Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Кабинет переговоров от G-Lab|Приз каждые 1000 СМС|Общий призовой фонд 33 000+$|Общение и Флудилка|Цель 1млн сообщений!

шо тут
меня розмазало ыы
 
ешки марло
говорил же ухожу от альфы в весну и новым приключениям Переглянути вкладення 2962
Повідомлення об'єднано автоматично:


еще марок себе заказал )) будем плавать
А чому ти вирішив, що мені не повезло ? Навіщо ти в мене на сторінці написав, що ти отримав комбо, а мені не повезло ? Що тим хотів зробити, аж цікаво ? Ну, яка ж мета твого повідомлення ? похвалися всім
 
А чому ти вирішив, що мені не повезло ? Навіщо ти в мене на сторінці написав, що ти отримав комбо, а мені не повезло ? Що тим хотів зробити, аж цікаво ? Ну, яка ж мета твого повідомлення ? похвалися всім
а яка мета була твого запитання у Марло? чи вони не помилились ? навіщо було питати ?
 
а яка мета була твого запитання у Марло? чи вони не помилились ?
Так, питав, чи вони не помились, тому що нас путають. Навіть вчора, перепутали мене з тобою, що приписали мені репорт іншої людини, а його тобі приписали
навіщо було питати ?
з метою уточнення
 
Не возможно перепутать меня с тобой


lemonchello перепутал бы его со мной?xDD
 
Не возможно перепутать меня с тобой


lemonchello перепутал бы его со мной?xDD
В телеге, в одном чате, были два разных акка: day light и day dream. Я их путал по началу, пока не вникнул. Так что тому, кто не следит, может такое показаться
 
ну я на коту единорогу в скафандре с чудогитарой
В телеге, в одном чате, были два разных акка: day light и day dream. Я их путал по началу, пока не вникнул. Так что тому, кто не следит, может такое показаться
 
салямалейкум
 
Все буде добре або дуже добре, і третього не дано
 
Назад
Зверху Знизу