Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Очередная пакость от клоуна еврея

  • Автор теми AAA
  • Дата створення
Сєпари шото розлаялись, умора просто))
 
За мене не переживай, слідкуй краще за своєю попкою) а то мало лі, тцкшники знайдуть або сбу 😉
Ну раз пошла така хуйня. Я не прятался , и даже не выезжал со своего города на юге и не скрываюсь и нихуя не делал во вред своей стране. Выдохни дружок,а то что я разговариваю на русском вообще нихуя не значит. Призовут пойду, ну а ты как там?
 
Ну раз пошла така хуйня. Я не прятался , и даже не выезжал со своего города на юге и не скрываюсь и нихуя не делал во вред своей стране. Выдохни дружок,а то что я разговариваю на русском вообще нихуя не значит. Призовут пойду, ну а ты как там?
Мужик, у мене нема проблем з тим на русском языке ты разговариваешь чи балакаєш мовою українською. Може читав на днях про старого хєра зі Львова який наводив ракети на Яворівський полігон, так от. Чому я сказав про сбу? так тому,що в мене склалось враження з смс твоєї підтримки форумним сєпарам. Соррі, якщо я помилився. А про армію, був би в Україні я не чекав поки мене зловили чи повістку дали, а пішов би сам уви і ах так вийшло ,що я виїхав ще до війни, як все почалось я дійсно хотів вернутись але мене вмовили лишитись, батьки, друзі які лишились дома, німці знайомі. Так я не воюю але допомагаю армії іншим. Я відповів на твоє питання?
 
Ну раз пошла така хуйня. Я не прятался , и даже не выезжал со своего города на юге и не скрываюсь и нихуя не делал во вред своей стране. Выдохни дружок,а то что я разговариваю на русском вообще нихуя не значит. Призовут пойду, ну а ты как там?
за это уваженние.
а то некоторые сбежали в 2022 и пиздят о патриотизьме
 
Назад
Зверху Знизу