Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Ми розкололись по дорозі додому

Я запечатана болем, — в горло штовхаю горілку, з перегаром, просочена димом сигар, — в мені мистецтво твоїми словами згорає, пробуджуючи мій сенс у чомусь знову.
Мені мотузками горло обплітає мову, бʼє по ребрах, підпалює віски. А за холодними вікнами сонце виблискує, фарбуючи кривавим всі пелюстки.
Я знову залишуся сьогодні, мабуть, в цій темній шафі мрії, де ніхто не виганяє тебе з думок.
Звичкою вбиваючи мій погляд у стелю, запилений попелом хворого виродка. Однотонний, звичний мій ритуал похорону, де я ховаю таємницю втрати розуму.
Безтурботні ночі здаються помилкою, коли ми разом сміялися вітру в обличчя, де двоє закоханих насолоджувалися тортурами, відчайдушною дурістю — всім на зло.
Та спогади залишаються на порожніх сторінках, а я згадую та в горло штовхаю горілку.
Где репорт на первый Трипп под солью
 
Тю, так в тебе депресія. Ти ж і сама це викупаєш) так чому б не полікувать кукуху? Антидепресантів похавать, вітамін д пропить, врегулювати собі режим сну. І відступить туга-бентега, легше жити стане.
 
Больше по кладбищу гуляй наюзанная, быстрее с ума сойдёшь.
У тебя некропривязка и не одна, эти сущности уже жрут тебя)
 
Тю, так в тебе депресія. Ти ж і сама це викупаєш) так чому б не полікувать кукуху? Антидепресантів похавать, вітамін д пропить, врегулювати собі режим сну. І відступить туга-бентега, легше жити стане.
Очень хочется жить как все нормальные люди, а не под присмотром психиатров и благодаря препаратам
 
Назад
Зверху Знизу