Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Мухоморы и ежовик

sahuru

Посвященный
Реєстрація
20.04.24
Повідомлення
2 532
Репутація
3 375
Вподобайки
3 891
Бали
1 580
После долгой паузы приёма мхм , получил от своих лесных братьев и систер посылку с мухоморами и отдельно заказал ежа .
Как рах то что надо в ебучий нереальный осенний ВЗРОСЛЫЙ график .
IMG_20240922_180226.jpgIMG_20240922_181618.jpg
 
Можно ли их курить, допустим сделать блант на 5 грамм
 
Распишите что у вас по курсам по трипам мхм. Польза вред , кто что понял
 
После долгой паузы приёма мхм , получил от своих лесных братьев и систер посылку с мухоморами и отдельно заказал ежа .
Как рах то что надо в ебучий нереальный осенний ВЗРОСЛЫЙ график .
Переглянути вкладення 47338Переглянути вкладення 47339
ммммммм
 
Распишите что у вас по курсам по трипам мхм. Польза вред , кто что понял
0.5г , 2 рази на день , місяць або два . З дозуванням краще не більше , бо в мене від 2г в день в сон почало клонити постійно, буквально як сонна муха ходиш не можеш раму зібрати .
З плюсів суб’єктивних - вирівнюється емоційний фон, не тягне на алкоголь, сон краще, стрес не виводить з рівноваги.
 
0.5г , 2 рази на день , місяць або два . З дозуванням краще не більше , бо в мене від 2г в день в сон почало клонити постійно, буквально як сонна муха ходиш не можеш раму зібрати .
З плюсів суб’єктивних - вирівнюється емоційний фон, не тягне на алкоголь, сон краще, стрес не виводить з рівноваги.
перебрр
 
По дозуванню можливо , тут треба під себе підбирати кожному . Я орієнтувався на те, щоб після прийому ти взагалі нічого не відчував , ніяких навіть малих змін сприйняття, настрою чи свідомості.
 
0.5г , 2 рази на день , місяць або два . З дозуванням краще не більше , бо в мене від 2г в день в сон почало клонити постійно, буквально як сонна муха ходиш не можеш раму зібрати .
З плюсів суб’єктивних - вирівнюється емоційний фон, не тягне на алкоголь, сон краще, стрес не виводить з рівноваги.
Я принимал очень долгим большим курсом ,для нормализации сна и настроения . Грамм утром и пол вечером . Мне комфортно было , убивало тригеры в корне . И королевские мне понравились больше всего , в них нет скополамина и иботеновой кислоты
 
Я принимал очень долгим большим курсом ,для нормализации сна и настроения . Грамм утром и пол вечером . Мне комфортно было , убивало тригеры в корне . И королевские мне понравились больше всего , в них нет скополамина и иботеновой кислоты
Кислота повинна руйнуватись за ідеєю під час сушки, тому це важливо робити правильно. Бо вона в прямому розумінні викликає відмирання мозку )
 
Кислота повинна руйнуватись за ідеєю під час сушки, тому це важливо робити правильно. Бо вона в прямому розумінні викликає відмирання мозку )
Та там усе шо працює на ацитилхолінові рецептори неє добре ... Не розумію як люди усвідомлення трипують. Скополамін нікуди не пропадає у червоному його не багато а ось у пантері купа
 
Я принимал очень долгим большим курсом ,для нормализации сна и настроения . Грамм утром и пол вечером . Мне комфортно было , убивало тригеры в корне . И королевские мне понравились больше всего , в них нет скополамина и иботеновой кислоты
Есть кислота,просто она при правильной сушке преобразуется в мусцимол.
А у меня лес вокруг,и ни единого гриба от слова соовсем
 
Назад
Зверху Знизу