Кокаїн

Chris Partlow

Support M.Stanfield
Команда Секти
VIP Support
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
139
Репутація
155
Вподобайки
192
Бали
133
Депозит
1000 $
iu


Кокаїн — він же білий, перший, номер 1, кокс, сніжок, сніг, колумбія — є потужним стимулятором, виготовленим з листя рослини коки, що ростуть в Южній Америці. Зазвичай він випускається у вигляді білого кристалічного порошку. Хоча він має кілька медичних застосувань, особисте використання є незаконним у країнах світу та в Україні. Якщо ви користуєтеся та вживаете його, розглядаєте можливість його використання або перебуваєте поруч з кимось, хто це робить, читайте далі. Ми розповімо про все, що вам потрібно знати, наприклад, чого очікувати від високого рівня очистки, потенційні ризики та що робити, якщо справи підуть не так.

iu
Як його використовують?
Кокаїн часто нюхають, але люди також: розчинити порошок і ввести його приймати його перорально. Побризкайте ним сигарети або суглоби, щоб викурити натирають ним ясна (жуйка). Деякі люди переробляють кокаїн в камінь і курять його, про що ми і поговоримо далі. Це крек-кокаїн.

Кокс, це те ж саме, що крек?
Крек – це вільна основа кокаїну, яка була перероблена в гірську породу. Це робить речовину більш потужною, димною. Кокаїн виготовляється з гідрохлориду та алкалоїду, який також відомий як основа. Харчова сода або амоній використовуються для «звільнення» основи шляхом видалення гідрохлориду. Кінцевий результат - тріщина. Свою назву він отримав від тріскучого звуку від нагрівання і куріння породи.

iu


Як це відчувається?
Психологічні ефекти
Загальні психологічні ефекти кокаїну включають:

  • Почуття сильного щастя. Єйфорія.
  • Підвищена енергія
  • Параної
  • Почуваєшся більш товариським і балакучим
  • Завищена впевненість
  • Дратівливість
  • Тривога

iu



Фізичний вплив
Кокаїн спричиняє кілька фізичних ефектів, зокрема:

  • Розширені зіниці, прискорене або нерегулярне серцебиття
  • Звужені кровоносні судини, м'язові посмикування
  • Поштовхи підвищений кров'яний тиск, підвищена температура тіла
  • Нудота
  • Занепокоєння та зниження апетиту
  • Безсоння
  • Головний біль
  • Запаморочення
  • Діарея кров з носа, проблеми з ерекцією або її утриманням
Як довго триває ефект?

Це також залежить від того, як його споживають, а також від інших змінних, таких як ваша доза та чи приймаєте ви інші речовини. Ось чого очікувати з точки зору того, як довго триватиме максимум:

  • Інтраназально: від 15 до 30 хвилин
  • Перорально: від 15 до 30 хвилин
  • Куріння (крек): від 5 до 15 хвилин
  • Ін'єкція: від 5 до 15 хвилин

ТРІП-РЕПОРТ НА КОКАІН

Тестер: чоловік, 82 кг, 197 см.
Речовина: кокаїн
Спосіб застосування: Інтроназал
Дозування: 100 мг + 80 мг
Толлер: Низький Кростоллер: шишки кожен день.

Один суцільний білий камінь, майже без запаху.
Передісторія: Випадково зайшовши в гілку продавця я знайшов роздачу кокаїну, думаю якого біса не жартую, дозвольте зареєструватися. І ось, бачу повідомлення від продавця з пропозицією спробувати кокос. Відправили швидко, скритність непогана, так що говорити особливо нема про що.


00:00-00:10 Я малюю собі смужку близько 100 мг, купюру, ніс, дихання і цей білий порошок вже в мені. Печіння немає, що незвично, практично відразу почали потіти долоні і підкрався настрій. Потроху люфти почали спускатися, залишаючи після себе онімілі ділянки слизової оболонки. Коли я запалюю сигарету, я відчуваю, що все в цьому світі є, і все може приносити мені задоволення. Ейфорія від кока-коли не схожа ні на яку іншу, чистіша чи що. Бонусом до ейфорії є почуття власної важливості або впевненості в собі, не знаю, як це назвати.

00:10-00:40 Пар трохи, але дуже ненав'язливий, хочеться про щось поговорити, і ось я йду з посмішкою від вуха до вуха по лісі і навіть не можу зрозуміти, чому я така весела і щаслива. Люди, які мене зустрічали, могли подумати, що я сяю зсередини. Ефект все ще на плато, і я почуваюся дуже добре. Ліфти спускалися непомітно для мене, чому я була рада, оскільки не брала з собою води.

00:40-01:30 Я вирішую ще раз зануритися в цей кокаїновий басейн і намалювати для себе ще одну доріжку Інша ніздря принюхалася, і вже знайомий холодок охопив мою слизову оболонку. Цього разу ефекти наздогнали мене швидше і сильніше. Я навіть трохи розгубилася від хвилі спеки всередині мене. Остаточно переконавшись, що кока-кола зробила свою справу, я пішов гуляти, посміхаючись усім 32. З мінусів можу сказати, що після другого треку ефекти спадали швидше, ніж після першого. Приблизно через 40 хвилин після другої стрічки ефект зник, залишивши невелику емоційну порожнечу всередині мене. Висновки: я не експерт по даному продукту, але виходячи зі свого невеликого досвіду, можу сказати, що продукт непоганий, але явно не для любителів синтетичних стимуляторів)) Велике спасибі продавцю за зразок.

А гарний кокаін ти завжди можешь придбати у найкращого селлера форуму MARLO STANFIELD. Наші контакти в банері чи в цій темі НАТИСНИ.

full


Або знизу, якщо не впевнені - просіть підтвердження на форумі!!!


Контакти:
Telegram:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
[ вимагайте підтвердження на форумі, щоб не потрапити на фейка ]
Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: [email protected]

З вами був Chris Partlow, чекайте новин від мене, як завжди побачимось на блоці!
 
Останнє редагування:
Ти стать під настрій змінюєш?))
 
Назад
Зверху