Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Сегодняшний день
Коротше розкажу, ладно) я тричі прокидався з моменту як ліг спати після 00:00. Спочатку о 1 ночі, потім о 3, і о 6.
Всі три рази я прокидався від того, що мені снились піздєц які сни!
Кого там тільки не було! Прикольні ахуєнні сни. Я всіх і все пам'ятаю! Але. Окрім одного.

В одному сні, у мене є дитина, син. І жінка. І ми в сні комунікуємо, тудим-сюдим, я всіх персонажів пам'ятаю, а от жінки ВЗАГАЛІ НІ. Ні її образ, ні ім'я, взагалі не розумію хто ж це був...)

Отаке)
 
Коротше розкажу, ладно) я тричі прокидався з моменту як ліг спати після 00:00. Спочатку о 1 ночі, потім о 3, і о 6.
Всі три рази я прокидався від того, що мені снились піздєц які сни!
Кого там тільки не було! Прикольні ахуєнні сни. Я всіх і все пам'ятаю! Але. Окрім одного.

В одному сні, у мене є дитина, син. І жінка. І ми в сні комунікуємо, тудим-сюдим, я всіх персонажів пам'ятаю, а от жінки ВЗАГАЛІ НІ. Ні її образ, ні ім'я, взагалі не розумію хто ж це був...)

Отаке)
Я сны расшифровывать не умею. Я знаю что дети снятся это диво какое-то будет. Может какой-то подарок или удивление.
А вот жена не знаю к чему, может пора остепениться 🤣
Мне снятся сны редко и в основном у меня вещие, то есть со мной такое произойдёт.
Я думаю это к тому что скоро должно приехать. У меня такие вчера поздно вечером выехала.
 
Я сны расшифровывать не умею. Я знаю что дети снятся это диво какое-то будет. Может какой-то подарок или удивление.
А вот жена не знаю к чему, может пора остепениться 🤣
Мне снятся сны редко и в основном у меня вещие, то есть со мной такое произойдёт.
Я думаю это к тому что скоро должно приехать. У меня такие вчера поздно вечером выехала.
У тебе вже виїхало?) через НП?
 
Привіт моє хороше, як спалося любімка ти моя,😘🌹💞
И тебе привет мой сладенький Дед.
Скажу просто хорошо что спалось)
А то когда бессонница с утра уже злая как скотина.
 
Так, нп... В мене було таке, що більше сутки лежало уже чекало, а сповіщення прийшло аж через 25 годин після прибуття.
У меня тоже такое было и не раз.
А ещё было ждала на одну почту на мест, а пришло на новую
 
И тебе привет мой сладенький Дед.
Скажу просто хорошо что спалось)
А то когда бессонница с утра уже злючий как скотина.
Як як ..злючий как скотина? ЗЛЮЧИЙ...це як не злюча а злючий ей женщина ти ли ето
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу