Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Питання по мефедрону

Tool

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
268
Репутація
242
Вподобайки
347
Бали
444
Який меф менше забиває ніс.?
Помічав що є різниця. Деякий сильно зразу забиває, а деякий ні.

В яких магазинах з цим найкраще.?

В моєму випадку найкращий був який не перетирався в порошок, дрібні кристали завжди залишалися.
 
Останнє редагування:
Мефедроновый Гурман
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Промиваю ніс - немаю проблем з забиванням.

які ви ще зустрічали види і чим вони відрізнялись.?
Порошковий, не кристал, не пісок. Нагадував по субстанції - амфетамін сульфат в певній мірі.
Дуже противний, але круто працюючий, і не сильно забиваючий ніс.
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Порошковий, не кристал, не пісок. Нагадував по субстанції - амфетамін сульфат в певній мірі.
Дуже противний, але круто працюючий, і не сильно забиваючий ніс.
А шо за магаз? Де брав такий?
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Ми обоє знаємо що це за магазин, де кур прийняли на початку весни. Давай його навіть не називати)
Ясно, я спочатку так і подумав)
Ну в них дійсно меф відрізнявся від всього інакшого. ((
Мабуть хіміків там взяли разом з кур'єрами (
Більше ніде такого немає
Повідомлення об'єднано автоматично:

Промиваю ніс - немаю проблем з забиванням.
Якщо скоротити моє питання то воно звучить що є меф який більше забиває ніс, а є який менше.

Бо якщо ніс забитий то далі без сенсу брати.

І тому вирішив розібратись
 
Ясно, я спочатку так і подумав)
Ну в них дійсно меф відрізнявся від всього інакшого. ((
Мабуть хіміків там взяли разом з кур'єрами (
Більше ніде такого немає
Я з їхнього мефа і почав юзати. Він був дуже ОК, буду відвертим.
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Можливо ще хтось помічав, чи це лише моє спостереження що меф в нас попадається двох видів.

Перший: в більших кристалах які кришаться повністю в порошок

Другий: який кришиться ніби в дуже дрібнозернистий пісок, а в порох не перетирається.

І власне перший варіант завжди забиває ніс, ніби просто налипає на слизову. другий забиває значно менше і тому довше тримає і можна брати більше доріг.

І мені здається що меф має бути таким як другий варіант.

питання в яких магазинів зараз другий варіант.?
Повідомлення об'єднано автоматично:

які ви ще зустрічали види і чим вони відрізнялись.?
меф це хуйня
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
меф, на мою думку, то тільки той, що кристалами
той, що порошок, від мефу має тільки назву (це котрий з органолептикою амфетаміну)
 
Во во. Сам первые пары смаковал от пиздатого мефа. И потом раз пять хуйня хуйней была. И тот самый пиздый еле перетирался. Немного коричневый песенок было во фракции. Но пёр он пизда. Один час я гулял со смаком. Небо было , как под психоделиками. Вобщем-то гавна хуевого много, а настоящее найди
 
Во во. Сам первые пары смаковал от пиздатого мефа. И потом раз пять хуйня хуйней была. И тот самый пиздый еле перетирался. Немного коричневый песенок было во фракции. Но пёр он пизда. Один час я гулял со смаком. Небо было , как под психоделиками. Вобщем-то гавна хуевого много, а настоящее найди
Нарешті.. Бо я думав що це я один це помітив цю різницю .. І власне цей варіант зараз складно знайти.

Таке враження що зараз кругом один і той самий виробник і трохи той виробник хуйовий.
 
Нарешті.. Бо я думав що це я один це помітив цю різницю .. І власне цей варіант зараз складно знайти.

Таке враження що зараз кругом один і той самий виробник і трохи той виробник хуйовий.
Я також той прикол відчув дуже яскраво. Навіть візуально, тяга яскрава, та коротка. Ліпить з ейфоричним смаком і будь де доречні добре
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool
Таке враження що зараз кругом один і той самий виробник і трохи той виробник хуйовий.
Скоріше повари роблять по більш схожій кристалізації, тобто ісходнік який ми отримуємо - дуже ідентичний зачасту.
Але і виключати те, що купують іноді у одного поставщика - теж не можна.
 
Нарешті.. Бо я думав що це я один це помітив цю різницю .. І власне цей варіант зараз складно знайти.

Таке враження що зараз кругом один і той самий виробник і трохи той виробник хуйовий.
ми з тобою про це в іншій темі спілкувались

у багатьох шопів, на початку літа, під назвою мефедрон почали продавати шляпу
 
ми з тобою про це в іншій темі спілкувались

у багатьох шопів, на початку літа, під назвою мефедрон почали продавати шляпу
Так. пам'ятаю. 👍
Я тому і створив цю тему бо так розумію що закупки йдуть в основному в того самого, тепер вже хуйового виробника.

Надіюсь ситуація зміниться
 
Назад
Зверху Знизу