Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Майн Кампф

трікстер

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
404
Репутація
1 171
Вподобайки
928
Бали
419
Купив я минулого літа чудову книгу австрійського художника. Лежала вона в мене, поки одного разу нанюхавшись амфетаміну я вирішив її погортати. І відразу мені попала глав ХІ першої частини під назвою "Народ і раса". Як же ж я тоді прихуїв з того наскільки детально по полочках фюрер розклав стратегію вплетення євреїв у будь-який народ. Як вони приходять спочатку під видом торговців і гостей, потім як подобає геніальним паразитам починають вплітатись у всі сфери життя держави, закінчуючи владою. Реально саме цю главу варто читанути хоча б і якщо хтось не проведе паралелі з Україною - то значить треба кращий фєн.

Звісно, сама книга - це прекрасний посібник по пропаганді, але все таки якщо сприймати критично - все що описано в ній - все має сенс.

Вільно читуючи книгу "у світі панує культ сили і жоден народ не досягав свого розквіту лише тим, що він сіяв любов і добро, хіппі йдуть нахуй відразу". Якщо є патріотизм і любов до своєї нації і народу - навіть самі радикальні методи будуть виправдані, тому що культ сили, особливо серед держав - це основа стабільності і розквіту будь-якого народу.

У книзі описана епоха дуже схожа на нашу, і можна провести купу паралелей з Україною.

Чітко описано проблема парламентаризму, коли кожен хуй, що сидить в парламенті не несе особисту відповідальність і цим самим їм розв'язані руки творити будь-яку залупу і ніхто не зможе притягнути 420 депутатів до відповідальності.

Загалом, рекомендую прочитати в контексті того, як реально син народу спробував прикласти всі сили щоб підняти свою націю з повного дна.

Потім через трохи я почав її читати під метамфетаміном, але все таки на тверезу добив її зовсім недавно і скажу що це круто! Я реально зацікавився політикою і переживаннями на рахунок свого народу. І скажу відразу, що поки Зелю не йобнуть і не прийде такий трушний син народу до влади і не влаштує диктатуру тут, щоб ми змогли піднятись на ноги - нам немає чого рипатись. Краще нарешті замовити метаквалону у Білосніжки і спообувати шо це за двіж така!!! А то ноль репортів. Єдиний репорт на цю двіж - це уроивок з "Вовка з Волл-Стріт"
 
Слабая книга
Фюрер раскрыл секрет вплетения нацистов в любой народ
Повідомлення об'єднано автоматично:

Культ силы для даунов
Вот ты хочешь применить культ силы
А то что я сильнее тебя не смущает?)
 
Вот ты хочешь применить культ силы
А то что я сильнее тебя не смущает?)
Ти в контексті якої сили задаєш таке питання? Я на роль фюрера не виступаю, я хочу дискусію)) А ти мені тут зразу пісюнами мірятись пробуєш.
 
1488
Самообразование не бросим !
 
Ти в контексті якої сили задаєш таке питання? Я на роль фюрера не виступаю, я хочу дискусію)) А ти мені тут зразу пісюнами мірятись пробуєш.
Я не меряюсь а констатирую
Чтобы применить культ силы надо быть сильнее
Повідомлення об'єднано автоматично:

фюрер отсталый Даун уровня зелибобы
 

    Tosik

    Балів: 5
Я не меряюсь а констатирую
Чтобы применить культ силы надо быть сильнее
Культ сили - це не зовсім доречно) має бути той, хто готовий взяти відповідальність на себе. Твоя сила до сраки, якщо ти не готовий взяти відповідальність за ідею, яка здається неможливою.
Повідомлення об'єднано автоматично:

фюрер отсталый Даун уровня зелибобы
Лєпиш чушь)) Зєля - клоун ізначально і все що він робить - це клоунада. Якщо ти порівнюєш їх - то все ясно з тобою)
 
Міжнародне співробітництво та дипломатія більш ефективні для досягнення національних інтересів ніж сила. Взагалом демократичні країни демонструють кращі показники розвитку та якості життя, бо реальний прогрес вимагає участі всього суспільства, а не лише одного "сина народу". Тому справжня стабільність і процвітання досягаються через верховенство права, демократичні інститути та повагу до прав людини.
Якщо хочешь диктатури - вали до рашки або рб, там вже є свої "сини народу"
 

    Tosik

    Балів: 5
Міжнародне співробітництво та дипломатія більш ефективні для досягнення національних інтересів ніж сила. Взагалом демократичні країни демонструють кращі показники розвитку та якості життя, бо реальний прогрес вимагає участі всього суспільства, а не лише одного "сина народу". Тому справжня стабільність і процвітання досягаються через верховенство права, демократичні інститути та повагу до прав людини.
Якщо хочешь диктатури - вали до рашки або рб, там вже є свої "сини народу"
Повториш це все, коли перехуярять всіх українців і коли сюди прийдуть євреї і араби їбати українок. Поговорим про їбучу демократію))
 
Повториш це все, коли перехуярять всіх українців і коли сюди прийдуть євреї і араби їбати українок. Поговорим про їбучу демократію))
А що ти пропонуєшь? Як ти уявляєш у нас диктатора із націоналістською ідеологією якщо ми тримаємося тільки завдяки допомозі саме демократичних країн.
 
і не прийде такий трушний син народу до влади і не влаштує диктатуру тут, щоб ми змогли піднятись на ноги - нам немає чого рипатись.
это нереально к огромному сожалению(
первая причина это деньги много денег, у кого бабки тот и главный а сейчас в 2024 и через 5 и через 10-15-20 лет это правило будет всегда действовать. А откуда у трушного сына народа много бабок? А нема! Единственный такой сейчас схожий это лукашенко как бы это кринжово не звучало , но он просто влез вовремя и теперь не отдаст власть никому. Он дурак в одном только что прогнулся под пукиным боясь что тот его сожрет походу как картошку фри. Из за этого он потерял как уважение народа так и сам себя уже перестал уважать как ранее ведь сиканул в штаны. У нас вон коля катлєта зато есть и прочая шушваль из медийки
Повідомлення об'єднано автоматично:

соре вырвалось
вообще не люблю темы политики
 
это нереально к огромному сожалению(
первая причина это деньги много денег, у кого бабки тот и главный а сейчас в 2024 и через 5 и через 10-15-20 лет это правило будет всегда действовать. А откуда у трушного сына народа много бабок? А нема! Единственный такой сейчас схожий это лукашенко как бы это кринжово не звучало , но он просто влез вовремя и теперь не отдаст власть никому. Он дурак в одном только что прогнулся под пукиным боясь что тот его сожрет походу как картошку фри. Из за этого он потерял как уважение народа так и сам себя уже перестал уважать как ранее ведь сиканул в штаны. У нас вон коля катлєта зато есть и прочая шушваль из медийки
Естественно, деньги являются ядром капиталистической мировой системы, но это не значит, что они решают всё. Конкретно в уровне развития государств ключевую роль играет их распределение между гражданами и эффективное управление экономикой. Да и чтобы стать условно диктатором, одних только денег далеко недостаточно. А Лукашенко прогнулся под пыню, когда тот помог ему сохранить власть разогнав протесты, хотя всегда был с ним заодно.
 
Естественно, деньги являются ядром капиталистической мировой системы, но это не значит, что они решают всё. Конкретно в уровне развития государств ключевую роль играет их распределение между гражданами и эффективное управление экономикой. Да и чтобы стать условно диктатором, одних только денег далеко недостаточно. А Лукашенко прогнулся под пыню, когда тот помог ему сохранить власть разогнав протесты, хотя всегда был с ним заодно.
если мы говорим конкретно про нашу нэньку то увы но здесь власть только за деньги, огромные грязные и кровавые тугрики😒
это и есть самое печальное, именно поэтому страдает страна и ее жители
 
если мы говорим конкретно про нашу нэньку то увы но здесь власть только за деньги, огромные грязные и кровавые тугрики😒
это и есть самое печальное, именно поэтому страдает страна и ее жители
Это не секрет. Но все прекрасно знают у кого все наши деньги и в открытую стать диктаторами у них не получается же. Выходят всякие схемы где какая-то да кроха из этих денег достаётся народу
 
Это не секрет. Но все прекрасно знают у кого все наши деньги и в открытую стать диктаторами у них не получается же. Выходят всякие схемы где какая-то да кроха из этих денег достаётся народу
ну кароче тут можно развивать эту тему до осени))
просто хочется верить шо мы не обречены как нация и спасение придет а каким оно будет это уже другой вопрос 🤙
 
ну кароче тут можно развивать эту тему до осени))
просто хочется верить шо мы не обречены как нация и спасение придет а каким оно будет это уже другой вопрос 🤙
Над этим вопросом стоит задумываться каждому иначе обречены
 
А що ти пропонуєшь? Як ти уявляєш у нас диктатора із націоналістською ідеологією якщо ми тримаємося тільки завдяки допомозі саме демократичних країн.
Ця допомога - це ведмежа послуга. Вони використовують нас для своїх цілей. По великому рахунку - всім на нас похуй)) Поки ми будемо грати роль жертви - дорога нам вимощена могильними каменями. Це все вже зайшло і так надто далеко. Завдяки таким пиздаболам як арестович, той самий зеля і ще купа уйобків. Їбать, Поворознюка чуть лі не героєм воздвижили. Ну хіба це не їбаторія в крайній степені???

Капітуляція - це єдиний логічний вибір в даний момент. Це як мінімум зберегло життя мільйонам справжніх воїнів, які б в майбутньому при правильній стратегії країни, якби вона реально стала на воєнні рельси, змогло б щось дати в майбутному.

А зара ми маємо тупо злив найкращих людей нації в пусту, на кожному кладовищі пройтись подивитись - можна ахуєти від могил воїнів, при тому, що нових не особо намічається з стратегією їбучого відлову звичайних цивільних, яких потім пустять на мясо. Це просто тотальний злив українського народу. І машина запущена і її зупинити з кожним днем стає все менш реально.

Влада теперішня відкрито показала що вона абсолютно непридатна для ведення війни. Тому єдиний вірний шлях - це відступити, поки ще є кого врятувати з фронту. Віддати території, переключити країну повністю на військові рельси і можливо при правильному підході (ну явно не з зєльою-переговорщіком) через декілька років ми би змогли щось з себе представляти.

І тут якраз надія на месію, на того хто справді зможе це все затащіти, як в свій час затащив Гітлер (звісно те, що було потім - це вже як Бог розпорядиться) але принаймні це був би шанс.

На разі - просто мясорубка зі згоди народу, який перебуває в ілюзії можливості перемоги, коли насправді країні приходить повний пиздець!
 
Завдяки таким пиздаболам як арестович, той самий зеля і ще купа уйобків. Їбать, Поворознюка чуть лі не героєм воздвижили. Ну хіба це не їбаторія в крайній степені???
весь сюр заключается в том что это сделали сами же граждане, которые подадутся туда откуда подует ветер
арестович крутой, арестович не крутой, зеля герой, а постойте ка уже нет уже во враги записывают
стадный рефлекс к сожалению у нас лучше всего проявился в самый неподходящий для этого момент
куча тупых сори за выражение амёб разного возраста но в основном молодых 25-30 лет не зная даже истории Украины хотя бы поверхностно виноваты в этом. Они не знают кто был президентом до зелёного но увидели в тиктоке видию про политыку и ваны тыпэр неврот ебаца подкованы в этом тупа патриоты до мозга костей
 
Ця допомога - це ведмежа послуга. Вони використовують нас для своїх цілей. По великому рахунку - всім на нас похуй)) Поки ми будемо грати роль жертви - дорога нам вимощена могильними каменями. Це все вже зайшло і так надто далеко. Завдяки таким пиздаболам як арестович, той самий зеля і ще купа уйобків. Їбать, Поворознюка чуть лі не героєм воздвижили. Ну хіба це не їбаторія в крайній степені???

Капітуляція - це єдиний логічний вибір в даний момент. Це як мінімум зберегло життя мільйонам справжніх воїнів, які б в майбутньому при правильній стратегії країни, якби вона реально стала на воєнні рельси, змогло б щось дати в майбутному.

А зара ми маємо тупо злив найкращих людей нації в пусту, на кожному кладовищі пройтись подивитись - можна ахуєти від могил воїнів, при тому, що нових не особо намічається з стратегією їбучого відлову звичайних цивільних, яких потім пустять на мясо. Це просто тотальний злив українського народу. І машина запущена і її зупинити з кожним днем стає все менш реально.

Влада теперішня відкрито показала що вона абсолютно непридатна для ведення війни. Тому єдиний вірний шлях - це відступити, поки ще є кого врятувати з фронту. Віддати території, переключити країну повністю на військові рельси і можливо при правильному підході (ну явно не з зєльою-переговорщіком) через декілька років ми би змогли щось з себе представляти.

І тут якраз надія на месію, на того хто справді зможе це все затащіти, як в свій час затащив Гітлер (звісно те, що було потім - це вже як Бог розпорядиться) але принаймні це був би шанс.

На разі - просто мясорубка зі згоди народу, який перебуває в ілюзії можливості перемоги, коли насправді країні приходить повний пиздець!
Я не розумію, що саме тебе більше турбує: міць нації чи людське життя? Якщо ми капітулюємо, Україну ми можемо вже ніколи не побачити, українці вимирають навіть і без війни, та нікому буде робити черговий реванш. Я вважаю, що росія не погодиться на умови миру, які не дозволять їй вести подальші бойові дії та зрештою захопити всю Україну.
 
Але і не кажу що треба далі тупо рубитися, я теж заїбався. Скоріш за все треба зусилля багатьох країн щоб зупинилось без сіквелу.
 
Назад
Зверху Знизу