Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Musk Empire new web3 game in Telegram

MUSKlolnftcry

Сектант
Реєстрація
21.07.24
Повідомлення
1
Репутація
-4
Вподобайки
0
Бали
1
❓ Як стати багатим

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!


🔵Заробляй
Торкайтеся екрана, щоб добувати монети. Ви ніколи не можете мати забагато!

🔝Покращувати
Покращуйте Маска та його бізнес, щоб збільшити пасивний дохід і підвищити свій рівень.

👥Друзі
Запрошуйте друзів, щоб разом розвивати імперії! За кожного запрошеного вами друга ви отримаєте бонус. Коли ваш друг досягне нового рівня, ви також отримаєте монети.

⚡️Переговори
Змагайтеся з друзями та вигравайте монети! Чим більше друзів ви запросите, тим більше битв зможете активувати.

📋Квести
Виконуйте прості щоденні завдання, щоб заробити внутрішньоігрову валюту!

💥 Лотерея
Беріть участь у лотереях, щоб отримати справжні грошові призи! Чим більше друзів ви запросите, тим більше лотерейних квитків ви отримаєте.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Screenshot_2024-07-21-07-19-11-366_org.telegram.messenger.jpgScreenshot_2024-07-21-07-19-16-976_org.telegram.messenger.jpgScreenshot_2024-07-21-07-19-19-695_org.telegram.messenger.jpg
Примітка засновника - важливі запитання

Сап, мускуси!

Я хотів би почати з висловлення нашої глибокої вдячності за вашу підтримку та допомогу в розвитку нашої спільноти. Ми щиро цінуємо це і хочемо відплатити тим же.

Ми зробимо все можливе, щоб ви не тільки насолоджувалися грою, але й отримали щедрий еірдроп.

Тим часом я пишу, щоб відповісти на деякі важливі запитання, які циркулюють.

А тепер перейдемо безпосередньо до справи.

Відповіді на деякі ключові питання:

— Лістинг буде
— Лістинг буде на біржах рівня 1
— Ми розповсюдимо всі токени, залишивши лише невелику винагороду для подальшого розвитку продуктів нашої екосистеми
— Все буде прозоро і відкрито для глядача

Наша головна мета полягає в тому, щоб уся наша спільнота отримувала насолоду та користь.

Токен буде запущено на TON

Кількість жетонів, які ви отримаєте в airdrop, залежатиме від кількох факторів.

Пам’ятайте, чим більше цінності ви принесете нашій спільноті, тим більше жетонів ви отримаєте.

Я буду тримати вас у курсі та повідомлятиму, щойно ми отримаємо приблизну дату розміщення.

Продовжуйте грати, отримуйте задоволення і давайте разом створювати великий і стійкий рух.

Дякую всім! 🤘❤️‍🔥

Доречі тут можливо непогано заробити я вивів звідси кошти , усім хай щастить




Screenshot_2024-07-21-07-21-39-974_com.bybit.app.jpg
 

    Desperado

    Балів: -2

    U-571

    Балів: -2
    -
ахахахах
бляяяяяяяяя
 
  • Вподобайка
Реакції: Nimble

    U-571

    Балів: -2
    -
❓ Як стати багатим

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!


🔵Заробляй
Торкайтеся екрана, щоб добувати монети. Ви ніколи не можете мати забагато!

🔝Покращувати
Покращуйте Маска та його бізнес, щоб збільшити пасивний дохід і підвищити свій рівень.

👥Друзі
Запрошуйте друзів, щоб разом розвивати імперії! За кожного запрошеного вами друга ви отримаєте бонус. Коли ваш друг досягне нового рівня, ви також отримаєте монети.

⚡️Переговори
Змагайтеся з друзями та вигравайте монети! Чим більше друзів ви запросите, тим більше битв зможете активувати.

📋Квести
Виконуйте прості щоденні завдання, щоб заробити внутрішньоігрову валюту!

💥 Лотерея
Беріть участь у лотереях, щоб отримати справжні грошові призи! Чим більше друзів ви запросите, тим більше лотерейних квитків ви отримаєте.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Переглянути вкладення 32727Переглянути вкладення 32728Переглянути вкладення 32729
Примітка засновника - важливі запитання

Сап, мускуси!

Я хотів би почати з висловлення нашої глибокої вдячності за вашу підтримку та допомогу в розвитку нашої спільноти. Ми щиро цінуємо це і хочемо відплатити тим же.

Ми зробимо все можливе, щоб ви не тільки насолоджувалися грою, але й отримали щедрий еірдроп.

Тим часом я пишу, щоб відповісти на деякі важливі запитання, які циркулюють.

А тепер перейдемо безпосередньо до справи.

Відповіді на деякі ключові питання:

— Лістинг буде
— Лістинг буде на біржах рівня 1
— Ми розповсюдимо всі токени, залишивши лише невелику винагороду для подальшого розвитку продуктів нашої екосистеми
— Все буде прозоро і відкрито для глядача

Наша головна мета полягає в тому, щоб уся наша спільнота отримувала насолоду та користь.

Токен буде запущено на TON

Кількість жетонів, які ви отримаєте в airdrop, залежатиме від кількох факторів.

Пам’ятайте, чим більше цінності ви принесете нашій спільноті, тим більше жетонів ви отримаєте.

Я буду тримати вас у курсі та повідомлятиму, щойно ми отримаємо приблизну дату розміщення.

Продовжуйте грати, отримуйте задоволення і давайте разом створювати великий і стійкий рух.

Дякую всім! 🤘❤️‍🔥

Доречі тут можливо непогано заробити я вивів звідси кошти , усім хай щастить




Переглянути вкладення 32730
Солевик затейник.
 
Назад
Зверху Знизу