Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

MrDewitt на прощання

Drug Psihiatr

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
528
Репутація
790
Вподобайки
845
Бали
690
MrDewitt може ти пам"ятаєш як колись незадовго до падіння старої лаби ти виручив мене пригостивши кладом з шишкою. Я тобі дуже за те вдячний був, є і буду. Того вечора, розкурившись шишкою яку ти мені підігнав, я вирішив тебе віддячити в креативний спосіб, але так і не довів задумане до кінця, а потім вже і форум впав, ну якось туди сюди та й не до того було.

а от тепер я викупаю шо в мене тупо останній шанс висловити тобі подяку саме в той спосіб який я тоді замислив. сподіваюсь ти побачиш це повідомлення. а якщо на момент публікації цієї теми ти вже покинув нас, то звертаюсь до сектантів, хто може має контакти його в ТГ, скиньте йому пліз посиланнячко на цю тему вдячності від Драг Психіатра.

Власне, а що ж я тоді такого задумав креативного і не втілив до кінця? а я, повторюсь, покуривши тої шишки, взявся генерувати штучним інтелектом картинки - ілюстрації на тему того як MrDewitt мене врятував.


Ось що в мене вийшло:


_48621de9-c647-4860-bfef-ebb6ec2329d4.jpg_b1c637a4-c262-4788-aa50-fa4f5412ca37.jpg_95d873e8-a986-48f9-8e47-67710cb325c2.jpg_2836dfba-af06-4001-b9f4-eb0bc7342e4c.jpg_b1938e2b-ad54-4221-b5fc-e3f7085d5b5e.jpg_ec4673ac-987a-461f-809b-32c9be8a701b.jpg_15d59a04-cbb8-48cf-9982-e767a7c3d2d5.jpg_2d36bdbc-18e8-4051-a8d2-d31bcc4568fe.jpg_ed962e55-163f-48c8-8fe3-44d876f66977.jpg_0358cead-dc2a-4a77-be1f-376f966fa098.jpg


Промпт, кому цікаво:
величний надприродний просвітлений космічний сірий кіт з тілом як у людини стоїть у повний зріст у темносірому бронескафандрі без шолому дарує лікарю у білому халаті без головного убору священну реліквію - соснову шишку сингулярності, що випромінює містичне божественне сяйво, та відновлює своїми чарами сили доктора, за що він та його пацієнти прославляють кота-чудотворця. в стилях неоновий психоделічний кіберпанк та середньовічний візантійський іконопис, цифровий живопис
 
Останнє редагування:
Унікальний симбіоз калу та сечі
Міг сказати би я
Але хай це буде не останньою справою, якою ви можете допомогти один одному
 
@
Та ти чого) це ж не більше, ніж інтернет-висєри імпульсивного всплєску неадекватної частини людської бутності, яка виникає митиєво від прочитаного, швидше, ніж щось, що б людина мала б видати по міркам адекватності, яку ми чекаємо від людей)

,міг сказати би я, - мало б дати поняття, що перше не серйозно)
Я радий, що є люди, які отак діляться і дякують, насправді)
 
Мистер Девитт спасибо что живой
 
MrDewitt може ти пам"ятаєш як колись незадовго до падіння старої лаби ти виручив мене пригостивши кладом з шишкою. Я тобі дуже за те вдячний був, є і буду. Того вечора, розкурившись шишкою яку ти мені підігнав, я вирішив тебе віддячити в креативний спосіб, але так і не довів задумане до кінця, а потім вже і форум впав, ну якось туди сюди та й не до того було.

а от тепер я викупаю шо в мене тупо останній шанс висловити тобі подяку саме в той спосіб який я тоді замислив. сподіваюсь ти побачиш це повідомлення. а якщо на момент публікації цієї теми ти вже покинув нас, то звертаюсь до сектантів, хто може має контакти його в ТГ, скиньте йому пліз посиланнячко на цю тему вдячності від Драг Психіатра.

Власне, а що ж я тоді такого задумав креативного і не втілив до кінця? а я, повторюсь, покуривши тої шишки, взявся генерувати штучним інтелектом картинки - ілюстрації на тему того як MrDewitt мене врятував.


Ось що в мене вийшло:


Переглянути вкладення 30231Переглянути вкладення 30230Переглянути вкладення 30223Переглянути вкладення 30224Переглянути вкладення 30225Переглянути вкладення 30226Переглянути вкладення 30227Переглянути вкладення 30228Переглянути вкладення 30222Переглянути вкладення 30219
пиздец красиво , уже можно в оформления брать магазина ШИШКИ ОТ КОШКИ
 
пиздец красиво , уже можно в оформления брать магазина ШИШКИ ОТ КОШКИ
та я промпты такие насочинял шо сейчас вот их просматриваю и сам охуеваю
Повідомлення об'єднано автоматично:

Промпт, кому цікаво:
величний надприродний просвітлений космічний сірий кіт з тілом як у людини стоїть у повний зріст у темносірому бронескафандрі без шолому дарує лікарю у білому халаті без головного убору священну реліквію - соснову шишку сингулярності, що випромінює містичне божественне сяйво, та відновлює своїми чарами сили доктора, за що він та його пацієнти прославляють кота-чудотворця. в стилях неоновий психоделічний кіберпанк та середньовічний візантійський іконопис, цифровий живопис
 
MrDewitt може ти пам"ятаєш як колись незадовго до падіння старої лаби ти виручив мене пригостивши кладом з шишкою. Я тобі дуже за те вдячний був, є і буду. Того вечора, розкурившись шишкою яку ти мені підігнав, я вирішив тебе віддячити в креативний спосіб, але так і не довів задумане до кінця, а потім вже і форум впав, ну якось туди сюди та й не до того було.

а от тепер я викупаю шо в мене тупо останній шанс висловити тобі подяку саме в той спосіб який я тоді замислив. сподіваюсь ти побачиш це повідомлення. а якщо на момент публікації цієї теми ти вже покинув нас, то звертаюсь до сектантів, хто може має контакти його в ТГ, скиньте йому пліз посиланнячко на цю тему вдячності від Драг Психіатра.

Власне, а що ж я тоді такого задумав креативного і не втілив до кінця? а я, повторюсь, покуривши тої шишки, взявся генерувати штучним інтелектом картинки - ілюстрації на тему того як MrDewitt мене врятував.


Ось що в мене вийшло:


Переглянути вкладення 30231Переглянути вкладення 30230Переглянути вкладення 30223Переглянути вкладення 30224Переглянути вкладення 30225Переглянути вкладення 30226Переглянути вкладення 30227Переглянути вкладення 30228Переглянути вкладення 30222Переглянути вкладення 30219


Промпт, кому цікаво:
величний надприродний просвітлений космічний сірий кіт з тілом як у людини стоїть у повний зріст у темносірому бронескафандрі без шолому дарує лікарю у білому халаті без головного убору священну реліквію - соснову шишку сингулярності, що випромінює містичне божественне сяйво, та відновлює своїми чарами сили доктора, за що він та його пацієнти прославляють кота-чудотворця. в стилях неоновий психоделічний кіберпанк та середньовічний візантійський іконопис, цифровий живопис
Коты фантастические ✨ приятная неожиданность будет🐈
 
Мыслите глубже )))
 
в какай праграмє работаіш ,., абаснуі ,., псіхіадр .,.
 
Назад
Зверху Знизу