LSD-25

Chris Partlow

Support M.Stanfield
Команда Секти
VIP Support
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
139
Репутація
155
Вподобайки
192
Бали
133
Депозит
1000 $
iu

ЛСД, або діетиламід лізергінової кислоти, є галюциногенним наркотиком, який вперше був синтезований швейцарським вченим у 1930-х роках. Під час холодної війни ЦРУ проводило таємні експерименти з ЛСД (та іншими наркотиками) для контролю розуму, збору інформації та інших цілей. Згодом цей наркотик став символом контркультури 1960-х років, приєднавшись до інших галюциногенних і рекреаційних наркотиків на рейв-вечірках. Альберт Гофманн, дослідник зі швейцарської хімічної компанії Sandoz, уперше розробив діетиламід лізергінової кислоти або ЛСД у 1938 році. Він працював із хімічною речовиною, знайденою в ріжках, грибі, який природним чином росте на житі та інших зернових.Гофманн виявив галюциногенну дію препарату лише в 1943 році, коли випадково проковтнув невелику кількість і побачив «надзвичайні форми з інтенсивною калейдоскопічною грою кольорів».Через три дні, 19 квітня 1943 року, він прийняв більшу дозу препарату. Коли Гофманн повертався з роботи додому на велосипеді (обмеження часів Другої світової війни заборонили подорожі автомобілями), він пережив першу в світі навмисну поїздку з кислотою.Багато років потому 19 квітня почали відзначати деякі любителі ЛСД як День велосипеда.


iu

Як його використовують?
Зазвичай ЛСД вживають марками, закидуючи їх під язик, потім чекають 10-15 хвилин та ковтають або випловують. Рідше таблетками, желейками. Початок тріпу приходиться на до 1 години, іноді довше. Найкраще вживати на пустий шлунок, нічого не ївши перед тріпом. Початок тріпу не залежить від дозіровки.

Як це відчувається?
ЛСД — це лише одна речовина, що змінює свідомість, у класі наркотиків, які називаються галюциногенами, які викликають у людей галюцинації — речі, які хтось бачить, чує або відчуває, які здаються реальними, але насправді створені розумом.Користувачі ЛСД називають ці галюциногенні переживання «тріпами», а ЛСД є особливо сильним галюциногеном. Оскільки його наслідки непередбачувані, під час прийому препарату неможливо дізнатися, чи буде у споживача хороша поїздка чи ні.Залежно від того, скільки людина приймає або як реагує її мозок, поїздка може бути приємною та повчальною, або під час «поганої подорожі» у користувача можуть виникати жахливі думки або відчувати себе неконтрольованим.Через довгий час після того, як вони прийняли наркотик, деякі споживачі відчувають спогади, коли частину подорожі повертаються, не вживаючи препарат знову. Дослідники вважають, що спогади ЛСД можуть виникати під час підвищеного стресу. В залежності від дозіровки буде різна інтенсивність тріпу, наприклад 110мкг - будуть легкі візуали та сильні переживання, якщо наркотик ніколи не вживався до цього. 220мкг - це будуть сильні візуали, переливаючися кольори, стіни і так далі, переживання виходу з тіла, втрата его, брейкдаун ЛСД, так би мовити.

iu


Як довго триває ефект?
Зазвичай до 9-10 годин при високому метаболізмі, може бути й до 12 годин. Все залежить від дози яку прийняла конкретна людина. У когось це може бути й довше і тріп інтенсивніше. А у когось і слабіше. Взагалі треба розраховувати на 7-8 годин при 110мкг, 8-9 годин при 165мкг, до 10-12 годин при 220мкг.

iu


ТРІП-РЕПОРТ НА ЛСД-25 (200мкг)

18:00-19:00 Отже, день добігав свого логічного завершення, і мною було прийнято рішення закинуть половинку марки, шо б розуміти з чим взагалі маю справу! Специфічного присмаку не відчув, картонка зручно вляглась на своєму місці під язиком, і знаходилась там годину! Контролювати наявність такого шмата не було чимось непосильним, я колись 1/16 контролював по 40 хв, при цьому спілкувався і робив повсякденні справи! Через годину картонка не розмокла, а залишалась така ж пружна і ціла, як на початку.. Тому я її просто прошував я проглотив, бо 60 хвилин явно достатньо для того, шо б речовина потрапила куди вона має потрапити! На ноуті грав рандомний плей-лист, я дороблював свої справи, колега теж ше працював, і поняття не мав, шо я закинувся!

19:10 Настрій замітно поліпшився, посмішка дурачка зафіксувалась на моїй мордашці, політ нормальний! Візуалів поки не наблюдаю.

19:30 Строки на екрані поплили, глянув по сторонам - твою ж мать, та все поплило! Кольори починають грати палітрою зелено-синьо-фіолетової гами, але ненав'язливо! Музика просто приємно слухається! Прийшов час зробити баночку шш, що б ефект розкривався приємніше!

20:00 Завітали до нас 4 гостей "на вєсєлє" разом з третім колегою, і запропонували, навіть наполегливо запропонували приєднатись до них! Я, розуміючи, шо попереду мене чекає фантастика, в порівнянні з якою алкоголь і поруч не стоїть, чемно відмовився! Так ми і продовжили вечір: 4 людини продовжуть ставати на рога, один чєл сидить за ноутом грає в якусь шпілу, я сиджу за своїм ноутом, спілкуюсь з коханою в тєлєгє, і зі своїми кєнтами в чаті, паралельно підтримуючи колективну розмову і дух, що панував в приміщенні! Ефекти тим часом почали розкриватись куди ясніше! Благо залиті очі не змогли роздивитись мої шайби замість очей, чим я благополучно і скористувався)

22:00 Хоч п'яний тверезому і не товариш, але у мене був такий відверто охуєнний настрій, що я прекрасно проводив час і з цими синяками, і в своїх переписках! Дуже приємним був діалог з коханою! Ми за останні 9 місяців були разом всього один тиждень, ще у вересні.. Емпатія повноцінна, почуття всі відкриті, ейфорія рівномірно набирає обертів, і тільки фізичний стан трошки ламає всю утопію.. Оце неясне відчуття, наче ти не можеш фізично знайти собі місце, шось незручно, наче з середини розгортає все.. Короче характерно для ЛСД! Вийшов на плато.

23:00 Насилу випроводили гостей! Насміявся за вечір з них добротно, гарно провів час, але все ж таки хочеться політати! Під час польотів, віддаю перевагу плейлисту від OOYY! Пропоную зацінити - це космос космосович!

23:20-03:30 Якраз маю шанс протестити свої AirPods Pro на глибину звучання і погружання в нірвану! Справились на відмінно! Як тільки я вмостився і закрив очі, то одразу ж погрузився в безодню нового всесвіту - лізергинового всесвіту! Відчував, як очі під повіками весь час крутились зі сторони в сторону, бо через них я роздивлявся дива візуального звучання треків! Кожен новий трек переміщував мене в новий світ, абсолютно не схожий на попередній, та викликав емоцa 200мкгійний спалах саме під конкретний напрямок візуалів! Це шось фантастичне! В моменти, коли я відволікався і відкривав очі, кімната навколо переливалась кольорами, хоча вже ніч і світло давно вимкнене! Кицька прибігла, і вмостилась на груди.. Дивно, але я міг роздивитись її в повній темряві! Через мідріаз я отримав здібність бачити в темноті, потєшно) Очі знову заплющились, і до польоту фантазії додались ейфоричні відчуття від поглажування шерстяної, що мурчала на мені!

03:30 Ефекти пішли на спад, візуали вже не були такими яркими, та не доставляли стільки задоволення! Зробив баночку для кращого сну, і ліг відпочивати! вдалось заснути хвилин через 25-40!

А гарне ЛСД-25 ти завжди можешь придбати у найкращого селлера форуму MARLO STANFIELD. Наші контакти в банері чи в цій темі НАТИСНИ.

full


Або знизу, якщо не впевнені - просіть підтвердження на форумі!!!


Контакти:
Telegram:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
[ вимагайте підтвердження на форумі, щоб не потрапити на фейка ]
Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: [email protected]

З вами був Chris Partlow, чекайте новин від мене, як завжди побачимось на блоці!
 
Дай пробу)
 
Назад
Зверху