. А бухать я перестав, то трава для мене це задоволення і курю я багато. І смачного їм відповідно багато.
Але і не забуваю за братиків і сестричок ЗСУ!

01:45 Початок пост ефекту. Легенький сушнячок і трішки підгружує. Є дуже велике бажання покурити ще одну, але це вже інша історія :) В цілому, через 1,5 години після вживання, достатньо гарно пре ,але переважає вже індичка і хочеться розвалитися на диван.
Переглянути вкладення 51263


Вивід:

Селер: 11/10 «Приємний в спілкуванні, толерантний, людина слова»

Стелс: 8/10 «Ну з моєї субʼєктивної думки, можна трішки попрацювати. За вакуум +»

Розсип: Тверда 8. Розсип на чувака без толі, це пару напасів і торба. Я три взяв, чотко!

Шишка: 9/10 «Завжди є стимул розвиватися, був в Європі курив таке, що мама не горюй. Тут добірна марихуана, яка доступна по ціні і дає в рот половині шлаку, яким банчать інші селери. Гарно пролічена, гарна з виду, без єдиної насінини.


Що ще треба?



На цьому все, контакти залишив вище, зустрінемось ще.

З повагою Антисепт

Завжди будь ласка друже, дуже приємно за щірі слова, приємні емоції і розвернутий відгук🤝
 
Дуже гарні суцвіття! Аромат, смак, зовнішній вигляд, ефект - все на високому рівні. Досить сухі, з великою кількістю трихом, диму багато та горло не деруть) Ціна якість 10/10, для мене один з фаворитів на ресурсі. Дякую!
 

Вкладення

  • IMG_2686.jpeg
    IMG_2686.jpeg
    2.4 MБ · Перегляди: 20
Назад
Зверху Знизу