Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

продам 300г шиша (70грн за грам) одним лотом

А який в тому сенс? Типу після того як відправить тобі, зразу знайдуться покупці у ноунейма?😂 Можливо тоді варто відписати Про-Тестерам?

Ті хто купують, ті і так купують. А «дай пробу бро» нічого купувати не будуть. Не треба давати рибку, треба давати вудочку, нехай самі виростять і ніхто жадібним не буде
Ті шо купують - мають знати шо вони купують - ми ж не на ринку де можно полуницю скоштувати перед купівлею . Для того и даютьса проби - и пишутса репорти на товар .
 
Ті шо купують - мають знати шо вони купують - ми ж не на ринку де можно полуницю скоштувати перед купівлею . Для того и даютьса проби - и пишутса репорти на товар .
Так ти хочеш щоб тут був ринок з полуницею, а тут не ринок, тут супермаркет😂 Ринок там біля циган за гаражами, де з мішка висипають топ стафчик, там думаю дадуть попробувати навіть більше ніж очікуєш. Проби даються, але коли тема в «дай пробу бро» це виглядає принизливо. А коли ще намагаються маніпулювати, типу «да ніхто у тебе не купить доки я не попробую, ти ноунейм, я маю спробувати щоб продалось то»😂
І ще додам, чувак продає оптом, по оптовій ціні, ти кажеш що той хто купує має знати що купує, погоджуюсь. Але навіть якось приємніше виглядає домовитись на клад в 1-2 грами по ціні опту. Так можуть пробувати безкінечно, поки не до пробують що й продавати не буде чого
 
Так ти хочеш щоб тут був ринок з полуницею, а тут не ринок, тут супермаркет😂 Ринок там біля циган за гаражами, де з мішка висипають топ стафчик, там думаю дадуть попробувати навіть більше ніж очікуєш. Проби даються, але коли тема в «дай пробу бро» це виглядає принизливо. А коли ще намагаються маніпулювати, типу «да ніхто у тебе не купить доки я не попробую, ти ноунейм, я маю спробувати щоб продалось то»😂
І ще додам, чувак продає оптом, по оптовій ціні, ти кажеш що той хто купує має знати що купує, погоджуюсь. Але навіть якось приємніше виглядає домовитись на клад в 1-2 грами по ціні опту. Так можуть пробувати безкінечно, поки не до пробують що й продавати не буде чого
добре я восени нарву бадиля - в нас иого багато росте ( дика конопля ) и спробую иого комусь продати ) . Ті вважаешь - шо хтось так просто заплати 21 000 гривен за коту у мішку ? Тім більше - ті бачишь в якому розділи ми ведемо розмову ? Тут кидала на кадале )
 
добре я восени нарву бадиля - в нас иого багато росте ( дика конопля ) и спробую иого комусь продати ) . Ті вважаешь - шо хтось так просто заплати 21 000 гривен за коту у мішку ? Тім більше - ті бачишь в якому розділи ми ведемо розмову ? Тут кидала на кадале )
Можеш нарвати, продати 2 грами за 150грн, як пробний. Але я вважаю що це жалюгідно «дай пробу, бо в тебе ніхто не купить, ноунейм, зразу після проби мені продажі підуть».
Я теж виставлявся в цьому розділі, і знаєш що? Ніхто не купує хто бере проби. А якщо людина не хоче ризикувати, то купує трішки менше ніж планував або мінімально, для першого разу. Я прям запамʼятав одного попрошайку який тоді мене жостко хейтив, типу «без проб не зрозуміло, нічого не продаси, ціни оверпрайс», хоча в шопах де такі самі ціни, він не писав що дорого, а знову ж таки починав «дай пробу бро».
 
Можеш нарвати, продати 2 грами за 150грн, як пробний. Але я вважаю що це жалюгідно «дай пробу, бо в тебе ніхто не купить, ноунейм, зразу після проби мені продажі підуть».
Я теж виставлявся в цьому розділі, і знаєш що? Ніхто не купує хто бере проби. А якщо людина не хоче ризикувати, то купує трішки менше ніж планував або мінімально, для першого разу. Я прям запамʼятав одного попрошайку який тоді мене жостко хейтив, типу «без проб не зрозуміло, нічого не продаси, ціни оверпрайс», хоча в шопах де такі самі ціни, він не писав що дорого, а знову ж таки починав «дай пробу бро».
Ну як ті не можешь зрозуміти ? Кто бере проби - не повинен купувати - він повинен написати обьективну розповідь на товар - а вже хтось прочте и вирішить купити . Тім бильш - тут завжди більше гостей ніж сектантів онлаин - ну так це працюе вже багато років .
 
Можеш нарвати, продати 2 грами за 150грн, як пробний. Але я вважаю що це жалюгідно «дай пробу, бо в тебе ніхто не купить, ноунейм, зразу після проби мені продажі підуть».
Я теж виставлявся в цьому розділі, і знаєш що? Ніхто не купує хто бере проби. А якщо людина не хоче ризикувати, то купує трішки менше ніж планував або мінімально, для першого разу. Я прям запамʼятав одного попрошайку який тоді мене жостко хейтив, типу «без проб не зрозуміло, нічого не продаси, ціни оверпрайс», хоча в шопах де такі самі ціни, він не писав що дорого, а знову ж таки починав «дай пробу бро».
в идеале конечно давать пробу протестерам. ну или прям человеку с репутацией. но опять же в ситуации, когда сам продавец ноунейм с сегодняшней регистрацией, ну допустим он правда никого тут не знает и зашел первый день...возможно стоит в правилах обозначить, что пробу таки стоило бы выдать ответственному сектанту под репорт, чтобы обять же не допустить ситуации када уже не новый сектанат создает тему о продаже, но пробу дает какому-то сегодня же зареганному юзеру, который или корешь или мульт. протестеры конечно идеально для этой роли, но их может тоже не хватать на все пробы, поэтому какую-то градацию о юзере с репой можно было бы утрведить . может тестера могли бы утверждать модеры, типо как отвественное лицо изъявившее желание протестировать продукт, если про- заняты
 
Ну як ті не можешь зрозуміти ? Кто бере проби - не повинен купувати - він повинен написати обьективну розповідь на товар - а вже хтось прочте и вирішить купити . Тім бильш - тут завжди більше гостей ніж сектантів онлаин - ну так це працюе вже багато років .
Погоджуюсь, але я вважаю більш обʼєктивною моделлю не хуісосити сходу сектанта що пропонує свій продукт, а просто запропонувати варіант про те що якщо бажаєш можу спробувати. А далі вже продавець сам вирішує чи потрібно то йому. Хоча краще в такому випадку вже звернутись до про тестерів, які я думаю не обділені увагою і зроблять обʼєктивний висновок, а не компліментарний щоб ще заслали. І магазини з топовим шишлом також звертаються до них, так що додатково продавець може отримати відгук від людини з серйозним толером і порівняння з топами представленими на секті. Чи може відгук такого сектанта як і я бути на рівні з відгуком протестера? Звідки я можу знати про його толер і як мене пробере дана трава? Можливо він 3 місяці кругом пише і чекає коли все таки на нього проба впаде і у нього нульова толерантність. З чим він буде порівнювати, що пробував до цього…?

в идеале конечно давать пробу протестерам.
Точніше можеш давати кому хочеш, але користі буде більше від відгуку про тестера.
 
А який в тому сенс? Типу після того як відправить тобі, зразу знайдуться покупці у ноунейма?😂 Можливо тоді варто відписати Про-Тестерам?

Ті хто купують, ті і так купують. А «дай пробу бро» нічого купувати не будуть. Не треба давати рибку, треба давати вудочку, нехай самі виростять і ніхто жадібним не буде
те кто пишут дай пробу ничего и не будут покупать тут ти прав
но когда чел купит себе 300гр и обнаружит там 20-30% семок , будете как далбаеби обьяснять Гаранту за жизнь вашу тяжелую
 
Назад
Зверху Знизу