Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

⭐️ОТЗЫВЫ РЕАЛЬНЫХ КЛИЕНТОВ [СЕРОТОНИН]⭐️

Трип репорт на шш сорт Amnesia
От м
Трип репорт на шш сорт Amnesia
От магазина Seratonin


Ждав свой победный выйграш неделю был приятно воознагражден ввиде приятного бонуса грамма сверху.
Стэлс хороший вопросов нету,пусть замаривал мозги и босу и саппорту каждый день,культурно и вежливо всегда отзывались.


Добравшись к булю приступаю к покуру весс 6.35г ровно шишка ппахнет специями и пряностями подробив примерно пол грамма+- на пробу


Напалил первую хорошую банку примерно 0.2 +- заходит шш легко приятная на виходе не дерет горло и имеет после пряний привкус, в течение 5минут понимаю что накурило неплохо, решил дать вторую чуть больше первой чтоби убило и понять ефект

Следующая банка пошла чуть посложнее и уже понял что сам ефект приятний сативний стим ефект 40/60сатива по ефекту : спокойний на угарать тянет уже нагребло неплохо рослабление и накур 😂ну и на глаза хорошо дает
Шш даже с большим толером убивает весьма неплохо.
Очень мощно все три дня прошли как под амнезией и правда это было супер мощно не зря ждал шоп ваш буду сам пользовать и всем советовать!!!

Победных шш хватило на 3дня жесточайших покуров с кентом

Спасибо шопу за такие мощные рулетки и такие приятные призы.

Шоп 10/10
Шш 9/10
Оператор 10/10
Братвух , а фотку ?(
 
Добрый,всем ответят в скором времени.
Представник магазину вийшов на звʼязок в телеграм, запропонував максимально приємне вирішення ситуації, вдячний за клієнтоорінтованість та порядність у вирішенні спірного питання. Однозначно буду продовжувати співпрацю та рекомендувати. Дякую. 🤝
 
Представник магазину вийшов на звʼязок в телеграм, запропонував максимально приємне вирішення ситуації, вдячний за клієнтоорінтованість та порядність у вирішенні спірного питання. Однозначно буду продовжувати співпрацю та рекомендувати. Дякую. 🤝
А вы переживали ))
 
  • Вподобайка
Реакції: Dell
 
Реальные отзывы реальных клиентов. Без редактирования и удаления.
Каждый покупатель может здесь оставить реальный отзыв об о работе нашего шопа
 
IMG_5076.jpeg
Замовив вчора 100, сьогодні отримав 117) Дякую за співпрацю 🤝
 
 
Замовив був 3г відправкою , так як в опера були проблеми з тел і трохи про мене забув на тиждень , я нагадався і опер вибачився і сказав , що подвоїть моє замовлення, на що я дуже приємно був здивований і очікував відправки.Опер до речі після того як сказав , що відправить до години, то за 30 хв ттн вже був у мене)
Забрав 6.3 , сорт хуй зна походу 6.3г якогось одного , але уточню в опера😅 , але після 0.18 гарно навалює
Шш-8.5/10
Стелс збс вакуум хороший 8/10
Опер спочатку 5/10,бо рідко відповідав , але це мені здається нормально в даній ниші, але то таке )) а опер в результаті на кінець замовлення 9.5/10
Загальні враження на кінець замовлення 9.5/10
Однозначно буду тут брати ще , дякую велике .💪
 

Вкладення

  • IMG_1856.jpeg
    IMG_1856.jpeg
    2.4 MБ · Перегляди: 4
Замовив був 3г відправкою , так як в опера були проблеми з тел і трохи про мене забув на тиждень , я нагадався і опер вибачився і сказав , що подвоїть моє замовлення, на що я дуже приємно був здивований і очікував відправки.Опер до речі після того як сказав , що відправить до години, то за 30 хв ттн вже був у мене)
Забрав 6.3 , сорт хуй зна походу 6.3г якогось одного , але уточню в опера😅 , але після 0.18 гарно навалює
Шш-8.5/10
Стелс збс вакуум хороший 8/10
Опер спочатку 5/10,бо рідко відповідав , але це мені здається нормально в даній ниші, але то таке )) а опер в результаті на кінець замовлення 9.5/10
Загальні враження на кінець замовлення 9.5/10
Однозначно буду тут брати ще , дякую велике .💪
Дякуємо )
 
Беру вже не перший раз,завжди з бонусом ,шишки відмінні,відправка ультрашвидка, обслуговування клієнтів на найвищому рівні,всі мої побажання завжди були враховані,сили і процвітання магазу
 
Реальные отзывы реальных клиентов. Без редактирования и удаления.
Каждый покупатель может здесь оставить реальный отзыв об о работе нашего шопа
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу