Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

отличный как щвеицарские часы ) толлер лучьше всего сбивать трезвостью либо бухлом накрайняк
Мне из-за травмы 2-3 недели ничего нельзя употреблять минимум. Так что антитоллер будет
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось це мене і зацікавило здебільшого. Блін, уже стільки років літав на "скоростях", набридло якось.
А часто юзав?

Який взагалі топ речовин у тебе, бро?
 
Мне из-за травмы 2-3 недели ничего нельзя употреблять минимум. Так что антитоллер будет
Повідомлення об'єднано автоматично:


А часто юзав?

Який взагалі топ речовин у тебе, бро?

Юзаю з 2015. Втягнувся плотно. Мав ремісію у ковідні часи, 2 роки. Після того зірвався, я знав що буду вживати знову, бо хотів цього. Але після ремісії контрольовано став юзати.
 
Юзаю з 2015. Втягнувся плотно. Мав ремісію у ковідні часи, 2 роки. Після того зірвався, я знав що буду вживати знову, бо хотів цього. Але після ремісії контрольовано став юзати.
Це Амф? Майже кожен день?
 
Ну мені з цих усіх меф оптимально.
Ну я спробував восени амфу бахнути, взяв у Легіона 3г, ну таке бля. Не бачу вже сенсу в такому юзанні.
От трошки мефом побавитись - зачепило бляха))
 
Ну я спробував восени амфу бахнути, взяв у Легіона 3г, ну таке бля. Не бачу вже сенсу в такому юзанні.
От трошки мефом побавитись - зачепило бляха))
Трохи можна

Я з колишньою балувався раз в місяць по граму

Потім була перерва пару років, і оце в в травні тріпонув і червні з мефом. Тепер перерва. Із ейфо-стимів тільки кокс буду
 
Назад
Зверху Знизу