Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Я ухожу

Подругому назывался ☺️
ну да кракен это ж вроде в рашке шота такое было
а лаба вроде уже забыл как звалась толи якойта легал толи шота в таком ключе, ну я тогда ходил в младшую школу походу
 
Всі такі розумні
и с этим не поспоришь
Всі такі розумні. Найближчим часом, всі тільки опт продавать будуть))). а маленький покупець виздихне)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Какие впечатления от Аргентины ?
Чудові. Аргентина краща країна для операторів.(y)
 
ну да кракен это ж вроде в рашке шота такое было
а лаба вроде уже забыл как звалась толи якойта легал толи шота в таком ключе, ну я тогда ходил в младшую школу походу
Абсолютно другой домен ☺️
 
Всі такі розумні. Найближчим часом, всі тільки опт продавать будуть))). а маленький покупець виздихне)
а вообще если разбираться то нахуя кому то покупать друг у друга опт если не будет маленького покупця
просто будет товар по кругу ходить типа из рук в руки?
опт же покупают что бы потом он шел в розницу или я може не шарю вообще нихуя
 
С 2019 года на Секте (рип). И что я вижу? А Нихуя.
На проверке сочных гроуверов нет лет 30, вайб чата канул в лету.
Нескафе продает АУТ (не индор) за 26 миллионов гривен.
Дубас пустой.
У Марло онли опт, розница мертва.
Мистер Скар в отпуске.
Шо за хуйня?
Это было ламповое местечко с душой из любви, а теперь...
Та в пизду.
Я познакомился с сектой в 2015 году и раньше был хороший атмосферный троллинг, а сейчас чудаковатые новореги агры как Boofalo
 
а вообще если разбираться то нахуя кому то покупать друг у друга опт если не будет маленького покупця
просто будет товар по кругу ходить типа из рук в руки?
опт же покупают что бы потом он шел в розницу или я може не шарю вообще нихуя
Все іде по напряму
західних держав. Опт між продавцями. А маленькі покупці будуть брати з рук на вулиці. Знаєш чому в Канаді наприклад міні-продавців на вулиці не чіпають, хоча всі знають, що вони барижать. Це наприклад як про циган на районі. Так і у них. І не чіпають, їх, бо їх дуже багато. І ловлять тільки крупну рибу, бо податки йдуть на оплату праці копів. І кожна спецоперація по наркотрафіку дуже затратна, тому і не розмінюються на мілких продавців.
 
А маленькі покупці будуть брати з рук на вулиці.
В принципе меня такой варик более чем устраивает))
С 2018 по 2020 только так и покупал почти всегда, при чем раньше любая дурь была на руках прям на районе и это было очень удобно, клады брали очень редко и то по ночам в основном, потому что рулетка вечная.
 
Я не знаю скільки тобі років Полікарп, але ти повинен був бачити різницю навіть заміни того продукту, що реалізується на ринку. Кокаїну стало в десятки разів більше. МЕТ тако ж. Ти в курсі, що Колумбія на т.ч. виробляє кокаїну більше ніж може реалізувати, і тому, вони на грані голоду, особливо ті села, чий основний дохід - виробництво. У звязку з тим, що виробляють більше, ціна значно зменшується. Так і у нас. Зараз ціна амф доходить до 350 грн, це можна знайти в "різницю". А пару років тому, була 650, і це при тому, що ми не рахуємо інфляцію, а ціна падає. Бо виробництво перевищує попит на ринку
 
Какие впечатления от Аргентины ?
Интереснее было у китайца когда он прислал 30х30 дибутилона -эйфо и pv6 соля и не подписал пакеты . И вместо 300мг дибутилона мы с фабианом сделали 5х300 салфеток со стимами и ахуели на месте со словами это не то чего я хотел .
 
Что не так с розницей у Марло?
 
Пора открывать свою кантору
 
На форуме с 2015 не хватает китаец не победим с первой черной солью, меркурия со своими аналогами, веника с реагентами, спайсер_кр с мисами, молодий раста с дешёвым амфетамином, креатива с мокрым метом, по госту с мощнейшим амфом и хайзенберга с форсажом
пам'ятаю каже задзвони на слухавку був здивований коли почув жіночий привіт)
Повідомлення об'єднано автоматично:

у той час був про та тільки прийшов з його бандеролем)
 
Назад
Зверху Знизу